Як ухурделю• 10 июля 2023
Що вам реально допомогло покращити якість СГ чоловікам?
Була позаматкова …перед цим аналіз спермограми був хороший..перездали через 3 роки в мене ШОК! Показники впали в 3-4 рази…ми - жінки переживаємо це важко, а мій чоловік взагалі вже жити не хоче…заспокоїла його, думаємо про ЕКО, але маю ще маленьку надію на природнє зачаття 🙏🏻В мене з жіночим здоров‘ям все Ок!
Що вам реально допомогло в цій проблемі? Чи все- таки ЕКО ? Вік 27/32
Паспортний стіл• 10 июля 2023
Автор, а чоловік консультувався в андролога?
Чисто зі свого досвіду скажу, що у мого чоловіка за 2 роки сперма не покращилась. Хоч і приймав бади, таблетки, уколи. Будемо робити еко
Княгиня пітьми• 10 июля 2023
Для достоверности спермограмму сдают в трех разных лабораториях, и вас могут удивить кардинально разные результаты. Муж проходил лечение, после него через несколько месяцев я забеременела.
Як ухурделю
• 10 июля 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Так, пив вітаміни 3 місяці . Після цього ще гірша стала…ну це треш, іншими словами не назву. Розумію, війна, стрес …просто не хочу тягнути до того, що та спермограма буде по нулях! 😭 ось записані на консультацію по новим аналізам в Мати та Дитина до Холодян..
Як ухурделю
• 10 июля 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Результати до лікування були сильно погані? Просто я так розумію в нашому випадку - тільки ЕКО! Якщо затягнеться все , то буде ще гірше …
Паспортний стіл• 10 июля 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Я вас розумію, аналогічно так було. Чоловік лікувався, а результат ставав тільки гіршим. В результаті ми забили на деякий час, він почав ходити в басейн, скинув пару кг. Перездав сперму- результат піднявся з 0,5 млн сперми у всьому еякуляті до 8 млн.
Зараз також лікується у андролога. Прописали бади пролістем.
Автор, яке заключення стоїть в спермограмі чоловіка?
Як ухурделю
• 10 июля 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Нативна олігоастенотератоазооспермія
Як ухурделю
• 10 июля 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Чесно, в мене таке враження, що після цих всіх вітамінок стає ще гірше …
Паспортний стіл• 10 июля 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Нативна олігоастенотератоазооспермія
Той же діагноз
Зараз він попиває курс бадів пролістем
Здавати контрольний результат через тиждень
Якщо чесно, за два роки лікування я розумію, що то все до одного місця
Зараз він попиває курс бадів пролістем
БезВзяток• 10 июля 2023
Камавіт форте пив і вітаміни для чоловіків оптімен. З 30млн загальних підняли до 160млн і живих активних стало більше, відсотки не памятаю. Але завагітніла саме в циклі, коли ставила свічки екоксінал.
Княгиня пітьми• 10 июля 2023
Ответ дляЯк ухурделю
По одной из спермограмм, насколько я помню, 3% здоровых.
Даха-сваха• 10 июля 2023
мужу очень помог Фертиловит. Витамин австрийского производства - Украинские витамины так себе. Витамины европейского качества супер.
Як ухурделю
• 10 июля 2023
Ответ дляДаха-сваха
Моя гінеколог з Добробута радила їх купити, але він пив інші Fertilaid - і ще до них додаткові якісь + омегу. Ніфіга не допомогло.
Може ще ці спробувати…але поки чекаю консультацію репродуктолога
Як ухурделю
• 10 июля 2023
Ответ дляБезВзяток
Скільки місяців пив їх?
Як ухурделю
• 10 июля 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Той же діагноз
Зараз він попиває курс бадів пролістем
Я дуже вам бажаю, щоб лікування допомогло і настала бажана вагітність 🙏🏻 тому що я сьогодні зрузімла , що після 2-3 років очікування + позаматкова, вже і самій добре…
страшно це все ( не знаю, чи готова я до ЕКО
Як ухурделю
• 10 июля 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Той же діагноз
Зараз він попиває курс бадів пролістем
Який курс лікування у вас був ?
Паспортний стіл• 10 июля 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Який курс лікування у вас був ?
3 місяці пролістем стадія 1 і стадія 2 ( всього 3 банки на три місяці по 4 рази на день)
Через тиждень контроль
Паспортний стіл• 10 июля 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Дякую
Ви ще молоді у вас ще може вийти своїми силами
А мені вже 31 час то піджимає )
Як ухурделю
• 10 июля 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Дякую
А мені вже 31 час то піджимає )
Моя мама народила в 35) тому все ще попереду) головне бути здоровими) відпишіться тут, коли буде контрольне дослідження) бажаю вам удачі!
Паспортний стіл• 10 июля 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Не закривайте тему)
Через тиждень відпишу
Може все буде ок, то поділюсь контактами андролога який назначає лікування чоловіку
Через тиждень відпишу
Даха-сваха• 10 июля 2023
Ответ дляЯк ухурделю
не пам´ятаю по часу, але вийшло 2 коробки.
Ще з першою дитиною дуже допомогло ’маточное молочко’, купували у людей, які самі бджіл розводять.
Як ухурделю
• 10 июля 2023
Ответ дляДаха-сваха
У мене є квітковий пилок, хай почне сьогодні пити))
Паспортний стіл• 14 июля 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Автор,100%
Обіцяла відписатимся
Після курсу лікування результат гірший ніж до
Я у шоці
Відчай просто …
Обіцяла відписатимся
Я у шоці
Відчай просто …
Як ухурделю
• 14 июля 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Автор,100%
Обіцяла відписатимся
Я у шоці
Відчай просто …
Обіцяла відписатимся
Я у шоці
Відчай просто …
Сильно стали гірші? Можете показати ?
Паспортний стіл• 14 июля 2023
Прям дуже п*зд*ц, вибачте за мої слова
Якщо у вас є контакти хорошого спеціаліста- поділіться будь ласка
Як ухурделю
• 14 июля 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Прям дуже п*зд*ц, вибачте за мої слова
Ви з якого міста?
Як ухурделю
• 14 июля 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Київ
Зверніться в центр Матері та Дитини, лікар Котлік або Холодян! Думаю, потрібно не зволікати і робити ЕКО.