Мао_Мяо• 10 июля 2023

Ось, що я ховаю від чоловіка насправді

Забороняє пити пиво, а я не можу як немає пива то мені день вже не такий і день закінчити,щоб без пива то не можу
AmazingLady• 10 июля 2023
Ответ дляMarmu
ви що жартуєте чи що? а діагноз алкоголізм вам нічого не говорить? ви не бачите жінок-алкоголічок на вулиці, яких ні з чим не сплутаєш? та і тут кілька разів писали дівчата, що не можуть покинути пити і п´ють щодня. це страшна хвороба, багато хто від неї страждає. Тому і рекомендують автору задуматись, чи потрібно їй таке.
Даже не собиралась

С чего вы поставили автору диагноз? На основании чего? Своих воспоминаний об отце? Не дачу я алкоголичок
ЯяяКакаджамбо• 10 июля 2023
Скільки часу поспіль автор п´є щодня, без переривання? Покажіть фото, вам скажуть, чи є вже характерні зміни в обличчі, чи ні.
Бо ви собі в дзеркалі здаєтесь звичайною. А насправді може вже є зміни. Але зовнішність то діло десяте в даному випадку.
І між іншим, коли ховає пляшки - це один з признаків. Вона розуміє, що ситуація не норм.
мадам Везувий• 10 июля 2023
Ответ дляMarmu
мій батько теж 40 років казав, що він ніколи не буває п´яним, прям жодного разу. Помер 2 тижні тому, діагноз - алкоголізм. так що подуймайте двічі, подивіться на жінок-алкоголіків, як вони виглядають і подумайте, чи хочете ви собі цього
Полно женщин алкоголичек, нормально выглядят а непьющие с мешками есть под глазами и одутловатые: гормоны итд
Marmu• 10 июля 2023
Ответ дляAmazingLady
Даже не собиралась

я хіба поставила автору діагноз? абсолютно ні, я лише описала, чим може закінчитись таке щоденне випивання. якщо ви уважно читаєте коментарі, то бачите, що я не одна таке пишу.
AmazingLady• 10 июля 2023
Ответ дляMarmu
Да, поставили и привели в пример отца. Он каким боком к автору. То что вы пишете не одна, ни о чем не говорит

Тут очень любят пугать
Как то
Бегать - колени до свидания
Анальный секс- стопроцентно обкакаешься
Пьешь пиво равно алкоголик
Marmu• 10 июля 2023
Ответ длямадам Везувий
я не розумію, ви намагаєтесь довести, що алкоголь користний чи що? почитайте сучасні дослідження, зараз уже говорять, що немає взагалі корисної дози алкоголю, ні стакан вина, ні коньяку. зайдіть кудись на форум алкоголіків-норкоманів, почитайте про їхні будні, у мене це на очах відбувалося, тому я і розумію
Marmu• 10 июля 2023
Ответ дляAmazingLady

Тут очень любят пугать
Как то
Бегать - колени до свидания
Анальный секс- стопроцентно обкакаешься
Пьешь пиво равно алкоголик
є поправочка одна - пьєш пиво щодня, а не раз у тиждень хоча б. автор написала, що якщо не вип´є - їй некомфортно, ви вважаєте, це нормальна ситуація для молодої жінки?
автор Мао_Мяо • 10 июля 2023
Ответ дляСірничок
У кожного свої таємниці, може і у вашого чоловіка яка є)))
Ви про іншу жінку?
Сірничок• 10 июля 2023
Ответ дляМао_Мяо
Ви про іншу жінку?
Не знаю, може і таке бути)))
Кучерявочка• 10 июля 2023
Ответ дляМао_Мяо
Від цього нічого вами перерахованого немає
да ладно. пивной перегар от любого пива слышен.
и каждый день пиво - это алкоголизм, хоть и пивной (((
Помидорина• 10 июля 2023
Ответ дляAmazingLady
Нет у нее никакой зависимости
Вы либо не в теме, либо сами любите выпить. Это самая настоящая зависимость. У женщин развивается быстро при частом употреблении У моей сестры так уже 20 лет.. Тоже пьет бутылочку-2 и говорит, что не пьянет. Но при этом отказаться не может, точнее периодами пытается, но не получается. В некоторые моменты может и 2 литра вдуть, от которых кто-то бы уже загнулся. Вы хотя бы почитайте, что такое алкогольная зависимость и какие проявления/стадии прежде,
AmazingLady• 10 июля 2023
Ответ дляMarmu
Есть поправочка - французы пьют каждый день вино. И ничО. Да, нормальная. Лето, жарко
AmazingLady• 10 июля 2023
Ответ дляПомидорина
Либо не в теме вы. Нет у нее н какой зависимости
Неправдиша• 10 июля 2023
Ответ дляМао_Мяо
Справа в тім ,що я не п´яна взагалі , чомусь так
А вес не набираете? От него живот растет..
Помидорина• 10 июля 2023
Ответ дляAmazingLady
понятно всё с вами, глухое отрицалово, как и у алкоголиков
автор Мао_Мяо • 10 июля 2023
Ответ дляСірничок
Не знаю, може і таке бути)))
Він вдома працює якщо що,я може зраджувати навіть не уявляю)
спальное место• 10 июля 2023
Автор, я по вину- тоже алкоголик! Без бокала не ужинаю,мне так нравится , жизнь хоть немного перестает бить молотком по голове.
Сірничок• 10 июля 2023
Ответ дляМао_Мяо
О, то ви ще той конспіратор))
Де ви те пиво встигаєте пити??)))
Marmu• 10 июля 2023
Ответ дляAmazingLady
ну у кожного своє поняття норми, я ж і кажу, що батько мій до останнього дня наполягав, що все нормально і він не напивається. мені особисто така ситуація не подобається, кому подобаєтья - хай випиває щодня. автор створила тему з питанням, тому я і відповіла. а зараз дивно - автор не відповідає, а ми з вами сперечаємось.
AmazingLady• 10 июля 2023
Ответ дляПомидорина
С вами тоже все понятно, глухое нагонялово,все кто пьет алкоголики
AmazingLady• 10 июля 2023
Ответ дляMarmu
Вы ответили и я ответила. Ничего удивительного, автор вам ничем не обязана. Как и мне
Бешене сарі• 10 июля 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Какое именно?
це
Миззери• 10 июля 2023
Это алкоголизм
А он перегара от вас не чувствует ?
Миззери• 10 июля 2023
Ответ дляМао_Мяо
Ага, вам так кажется еще и отеки на лице будут или есть
Помидорина• 10 июля 2023
Ответ дляAmazingLady
Сами поняли, что сказали?))) дооа, и все кто не может день прожить без сигареты, тоже не обязательно курильщики))
Миззери• 10 июля 2023
Ответ дляМао_Мяо
Тогда пейте без алкогольное если вкус нравится но вы не будете потому что вам не интересно , не так ли?
Миззери• 10 июля 2023
Ответ дляМао_Мяо
Может , например виртуально
Ондатрова шуба• 10 июля 2023
Ответ дляМао_Мяо
тому що пивний алкоголізм. І до речі, в жінок практично невиліковний
Рятівник Малібу• 10 июля 2023
алкоголизм он такой
коварный
думаете муж не догадцвается что вы бухаете?
Єдина Країна• 10 июля 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Як це не має перегару? Від пива перегар гірше ніж від горілки, кон´яку. Гірший перегар ніж від пива, тільки від Рево
Может автор 0,5 в лень пьет. То ничего не будет