Мао_Мяо• 10 июля 2023
Ось, що я ховаю від чоловіка насправді
Забороняє пити пиво, а я не можу як немає пива то мені день вже не такий і день закінчити,щоб без пива то не можу
Мао_Мяо
• 10 июля 2023
Ответ дляСірничок
О, то ви ще той конспіратор))
Де ви те пиво встигаєте пити??)))
Дома
Єдина Країна• 10 июля 2023
Ответ дляМао_Мяо
Він вдома працює якщо що,я може зраджувати навіть не уявляю)
Так вы пишете, что он на работе 🤔
Барвіночка• 10 июля 2023
Ответ дляMarmu
ну у кожного своє поняття норми, я ж і кажу, що батько мій до останнього дня наполягав, що все нормально і він не напивається. мені особисто така ситуація не подобається, кому подобаєтья - хай випиває щодня. автор створила тему з питанням, тому я і відповіла. а зараз дивно - автор не відповідає, а ми з вами сперечаємось.
Подскажите пожалуйста какую именно ему причину смерти установили,отцу?
Мао_Мяо
• 10 июля 2023
Ответ дляЄдина Країна
Так вы пишете, что он на работе 🤔
Так на роботі
Помидорина• 10 июля 2023
Ответ дляЄдина Країна
Может автор 0,5 в лень пьет. То ничего не будет
конечно, будет. формирование зависимости
Рятівник Малібу• 10 июля 2023
Ответ дляМао_Мяо
а де ви п´єте що він не бачить? окремо живете?
AmazingLady• 10 июля 2023
Ответ дляПомидорина
Сами поняли, что сказали?))) дооа, и все кто не может день прожить без сигареты, тоже не обязательно курильщики))
А вы поняли что в мой адрес сказали? Или за собой плохо видно? Курильщики при чем?
Сірничок• 10 июля 2023
Ответ дляМао_Мяо
Дома
В нас мужик є в домі, його жінка теж пиляє за пиво, то він пляшку 1,5л купить і на підвіконні між поверхами залишає, потрохи попива коли виходить на перекур, або ще в поштову скриньку кладе😁
Який я вам лайфхаку підкинула, а
Мао_Мяо
• 10 июля 2023
Ответ дляСірничок
Який я вам лайфхаку підкинула, а
В мене тут в будинку скриньки немає поштової принаймні на поверсі куди виходжу курити немає такого
Мао_Мяо
• 10 июля 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Ні, разом живемо)
На кухні)
Тушьмушьнюшь• 10 июля 2023
Ответ дляМао_Мяо
Ні, разом живемо)
На кухні)
А если муж зайдет на кухню и увидит?
Тушьмушьнюшь• 10 июля 2023
Ответ дляМао_Мяо
А какое самое вкусное пиво?
Мао_Мяо
• 10 июля 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
А если муж зайдет на кухню и увидит?
Я ховаю пиво ,або периливаю в темну філіжанку
Тушьмушьнюшь• 10 июля 2023
Ответ дляМао_Мяо
Вы живёте на западе Украины?
мадам Везувий• 10 июля 2023
Ответ дляСірничок
Який я вам лайфхаку підкинула, а
Бедный мужик, уже и пиво прячет....