Поліцейський патруль• 10 июля 2023

Дівчата тільки без осуду, аборт і знову вагітність.

Пишу як є , чоловік дуже хоче дітей. В тому місяці була на лікуванні і в період лікування зробила аборт . Зробили узі все вийшло , трохи ускладнення були . Під наглядом у лікаря . Був секс , з моменту аборту постійно мазня . Зробила тест знову яскрава 2 полоска. Чи могла я знову завагітняти? Без осуду . Якщо так то вже народжуватиму сил немає
из желе я• 10 июля 2023
Первый день посл месячных?
Smesharik• 10 июля 2023
Чому ні? Запросто
из желе я• 10 июля 2023
Хгч сдайте, это может быть хуже беременности. Когда и каким методом аборт делалм?
Дама с собачкой• 10 июля 2023
Я народила 15 червня ось
Щасливі )
СкиниУскачи!• 10 июля 2023
Конечно, Вы можете забеременеть даже через две недели после аборта
Сяду на шию, дорого!• 10 июля 2023
Чоловік дуже хоче дітей, а ви потайки зробили аборт? А методи контрацепції вам невідомі? 🤦‍♀️ Без осуду, просто думки вголос
Марс атакует• 10 июля 2023
так а может и нет Б, просто тест на фоне А
Бджолина королева• 10 июля 2023
У Вас может ХГЧ еще не упал, что лечили такого, что аборт пришлось делать? Как муж отреагировал ,и самое главное , а Вы хотите детей? Или хочу но не сейчас
Нехай щастить• 10 июля 2023
Народжуйте, страшно те що потім взагалі дітей може не бути, якщо ще один зробите
Оябунчик• 10 июля 2023
А скільки у вас зараз дітей?
Щастя-здоровля• 10 июля 2023
Сдайте ХГЧ, сделайте УЗИ. И я не могу понять почему вы нормально не предохраняетесь ? КОК продаются без рецепта и не так дорого стоят. Или вам ваше здоровье вообще не важно /?
Луноходик_Ик• 10 июля 2023
Ответ дляДама с собачкой
Я народила 15 червня ось
Щасливі )
Какое замечательное число и месяц. У Вас родился талантливый ребенок, но с жутким характером. Готовтесь))) в хорошем смысле этого слова
Tammy21• 10 июля 2023
Пц. Ви не зобов´язані забезпечувати чужі забаганки за рахунок себе! Навіщо ви з цією людиною? Думаєте, дитина то легше аніж контрацепція чи навіть аборт? Якщо людина вас не чує вже зараз, малий стане засобом стримання та маніпуляції.
Соседушка• 10 июля 2023
Я так розумію, що чоловік про аборт не знає? У вас вже багато дітей, чи ви просто їх не хочете?
Соседушка• 10 июля 2023
Ответ дляTammy21
А може чоловік щиро хоче дітей, а вона з ним тільки заради своєї вигоди?
из желе я• 10 июля 2023
Троль, уже ушла в туман
Мастер Класс• 10 июля 2023
Звичайно що може бути. У мене викидень був у липні, у серпні завагітніла і народила чудового хлопчика. Хоть ми і не планували мінімум пів року. Но, вагітність постійно була загроза.
Ненька наша• 10 июля 2023
Так было у кумы. Только сделала медаборт, как снова беременность. Она поняла, что тут надо рожать 2 - го Хотя только вышла на работу.
Tammy21• 10 июля 2023
Ответ дляСоседушка
Нехай народжує. Сам, ага. Вона з ним може бути заради чого завгодно, то іх справа та вибір, який не дає право юзати ії як матку на ніжках.
автор Поліцейський патруль • 10 июля 2023
Ну це капець ну я в шоці . І тест такий яскравий. Він би блідий був а тут знову чітко . Так перший день після місячних
Дівчата моєму чоловіку 37 років і дітей в нього немає
Я хотіла дочекатись місячних і пити кок . Хоч мені не можна їх пити
Дама с собачкой• 10 июля 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ще би пак
15 років чекали у відкриту жили
Тут всі ба пра прапра танцюють з бубном
Відмічають вже місяць )))
Оябунчик• 10 июля 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
А у Вас є діти, скільки?
Оябунчик• 10 июля 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Чому не хочете народити? Фінанси не дозволяють?
Бо в мене двоє малих
Я хотіла пізніше
Сама не знаю• 10 июля 2023
Та навчиться вже планувати вагітність, а не аборти робити
Ворую вкусняшки• 10 июля 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Ви якась волшебна,чесне слово
Чижик Пижик• 10 июля 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Спитайте у гінеколога про Мірену, спіраль.
Там гормони теж, але маленькі дози.
У будь-якому разі спочатку зробіть УЗД.
Може бути всяке....