Пес Патрон• 10 июля 2023
Що думають такі люди, коли це роблять?
Є у мене намахані сусіди. Люблять через забор перекидать свій непотріб.
Сьогодні знаходжу старий чохол з телефону, який вони перекинули через забор в бочку з водою.
Звичайно, я його вже спалила.
а яка мета? скучно? чи просто в кого не хватає клепки, там мети нема?
це ж треба цілиться ще було. і головне: для чого???
Звичайно, я його вже спалила.
Пес Патрон
• 10 июля 2023
Ответ дляПоторописька
Киньте їм лайна кожен раз, як щось побачите
не хо. я ж при тямі.какахи своїх собак вона носила на інший участок.
доки її не вилаяли й чуть не побили.
от правда людина місця не може знайти на 6 сотках, щоб закопать какахи своїх собак?
доки її не вилаяли й чуть не побили.
КротоТо• 10 июля 2023
Ответ дляПес Патрон
якби з іншої сторони - я б віддала. бо там адекватні люди.
колись дитина перекинула м.яч - я погукала й віднесла.
А цим би м´яча спалили?))(
Пес Патрон
• 10 июля 2023
Ответ дляКротоТо
А цим би м´яча спалили?))(
м.яча перекинула б назад.
Поторописька• 10 июля 2023
Ответ дляКротоТо
І що? Наші прищепки з сушки якимось чином опинились за парканом в сусіда. Теж близько 2м. Не діти точно! Як??? Досі загадка. Може коти? Чи пташка якась в гніздо тягла?))
А пляшки корова з крилами притягла?
Поторописька• 10 июля 2023
Ответ дляПес Патрон
доки її не вилаяли й чуть не побили.
Та я шуткую. Таких чипни, то дійсно і срати сядуть під ворота. То просто люди такі гидкі.