дитина 2 роки з Варшави летить ренейром. Цікавить чи змусять оплачувати окремо за візочок та чи має дитина право на окремий наплічник? Тобто я свій безкоштовний багаж і відповідно дитина свій (куплено окремий дитячий квиток).
Zvezdochkina• 11 июля 2023
Вы покупали как инфант?
Или ребенку уже больше 2 и обычный билет?
Если больше двух - то ребенку положен такой же рюкзак как и вам.
Коляску маленькую тоже должно быть можно. Отдали перед самолетом, забрали на выходе из самолета
Ответ дляZvezdochkina
Вы покупали как инфант?
Вже звичайний квиток, за повну вартість. Сподіваюсь що так і буде, візок та наплічник безкоштовно. Я десь на форумах читала що так тільки для діток до 2-х років йде
Ответ дляNataliaP.
Про візок не знаю, ніколи не брали.
А от про ручну кладь для дитини 3 років, у якої окреме місце, то розмір такий же, як і для дорослих.
Ми так літали до війни, без багажу. Брали 2 рюкзаки і дві сумочки на чотирьох. Рюкзаки були у нас з чоловіком, і чоловік ніс сумки, а я за руки вела дітей.