Надежда наш компас• 11 июля 2023

Подобова оренда, Львів

Дівчата, порадьте хто чим зможе. Вирішила сину 11 років показати Львів. Шукаю оренду на три дні з 25,07 по 28,07. Сто років не стикалася з подобовою.Чесно кажучі прх@їла. Звичайно розумію, що об*яви для приверння уваги, але ЖОДНОЇ об*яви, яка б відповідала дійсності. Серед вас\нас якщо хто займається орендою, відпишіть будь ласка умови і вартість.
Кидстаффовка• 11 июля 2023
На букінгу все відповідає реальності і аірбнб також.не раз орендувала

автор Надежда наш компас • 11 июля 2023
Ответ дляКидстаффовка
Я такий лох. А підкажіть на букінгу пишуть вартість за обраний термін проживання, чи за добу?
База_птеродактилей• 11 июля 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Виставляєте в додатку дати і кількість людей і бачите ціну за період проживання
автор Надежда наш компас • 11 июля 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
дякую
База_птеродактилей• 11 июля 2023
Ответ дляНадежда наш компас
дякую
Ось наприклад. І вік дитини вкажіть
База_птеродактилей• 11 июля 2023
Там ще зручно відкрити карту і дивитись по карті де зручніше жити і по цінам одразу
автор Надежда наш компас • 11 июля 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Ось наприклад. І вік дитини вкажіть
велика подяка вам, зареєструвалась, гортаю, вік вказала. Є обмеження по бюджету, але думаю,знайду щось підходяще
piratkas• 11 июля 2023
Мы в прошлом году снимали на Староеврейской через букинг. Очень удобное расположение.Все достопримечательности в пешей доступности.Не пожалейте денег и времени.свозите ребёнка в Уруру (Бухта Викингов). Там прикольно.Таксисты заломили 700 грн в одну сторону.Мы на маршрутке доехали за 50))
автор Надежда наш компас • 11 июля 2023
Ответ дляpiratkas
і вам дякую.Я і сама вперше взагалі на заході України буду. Все життя мріяла побувати, самі до 2014 в Донецьку жили. І потім все було неможливо фінансово потягнути, і малий ще був малий зовсім, дворічку не навозися.. Але я проаналізувала останні події свого життя, і вирішила будь що його звозити. Перша - це Маріуполь. Я там народилася, але бувала тільки проїздом...в 2020 також були ’проїздом’ с заїздом на декілька днів до друзів, я тоді осягнула місто, яке воно доглянуте, як розвиток триває.....Потім звозила сина до Києва , у Вишгород до його хрещеної. І дяка богу,що встигла. Я ні в якому разі не натякаю і не думаю,що, не дай боже всю Україну спіткає така доля...але зрозуміла,що потрібно все робити в поточному моменті, бо життя таке швидкоплинне....

Дрібка щастя• 12 июля 2023
Ответ дляНадежда наш компас
От I ми з сином так катаємось. Київ,Львів,Карпати….Тільки на свою Батьківщину,на Сумщину, не встигла звозити.А тепер вже і нема куди через тих виродків.Села майже не існує.Люди всі виїхали.обстріли постійно. Вже село не відродиться,навіть після закінчення війни.В Харьков ще планували до родичів найближчих. Але так склалось.що вони до нас евакуювались.Теж зробила висновок.що не потрібно відкладати на потім.Є час та натхнення=береш і ідеш.Бо може бути запізно