Кто ездил?
Еду из Сувалок .. получается мне нужно ехать так: Сувалки Варшава, с Варшавы до хельма электричка, и с Хельма уже поезд на Киев! Правильно?
Буду ехать с 2 детьми и я беременна....что то я запуталась...
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Автобуса не має прямого з Сувалок в Хельм?
К сожалению нет(((
Одна_на_всей_планете• 12 июля 2023
Ответ дляMargonails
К сожалению нет(((
А до пшемисля с Варшава немає поїзда,тоді б в пшемислі сіли на потяг до Києва
Ядвига Юсьлегко• 12 июля 2023
Ответ дляMargonails
К сожалению нет(((
Ну тоді так як ви написали. Я б брала квитки тільки на інтерсіті. Менше шансів , що не приїде вчасно.