Сокодавка ще та• 12 июля 2023
Чи норма для вас така поведінка чоловіків?
Коли ніколи не подасть руки при виході з транспорту,не притримає чи не відкриє перед вами двері,не подасть пальто?
Сокодавка ще та
• 12 июля 2023
Питання для дівчат з України,бо для ЄС та Америки я знаю,що чоловіки там такого не роблять і жінки(не наші)цього не очікують
Пацаааааааан• 12 июля 2023
Якщо це не знайомі мені чоловіки, то я не очікую віж них цих проявів.
Якщо це хоча б знайомий або співробітник, то він має так робити
Якщо це мій чоловік, то це норма поведінки. І так має робити постійно
Додаю напруги• 12 июля 2023
Не норма, муж был такой, еще и подарка никакого не подарит, работать не особо хотел, по дому также не помогал, жалею , что вообще с ним связалась, пыталась перевоспитать, только время потратила
Сокодавка ще та
• 12 июля 2023
Ответ дляПацаааааааан
Так,не уточнила,мова йде про вашого чоловіка,коханого
Кнопкотиць• 12 июля 2023
Мій все це робить, і це так приємно) Хоча, коли зустрічались я часом тупила трохи, бо не звикла до такого)) Мала одного разу ситуацію на вулиці, коли мене почекали, демонстративно відкрили двері, пропустили вперед, а в спину прокричали дякую))))
Одна_на_всей_планете• 12 июля 2023
Для мене не норма. В моєму оточенні мужчини це роблять,слава богу.
Все буде Україна• 12 июля 2023
Нічого від чоловіків не чекаю, мабуть тому що і сама вже не готова демонстративно падати в обмороки та червоніти від мату. Нє, я вже далеко не мадам, то ж і джентльменів не чекаю.
Бамбарбия! Кергуду.• 12 июля 2023
Ответ дляСокодавка ще та
С чего вы взяли, что мужчины в Европе и Америке этого не делают?
Сокодавка ще та
• 12 июля 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
На власному досвіді нажаль,мій не робив и дивувався,коли я про це казала
язззззь!!!• 12 июля 2023
Мой муж так не делает, видно не было достойного примера в его жизни...
Бамбарбия! Кергуду.• 12 июля 2023
Ответ дляСокодавка ще та
Странно очень
У меня муж иностранец, все мужчины и он ухаживают за своими женщинами
То вам бракованный попался какойто
язззззь!!!• 12 июля 2023
Я своему как то сказала а ты знаешь есть семьи где домработница и кухарка, на что он такие глаза сделал..
Застряла• 12 июля 2023
Ну хотілось би щоб воно було. Хлопець канадець в мене, тому як нагадаю щоб двері притримав, чи віддам пакети важкі то все робить. А так на рівні інстинктів того нема.
Для мене це не дуже норма, але в мене теж є недоліки, які для канадців не норма. Тому так і живемо, миримось з недоліками одне одного😄
Этожзвяздаяегообожаю• 12 июля 2023
Мій чоловік подає мені руку і двері відкриває в машині чи приміщенні, подає пальто, для мене це норма.
Якби не подавав, то було б не так приємно, бо я звикла до таких проявів уваги.
Латвийские_Номера• 12 июля 2023
Ответ дляСокодавка ще та
Жила год в Германии, год в Испании ( до войны). Если мужчина ухаживает, то и двери открывает, и пальто подаёт, все ок.
Это какие-то недалёкие стереотипы про запуганных европейских мужчин и их женщин, которым ничего не надо в плане романтики.
Сокодавка ще та
• 12 июля 2023
Ответ дляязззззь!!!
А попросить і так раз,два,десять і війшло б може в звичку?)
Сокодавка ще та
• 12 июля 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
А Ви просили їх про це чи вони самі це робили?
Чупа-чупс• 12 июля 2023
некоторые вещи мне удобно делать самой. я попросила мужа не открывать мне дверь машины и не помогать выйти, потому что мне реально не удобно) тоже самое с пальто. я не вижу куда пихать руку)))) может я странная женщина.
Латвийские_Номера• 12 июля 2023
Ответ дляСокодавка ще та
Самі. Дорослого чоловіка просити не треба. Навіть якщо він чогось не розуміє, не в лісі ж живе- бачить, як інші себе поводять.
Шотуткоїться?• 12 июля 2023
Ответ дляСокодавка ще та
Откуда такие стереотипы о западных мужчинах?
Сокодавка ще та
• 12 июля 2023
Ответ дляШотуткоїться?
На власному досвіді