Розбещена цяточка• 12 июля 2023

Хто зміг вилікувати компульсивне переїдання?

Як і де?
Герцогиня• 12 июля 2023
Все в голові. Просто взяти в один день і перестати.

Подвійна веселка• 12 июля 2023
Наверное у психиатра,антидепрессанты и транквилизаторы ,плюс долгая работа с психологом.У меня такая же проблема,я всё понимаю ,но к терапии не готова.
Белая котичка• 12 июля 2023
Пока не решите проблему, оно никуда не денется.
Крем для арбуза• 12 июля 2023
Ответ дляГерцогиня
так може писати лише людина, яка не розуміється ...краще б мовчали
автор Розбещена цяточка • 12 июля 2023
Ответ дляГерцогиня
Ага. Якщо ти хворієш, то просто візьми і перестань. Все просто)
Диви яка я пава!• 12 июля 2023
Чоловік сам справився. Це був довгий шлях. Перше, що почав робити, фіксувати скільки і чого зʼїдає за кожний прийом їжі. Треба завести зошит і записувати все до останньої крихти.
Після цього переглянути, який шаблон порушення харчової поведінки (у нього була довга перерва між обідом і вечерею, тому він не міг зупинитись ввечері).
Далі так: готувати виключно на 1 прийом їжі, щоб не залишалось «добавки». Їсти повільно, без телевізора/телефона/компʼютера, щоб увага була максимально сфокусована на процесі. Перед кожною їжею випивав склянку води або чаю, залежно від пори року і вподобання.
І головне: після їжі робити паузу. Прямо змушувати себе зупинитись. Ось тут у нагоді телефон/телевізор, аби відволікти увагу. Треба перечекати 20 хвилин, це прямо критично важливо. У 99% вам не хотітеметься їсти.
З додаткових порад: утримуйтесь від перекусів вуглеводами, бо це тільки розпалює апетит. Організм дуже швидко перетворює їх у глюкозу, а далі вимагає ще.

І, звичайно, треба розбиратись з причиною імпульсивного переїдання. Буває таке, що людині більше нічим зайнятись, вона це робить від нецікавості її життя. Або через хронічний стрес. Або неправильні харчові звички, закладені з дитинства. Мені іноді прямо боляче дивитись на дуже повних діток і таких же повних батьків. Це просто зачаровано коло.
Твоя космішна• 12 июля 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
Не просто. Але автор того допису має рацію. Я схильна до компульсивного переїдання. Взагалі на стресі мені притаманні РХП - я можу добами не їсти, а можу добами жерти.
1. Усвідомлення проблеми.
2. Вибір шляху подолання.
Я обрала медитації та спорт. Це довгий шлях, але безпечний. От лише зараз, вперше від початку повномасштабної, мені вдасться сказати собі стоп. Але не кожен раз.
Герцогиня• 12 июля 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Якраз пишу вам як колишня жертва рпп, яка просто зупинилася, бо думала вже доб´ю себе! Ніхто за автора це не зробить. Ні-хто. Вона має дійти до межі, тоді все закінчиться швидко.
Герцогиня• 12 июля 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
Це слабкість, яка лікується. Автор же не була такою з дитинства.

Герцогиня• 12 июля 2023
Ответ дляБелая котичка
Вірно, цьому є причина- невдоволення життям, комплекси, невдачі і тп, кожному своє..
ВЫВсеВрете• 12 июля 2023
Перестала голодувати і забороняти собі будь-що, перестала взагалі зациклюватися на їжі, складати собі меню, тощо. В один день, вирішили, що мені це заважає. Почала звертати увагу на естетику- гарний посуд, сервірування, навіть якщо захотілося чаю випити - дістала гарний порцеляновий чайник і готувала чай у ньому, захотілося печива, буль ласка, але не з пачки, а покласти на блюдечко, варення в піалу.
Крем для арбуза• 12 июля 2023
Ответ дляГерцогиня
ну то у вас якийсь НЕ такий випадок, бо більшість людей справляються лише за допомогою лікаря/лікарів і що саме у вас було з рпп, бо розладів купа величезна, плюс залежить від ’стажу’ ну і ше купи факторів, тому отаке писати ’просто взяти й перестати’ меншою мірою не толерантно по відношенню того хто не може самостійно з цим впоратись
Крем для арбуза• 12 июля 2023
Ответ дляГерцогиня
ну от ’сладбкість’
ні, це не слабкість, це здоровезна купа факторів
Герцогиня• 12 июля 2023
Автор, ви себе вбиваєте жрачкою. Їжа це лише паливо. Зробіть для себе щось хороше, щось змініть у житті і ВСЕ почне змінюватися як за ланцюжком.. в мене почалися проблеми зі здоров´ям через рхп, в один день почала їсти 3р на день строго, всі продукти з мінімальним глікемічним індексом. Все змінилося!!! Відкиньте важливість їжі, їжа не має ніякої цінності. Щось же для вас має- знайдіть що і займаєтесь цим.
Герцогиня• 12 июля 2023
Ответ дляКрем для арбуза
ну от ’сладбкість’
Удалено администрацией...
Герцогиня• 12 июля 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Удалено администрацией...
Крем для арбуза• 12 июля 2023
Ответ дляГерцогиня
Удалено администрацией...
ну все ясно з вами...можете себе, так навіть краще, пробачаю
Репетиторша• 12 июля 2023
Даже не знала, что я компульсивный едок до тех пор, пока не прочла книгу «Интуитивное питание». Там было расписано очень хорошо по шагам весь практикум. Вот благодаря тем упражнениям и справилась.
автор Розбещена цяточка • 12 июля 2023
Ответ дляГерцогиня
Моєму татові 57 років, 130-137кг при рості 175 приблизно. Він навряд чи зупиниться. Хоча вже має діабет, гіпертонію багато років, знищені суглоби, не може ходити періодично, колять спеціальну рідину., не спить нормально, весь час спить вдень Це все його не зупиняє.

Герцогиня• 12 июля 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
А він хоче зупинитись?
Крем для арбуза• 12 июля 2023
Ответ дляГерцогиня
Удалено администрацией...
ви вже висловились у пості 15, не хворайте
Герцогиня• 12 июля 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Удалено администрацией...
Крем для арбуза• 12 июля 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
чи звертались до ендокринолога/дієтолога з цим питанням?
Крем для арбуза• 12 июля 2023
Ответ дляГерцогиня
Удалено администрацией...
все що ви змогли в цій темі - це знецінити, послати, обізвати, поставити діагнози...нюню))) продовжуйте, якщо вам так легше
автор Розбещена цяточка • 12 июля 2023
Ответ дляГерцогиня
Була така з дитинства, відколи себе пам´ятаю. І діти такі ж в мене. Їдять все що є, стопу нема.
Герцогиня• 12 июля 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
А як думаєте чому?
автор Розбещена цяточка • 12 июля 2023
Ответ дляГерцогиня
А він хоче зупинитись?
Не впевнена. Мама його заставляє їсти меньше, він їсть крадькома.
Герцогиня• 12 июля 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
Щось може вийти лише коли людина хоче САМА змінитись.
автор Розбещена цяточка • 12 июля 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Так, були результати але тимчасові. Кололи ліки, пив все що треба було і їв, але будь- який стрес і знов зажори.
Принцепесочка• 12 июля 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
Він не може, коли ти хворий ти не обираєш. Я страждала від цього багато років, були і просвітлення , але були і страшні зажори, коли не могла зупинитися на протязі тривалого часу. Зараз їм , як нормальна людина, але звичайно, це не просто , є програма для компульсивних переїдаючих, вона анонімна і безкоштовна, але це як для алкоголіків, тобто на все життя. Але воно того варте- я почала нарешті спати, до цього прокидалась до десяти разів на ніч.