natali-11.• 12 июля 2023

Щоб Ви зробили в такій ситуації. Наймати адвоката?

Опишу коротко, саме головне.
Ввечері мій брат с дружиною і їхньою донькою заїхали в кафе замовити шашлик і забрати його з собою. Дружина залишилася в авто, а брат з дитиною пішли у кафе. Там була компанія воєнних з дружинами.
І тут невістка бачить що мого брата викидають на вулицю на землю і починають бити. Їх 5, він вже без свідомості. Дитина кричить не бийте тата. Невістка кричить , підіймає брата, так вони і її влупили в плече. Виявляється що брат зачепив чиюсь жінку, але по камерах і свідки сказали що нікого він не сипав.
Ось три дні брат в лікарні,капають, ходити не можна. Все болить. Вони сьогодні знайшли невістку, попросили про зустріч, вона пішла , вони благають забрати заяву, а вони оплатять лікування. Вона їм сказала, що поки не буде забирати.
Моя думка не забирати, хай несуть покарання.
Планую шукати адвоката.

Брат каже що зараз не може нічого вирішувати,бо голова не варить взагалі.
Струс мозку, відбита селезінка, синці, гематоми, ребра болять і все тіло. Поки обстежують, капають. Лікар каже вставати з ліжка не можна.
Ми вперше в такій ситуації, будь ласка дайте пораду що робити, і як правильно вчинити і з чого починати все?
Всім мирного вечора і ночі!🇺🇦
Результат:
вже голосів: 649
588 (90.6%) Не забирати, судитися
61 (9.4%) Взяти кошти,забрати заяву
вкрации• 12 июля 2023
Ответ дляЕкатерина27
У нас переписка была на украинском. Хотя, когда я зашла на его страницу, то заметила что на украинский он перешел в апреле, видимо когда мобилизировали. И самое смешное, по фото ему явно до 30, мне 40. И этот писюн газированный решил научить меня с уважаемыми дядями правильно разговаривать…
Вы не поняли. Теперь каждый писюн будет вас учить, особенно если он в пикселе.
-Ань-• 12 июля 2023
Ось про цей випадок я пишу:
П´яні розваги поліцейських та вбивство 5-річного Кирила. Нові подробиці трагедії:
https://www.pravda.com.ua/articles/2019/11/5/72310...

За п´яне вбивство 5-річного Кирила Тлявова екс-поліцейський отримав усього 4 роки:
https://www.unian.ua/society/za-p-yane-vbivstvo-5-...

Суд оголосив вирок у справі Тлявова. Що відомо:
https://suspilne.media/486436-sud-ogolosiv-virok-u...
Безникая• 12 июля 2023
Ответ дляnatali-11.
Невістка каже, вони почали казати ми ж Вас захищаємо на війні. Якщо Ви не заберете заяву тоді ми його заберемо на війну після лікування.
Це все було на очах дитини 6 років, тепер вона вночі кричить Не бийте!
Вони ще й не офіційно були у відпустці.
если наказание хотите - привлечь сми... но зачем вставать на эту тонкую дорожку, неизвестно потом как закончится. За такое нужно браться, если есть кто за вас может постоять
Цвірінь• 12 июля 2023
Ответ дляКукарачка
Так камери ж подивилися. Що б не сказав, факти є.
Да затрут камеры быстро. Надо было видео брать.
автор natali-11. • 12 июля 2023
Ответ для-Ань-
В таких справах головне - розголос. Щоб справу не зам´яли.
Зверніться до блогерів-правозахисників. Можливо вони порадять нормального адвоката. Відео є у вас? Зробити випуск, висвітлити проблему, бажано з відеодоказами.
https://www.youtube.com/@novoseltsev/videos
https://www.youtube.com/@VOLAND77
https://www.youtube.com/@Svoboda_v_zaKone
https://www.youtube.com/@ROBOTAE
https://www.youtube.com/@rymabilotserkivska465
Дякую 🙏
ПушАпница• 12 июля 2023
Они какие-то неадекваты, нельзя такое оставлять и обязательно придать этот случай общественной огласке.Они думают раз военные, значит им все можно. Если, вы оставите этот случай просто так они и дальше будут нести угрозу обществу
Цвірінь• 12 июля 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
вот именно, что автор уже неоднократно подчеркнула, что это военные.
И что? Там просто люди, не святые
ПушАпница• 12 июля 2023
Ответ дляТуся муся
Причина побиття?
А, какая вообще должна быть причина, чтобы группой побить человека? Это вообще как? Не одна причина не оправдывает такого поступка. Это нонсенс
Цвірінь• 12 июля 2023
Ответ дляОноВамнадо
Ні

В мене однокласник прийшов ось у відпустку
47 років
Зустрічає мене на вулиці нашого містечка учора і лізе до мене пьяне обійматися і оре - я тебе люблю ти мені в школі не дала , коли покувиркаємся(((

Я його послала нах
Тікаю
Він за мною
Добре що добре все скінчилося !
Ужас. К сожалению, это все будет еще хуже. Арестовича терпеть не могу. Но он лысому сказал то, что многие думают. После войны очень много будет вот такого, как автор написала и вы.
Ёшки_Матрёшки• 12 июля 2023
Ответ дляЕкатерина27
Мой дедушка 30 лет был военным прокурором. Вот таких быдло военных сажал пачками.
Оооо,то ваш дідусь був взірцем справедливості .
Цвірінь• 12 июля 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
а почему вообще этим занимаетесь вы, а не ваш брат, я имею в виду принимает решение? Это его били, его здоровье, он взрослый человек, пусть сам решает, что делать.
Вы в себе?
Ёшки_Матрёшки• 12 июля 2023
Ответ дляРоза в вазі
И это только начало . Потом они все вернуться с фронта домой и… будет пипец
То що їм не повертатися додому ?
Цвірінь• 12 июля 2023
Ответ дляnatali-11.
Факт є. І вони сьогодні говорять ми не праві, розуміємо. То все горілка
Нельзя вашу невестку пускать саму. Вам нужно быть с ней, включать диктофон и писать.
Цвірінь• 12 июля 2023
Ответ дляЗалізна пані
Как Вы думаете, вот реально а не голословно. 5 военослужащих наймут 5 адвокатов, в страре война и эти ЗСУ еще и служат и мать с ребенком и покалеченым мужем сможет оплатить лечение и адвоката и пройти круги ада судебной реформы? Какой итог нужен? Их не посадят и званий не лишат и точно с лав ЗСУ не сократят.
А вы осознаете, что сейчас автор замнет все, они же и дальше безнаказанно будут продолжать. Нет наказания, преступление повторяется
Туся муся• 12 июля 2023
Ответ дляПушАпница
Обставини цієї ситуації так і не пояснені. Алло, люди, ви про презумпцію невинуватості чули хоч щось чи з дикого лісу вискочили?
Ёшки_Матрёшки• 12 июля 2023
Ответ дляКукарачка
Ну звісно. Я живу реальним життям. Що стосується військових за 30 років надивилася, що можливо, а що ні. І зарпз знаю, як воно буває і є. Генерала і любого офіцера відмажуть, а непотріб , який набрали з цивільних виведуть за штат і скажуть, судіть. Так і робоять зараз. Бо ці гавнюки щеі командира саого підставили. Він їх уриє за це. І сам буде стояти на тому, щоб вивести їх за штат.
Непотріб?Це ви так за людину говорите?
А їхні командири усі білі і пухнасті?
Без образів• 12 июля 2023
Ответ дляЧервона рута
Не забирать, защитники хреновы. Быдло есть во всех сферах, военные не исключение. Таких надо учить и как можно больше распространить, чтоб другим неповадно было, а то прям боги. А оно вон как
Коли я писала тут про бидло- військового, який виштовхнув мене з машини на майданчику зі здачи екзамену з водіння, мені ледь не писали, шо я переживу, а вони відносяться до ліку святих. Але сьогодні він штовхнув жінку, завтра побив людину, після завтра вбив, тверезий або угашений. Повне відчуття безкарності та вседозволеності . Далі буде…
Аноним_• 12 июля 2023
Судиться хочется тем, кто не сталкивался с этим. У моего папы процесс уже идёт 7 лет. 7, блин!!!!
А ещё знаю ’классную’ реальную ситуацию: избиение, суды, упс, закончился срок давности по статье - вопрос закрыт, обвиняемый не получил ничего.
И когда Вы думаете ,что по суду они оплатят лечение,то это не так. Их обяжут через несколько лет это сделать, и они будут платить малыми суммами компенсацию.
Я всегда была за справедливость, и решение вопроса в суде. Столкнулась с этим и поняла: так всё устроено, что больше проблем, чем реальной пользы. Лучше брать деньги, но с запасом, чтоб хватило на лечение и компенсацию, это лучший вариант. Говорю исключительно из своего опыта
Цвірінь• 12 июля 2023
Ответ дляКукарачка
Тяжкі тілесні. Їм сидіти за гратами без варіантів.
И осуществлено группой людей. Не помню, как точно звучит. Не важно кто они, профессия. Но групповое избиение
Перемелица• 12 июля 2023
Ответ дляТуся муся
вони і не будуть пояснені.
а то вже і слідчий є, і одночасно ’забрати заяву’, та ще й слідчий розпатякує все про підозрілих...розказки для домогосподарок.
Аноним_• 12 июля 2023
Ответ дляЗалізна пані
Плюсую, так всё и будет. Наша судебная система это дно.
Туся муся• 12 июля 2023
Ответ дляПеремелица
вони і не будуть пояснені.
Тобто нічого достеменно не відомо, доказів жодних нема, але ’винних’ заздалегідь визначили...
Перемелица• 12 июля 2023
Ответ дляТуся муся
як зазвичай тут і відбувається
Цвірінь• 12 июля 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
2 мес назад военнослужащий ВСУ при помощи подельников убил семью киевлян за 6 тыс долларов в Черниговской области. Ещё и в суде не стесняясь говорит, что таких надо убирать. Вот какие воины у нас.
Сидят в СИЗО. Какой будет приговор, неизвестно. Надеюсь, пожизненное.
А что за история? Тихо прошла. А таких это каких? По его словам
Цвірінь• 12 июля 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Ну то за вбивство так.А за бійку ну що ім буде?Крайній випадок умвно і то не буде,бо легкі тілесні,однозначно ж далі підуть служити.Ну дадуть на роботі догану,на тому все.Скільки є таких п’яних штурханин.
В смысле легки телесни? Сотрясение, внутренние органы повреждены, ребра. Вы почитайте классификацию легкие, средние и тяжелые.
Цвірінь• 13 июля 2023
Ответ длявкрации
У меня есть англоязычный коллега, который служил в Афганистане (вооруженные силы Великобритании), рассказывал, что многие сослуживцы поехали кукухой, хотя у них была относительно ’мирная’ служба.
Мой дядя служил там. Он еще ничего так себя вел потом. Нет уже в живых. А вот его побратимов боялись все, когда они собирались помянуть своих. Водка делала черное дело
Плакулька• 13 июля 2023
Не оправдываю пьяное быдло, но сочувствие поубавилось после коментов к посту. Невестка ваша интересная особа оказалась
Carin• 13 июля 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ребенка нужно к врачу сводить и справку взять.
Даже обязательно...
Ёшки_Матрёшки• 13 июля 2023
Ответ дляЦвірінь
Ну арестовичу добре сидіти на дивані і відосики пиляти . Посидів би в окопах трохи може б таку фігню не городив би.
Басноплетка• 13 июля 2023
Ответ дляПлакулька
А що такого страшного написала невістка?
Що не було тих, хто кликав Росію? Були! І зараз є, на превеликий жаль.
І навіть у Києві такі живуть. Приїхали з Донецьку.
Сама особисто таку знаю. Ледь не побилася з нею. Її врятувало те, що їй далеко за 60. Сама росіянка, 40 років живе в Україні і все падло, чекає що Сересере назад склеїться і ковбаса буде по 2 рублі.