НЛОша• 12 июля 2023
Чи взмозі ваш чоловік вас прокормити?
Повноцінне харчування 4 рази на день з десертами, фруктами та напоями, чоловік жаліється ,що я дорога мадам ...
Дорого йому обходжусь
ніколи такого не було• 12 июля 2023
а ви не в змозу себе прокормити?
Нопої? Які напої? Вода і все ) ну ок, кава 1-2 філіжанки в день
Молода і нерозважлива• 12 июля 2023
Фінансово не в змозі,в нас навпаки,я заробляю,він мало і по господарству.
Вишиванка• 12 июля 2023
Мы последнее время в ресторанах и кафе в основном питаемся. Так что в состоянии)
НЛОша
• 12 июля 2023
Ответ дляGirly_girl
Шукайте іншого))
А взагалі , сподіваюсь, що ви видумуєте
Я дуже люблю поїсти)
Ніколи не збрешу• 12 июля 2023
Да, ему джоб пособие каждый месяц платит. Но, я тоже самодостаточная, мне платят столько же
Тюрюнь_Тюнь• 12 июля 2023
Дивлячись як оцінювати. По тому скільки заробляє -цілком, але хер що дасть.
Брюнетка в Мармеладе• 12 июля 2023
12 лет мог и сломался( уже несколько месяцев не могу решить, чинить этого или искать нового? Квартира иво
Girly_girl• 12 июля 2023
Ответ дляНЛОша
Я дуже люблю поїсти)
Для мене не нормально просто якщо чоловік рахує скільки я їм, скільки коштує ця їжа і тд.
Платья Всем• 12 июля 2023
А вы домашнее животное? Работать и принимать участие в содержании семьи не пробовали?
Мир Мир Мир!• 12 июля 2023
Странная тема. Я обычно нормально всегда получала. Содержать могу себя и 2х детей. В целом, если очень круто питаться, то можно всегда потратить
НЛОша
• 12 июля 2023
Ответ дляПлатья Всем
Ні,працювати то не моє
Молода і нерозважлива• 12 июля 2023
Ответ дляНЛОша
Ні,працювати то не моє
Ну то мусите їсти.що дають.
Душа компанії• 12 июля 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Мало-це скільки? Бо може норм, але у порівнянні з вами-мало.
ДаЗдраПерма• 12 июля 2023
Ответ дляНЛОша
Ні,працювати то не моє
А якщо чоловік вас покине, то хто буде годувати-одягати?
LIANA171185• 12 июля 2023
Може спокійно.Але я і не дуже дорога мадам-червону ікру,сир с пліснявою та кальмарів не вимагаю
Брюнетка в Мармеладе• 12 июля 2023
Ответ дляLIANA171185
Почему? 😢