Простоваля• 12 июля 2023
Київ. Порадьте майстра, потрібно встановити міжкімнатні двері.
Київ. Дівчата, порадьте, будь ласка, майстра - потрібно встановити міжкімнатні двері. Буду вдячна всім за контакти.
Мелочунь• 13 июля 2023
+380966255571 Вадим робив нам плінтуса і двері. Контакт давали сусіди, їм також робив
Простоваля
• 13 июля 2023
Дякую Вам! По ціні не зорієнтуєте, скільки приблизно коштує встановлення одних дверей?
долой_лама• 13 июля 2023
Автор, а где ви двері купляли?
Теж шукаю.
Мені шось одна компанія нарахувала такі космічні суми, що я до сіх пір відхожу
Теж шукаю.
Тримаю свічку• 13 июля 2023
Олександр 0630676849
По вартості не зорієнтую зараз, ставили ще до війни двері.