Простоваля• 12 июля 2023

Київ. Порадьте майстра, потрібно встановити міжкімнатні двері.

Київ. Дівчата, порадьте, будь ласка, майстра - потрібно встановити міжкімнатні двері. Буду вдячна всім за контакти.
Мелочунь• 13 июля 2023
+380966255571 Вадим робив нам плінтуса і двері. Контакт давали сусіди, їм також робив

автор Простоваля • 13 июля 2023
Дякую Вам! По ціні не зорієнтуєте, скільки приблизно коштує встановлення одних дверей?
PmB• 13 июля 2023
Ответ дляПростоваля
Вы в каком районе?
автор Простоваля • 13 июля 2023
Ответ дляPmB
Вы в каком районе?
Теремки.
PmB• 13 июля 2023
Ответ дляПростоваля
Теремки.
Ребята находятся на Соф. Борщаговке .
Правда я устанавливала их двери . Но мне мастер очень понравился . За счет кривых стен и еще нюансов могла получится фигня, но он выкрутился. 3 двери обычных и одни раздвижные 5100 грн была установка
PmB• 13 июля 2023
Вот визитка их
автор Простоваля • 13 июля 2023
Ответ дляPmB
Вот визитка их
Дякую
PmB• 13 июля 2023
Ответ дляПростоваля
Дякую
В ноябре было .
долой_лама• 13 июля 2023
Автор, а где ви двері купляли?
Теж шукаю.
Мені шось одна компанія нарахувала такі космічні суми, що я до сіх пір відхожу

Тримаю свічку• 13 июля 2023
Олександр 0630676849
По вартості не зорієнтую зараз, ставили ще до війни двері.