Встидаюся запитать• 13 июля 2023
Де купуєте білизну в Харкові
Дівчата, де ви зараз купуєте білизну? Була в нікольскому , там нічого не підібрала . І щось в мене варіанти скінчились. ...
Встидаюся запитать
• 13 июля 2023
Ответ дляМедсестричка
Kleo, Brabrabra
Де ці магазини знаходяться ?
Медсестричка• 13 июля 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Де ці магазини знаходяться ?
Загугліть, їх було багато, десь точно працюють. Kleo відкритий точно є на проспекті Науки, але можливо є у ФБ та Дафі. Brabrabra теж десь бачила, що працюють, але не пам´ятаю, де, скоріш за все, ФБ