#Пойду_кгадалке• 13 июля 2023
З якого віку ви працюєте?
Стало цікаво
Результат:
вже голосів:
32 (26.23%)
18-20
26 (21.31%)
Після 21
21 (17.21%)
16-18
21 (17.21%)
20-21
15 (12.3%)
До 16 років
5 (4.1%)
Ніколи не працювала )
2 (1.64%)
Свій варіант, лишу коментар
Педиатор_я• 13 июля 2023
Почала працювати на 4му курсі, хоча фінансової потреби в цьому не було. І батьки були проти.
#Пойду_кгадалке
• 13 июля 2023
Ответ дляparele
С 13-14)) Проголосовала «до 16».
Ого, а що робили?
#Пойду_кгадалке
• 13 июля 2023
Ответ дляПедиатор_я
Ваш варіант 20-21 чи 18-20?
#Пойду_кгадалке
• 13 июля 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Навчалась в ДНУ до 21 року. Потім працювала.
Тут ясно ) інститут робота ) ваш варіант після 21-го
Люблю ВалЄру• 13 июля 2023
С 16 лет официально. Лет с 9 ездила с родителями собирать ягоды и овощи.
#Пойду_кгадалке
• 13 июля 2023
Ответ дляparele
Сначала летом собирала ягоды и грибы, потом на стрижке овец носила руно, потом стригла этих самых овец. На первом-втором курсе убирала подъезды, а потом поняла, что мозгами можно зарабатывать больше, с третьего писала курсовые.
Яка ви умнічка
Life is Beautiful• 13 июля 2023
Ответ дляПедиатор_я
Підробатувала під час навчання, але це не вважаю роботою.
#Пойду_кгадалке
• 13 июля 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Я до 4 курсу також підробляла, але витрачала на це свій час і свої вихідні. Вдягалась і оплачувала житло за ці гроші. Тому вважаю це роботою
#Пойду_кгадалке
• 13 июля 2023
Ответ дляПомогалочка
Проголосовала с 20, но до этого были разные мелкие подработки
Якщо ви вважаєте, що це саме так
Life is Beautiful• 13 июля 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Я все тоді мамі віддавала. В турфірми анкети заповнювала. Та літом їздила овочі та фрукти збирати - но там натурою платили)
Леопардові панчохи• 13 июля 2023
Ответ дляparele
Ну тогда я с 10 лет,торговала с бабушкой укропом и салом на рынке
#Пойду_кгадалке
• 13 июля 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
Я на базарі також стояла і в магазині за прилавком мама мене лишала, бо вона була продавець
Педиатор_я• 13 июля 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Ну ви ’підробатували’, а я працювала
Кумедний ґудзик• 13 июля 2023
Интересно, а те кто работал до 20 лет, у вас рвение к работе было, или денег в семье не было. Я до конца университета и не задумывалась о работе. Жили мы довольно скромно, но мысли были только про учёбу и погулять.
Панна Кота• 13 июля 2023
С 16. Помогала на рынке родителям, листовки раздавала, потом промоутером работала на разных акциях и мероприятиях)
Ответ дляКумедний ґудзик
Не могу сказать, что в семье не было денег. Жили не богато, но вроде ни в чем не были ущемлены. Но я хотела мотоцикл)) Купила.
Life is Beautiful• 13 июля 2023
Ответ дляПедиатор_я
Ну ви ’підробатували’, а я працювала
Початком роботи вважаю першу запис у трудовій. До цього - навчання.
Калинові вуста• 13 июля 2023
Подработка с 19. Работать на предприятии начала с 21. Во столько же и закончила
Душка-свекрушка)))• 13 июля 2023
З 18 років періодично підробляла, але нерегулярно, з 20 років з 3 курсу універу постійно почала займатися репетиторством, в мене був постійний гідний заробіток, щодня по 3 учня, на вихідних бувало й 4-5. Тому відмітила з 20 років
Твоя космішна• 13 июля 2023
3 курс і від разу за спецільністю і ьак весь час . 42 і вигорання почалася