nattyla• 13 июля 2023

Как поймать билеты на поезд

Как поймать билеты на поезд Киев -Яремче, поделитесь вашим опытом, пожалуйста
anna_2014• 13 июля 2023
Джать время когда их выставляют и быстро заказывать

автор nattyla • 13 июля 2023
Ответ дляanna_2014
То есть ровно за 20 дней?
Liebelebenn• 13 июля 2023
Ответ дляnattyla
То есть ровно за 20 дней?
Да, і рано вранці. До обіду вже якщо й лишаться, то лише не комфортні місця
anna_2014• 13 июля 2023
Ответ дляnattyla
То есть ровно за 20 дней?
За 20 за границу, по Украине наверно 30. Точно не скажу.
Ваш психолог• 13 июля 2023
Ответ дляnattyla
То есть ровно за 20 дней?
Рівно за 20 днів(день продажу +19 днів),рівно о 8:00
Я купила о 8:02, вже о 8:20,з усіх вагонів/міст ,що дали о 8:00, залишились лише люкси по 2000грн.
Наступні дні теж іноді(!) додають.В різний час.
А іноді-ні.
Vasilek-7076• 13 июля 2023
Ответ дляВаш психолог
А іноді-ні.
Підкажіть, а на якому сайті білети можна купувати онлайн?
Leopoldina• 13 июля 2023
У мобільному додатку Укрзалізниці

Кроль• 13 июля 2023
Укрзалізниця пропонує з пересадкою їхати, якщо не зловите квитки на прямий потяг.
Ваш психолог• 13 июля 2023
Ответ дляVasilek-7076
Я купую завжди на сайті УЗ.
Був і додаток,але саме о 8:00 він пише’зачекайте ,інформація оновлюється’,це пару хвилин,але за ці пару хвилин розлітаються нижні купейні місця.
Dasha -b2a5• 18 июля 2023
Ответ дляВаш психолог
Я купую завжди на сайті УЗ.
Погоджуюсь щодо сайту , сьогодні вранці купувала квитки в 8 ранку в день відкриття продажу - додаток висне , видає помилку , зайшла на сайт з ноуту -поки додаток все ще зависав з сайту вже оформлювала покупку