Пишу з калідору• 13 июля 2023
Демотивация
Зачем руководитель демотивирует подчиненного?
Файна_зупка• 13 июля 2023
Туповат трошки, что-то в Вас его раздражает, и он выливает это, не думая о последствиях.
Пишу з калідору
• 13 июля 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Потому что закомплексованный идиот.
Даша, ты тут?😆
Я не Даша) похоже она в теме
Шпондєр• 13 июля 2023
Скорее всего вы не соответствуете занимаемой должности и вас скоро уволят. С руководителем все ок, ищите причину в себе
Свезло так свезло• 13 июля 2023
Ответ дляШпондєр
Ира, и ты тут?🤣
Пишу з калідору
• 13 июля 2023
Ответ дляШпондєр
Ну конечно, несколько лет соответствовала, и перестала
Свезло так свезло• 13 июля 2023
Ответ дляПишу з калідору
Я не Даша) похоже она в теме
Конечно, у нас каждый день такое.
Мы уже и внимания не обращаем)
Эта_Шикарна)• 13 июля 2023
Керівник в принципі не може бути зацікавленим в демотивації працівника, це суперечить його інтересам. А от м´яко спробувати мотивувати ледачого робітника на пошук нової роботи -- цілком. Можливо, це якраз така ситуація?)
Шпондєр• 13 июля 2023
Ответ дляПишу з калідору
возможно вы деградировали за эти годы и не учитесь новому, такое бывает
Невгамовна• 13 июля 2023
А в чому проявляється демотивація. Якщо людина не відповідає посаді, нормальний керівник, про це скаже, бо страждає справа.
Невгамовна• 13 июля 2023
Пишу з калідору
• 13 июля 2023
Ответ дляНевгамовна
Обесценивание, крик без особой причины, чрезмерные нагрузки
Пишу з калідору
• 13 июля 2023
Ответ дляШпондєр
Нет, я внедрила крупный проект, удачно. Параллельно учусь, зарабатываю междун.сертификат
Невгамовна• 13 июля 2023
Ответ дляПишу з калідору
Це почалося нещодавно, чи завжди так було?
Пишу з калідору
• 13 июля 2023
Ответ дляНевгамовна
По відношенню до мене - нещодавно, зазвичай він добре до мене ставився
Невгамовна• 13 июля 2023
Ответ дляПишу з калідору
Не може бути, що відчуває конкуренцію, або у вас була зіркова хвороба?
Пишу з калідору
• 13 июля 2023
Ответ дляНевгамовна
Не може бути? Чи може бути? Зіркова хвороба - за собою я не помічала, але хто зна як він бачить
Невгамовна• 13 июля 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Нащо, якщо керівник робить свою роботу, то ледачі співробітники не затримуються. М´яко, якщо ці співробітники хитрі, їх можна роками мотивувати.
Невгамовна• 13 июля 2023
Ответ дляПишу з калідору
Соррі, може бути.