Тішуся неперетішуся• 13 июля 2023

Стать дитини

У мене 16 тижнів, і вчора я була на узі і мені сказали що буде хлопчик. А я весь цей час відчувала що в мене дівчинка і зараз в шоці як так, скажіть в когось помилялось узі на такому терміні вагітності? Ще прикріплю фото де видно що то наче хлопчик, а чи може то бути така пуповина? Я дійсно в шоці і мені не віриться що буде синочок
Живчик-счастливчик• 13 июля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Це вже друга дитинка, і буде другий синочок
Тільки в першу вагітність я відчувала що буде син, а в цю відчувала що буде дівчинка, в мене ще й токсикоз був кошмар...а перша вагітність пройшла легко без будь-яких вагітних симптомів
У меня две девочки: про токсикоз только читала 🤷‍♀️

Пишу вірші, дорого• 13 июля 2023
Ответ длянаКоблучках
Яка різниця хто буде? Аби дитина була здорова та щаслива
Ну буде хлопчик і що?
Нехай чоловік наступного разу робить дівчат
Вам без разницы, зачем тогда в тему вошли?
Пишу вірші, дорого• 13 июля 2023
Я тоже хотела девочку, мне с 13 недели так и сказали. Девочка у меня.
А у знакомой, она такая пацанка, ей тоже говорили девочка всю беременность, они уже купили розовые бодики, одеяльце на выписку, а на родах оказался мальчик))) как же она радовалась, но выписывали в розовом уже😂
Пишу вірші, дорого• 13 июля 2023
Ответ для100pudov
У мене за першим сином був страшенний токсикоз, за другим його взагалі не було, я дуже довго не вірила що взагалі вагітна і теж була впевнена що буде дівчинка, хоча на УЗД обидва раза казали що хлопчик, не помилилися...
За ребёнком? А перед ребёнком, а после? А во время беременности что было?
И эти люди ещё что то советуют🤦‍♀️
Кицюююня• 13 июля 2023
Тричі на першому скринінгу говорили стать. Дівчинка, хлопчик, дівчинка
наКоблучках• 13 июля 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
Щоб ви спитали
Типу вам є різниця хто там у автора народиться
Столічна штучка• 13 июля 2023
Ответ дляlily300
Я чувствовала, что девочка. На узи сама видела конкретный такой писюн. И Нипт сказал, мальчик будет. Когда я смирилась(первые тоже мальчики) так сказать, то оказалось, что там все-таки девочка…. Так что мое чутье первый раз в жизни меня не подвело 🤣
Вам ніпт показав хлопчика, а по факту дівчинка? Як так може бути, це ж генетичний тест 😱😱 хромосома чоловіча або є, або немає
Болтушка Му• 13 июля 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Ну у меня теже вопросы…. И у врача моего))) но мы нашли на документах приписку оооочень мелким шрифтом, что на определение Пола дают 93%. Типа мне повезло в 7% попасть… странно всё, но да ладно, я в итоге рада, что так все)
Пишу вірші, дорого• 13 июля 2023
Ответ длянаКоблучках
Щоб ви спитали
Мне пофигу, но и включать учительницу тоже не собираюсь. Она имеет право хотеть что угодно, а вы беременную девочку гнобите! Стыдно должно быть!

Руда ліса• 13 июля 2023
Моей знакомой на первых двух узи обещали девочку, на третьем было не видно, прикрылся)) В итоге накупили вещей для девочки, коляску розовую. И тут, тадам...мальчик. Все может быть. Но радуйтесь, что плод здоров, развивается. Не важно кто, главное здоровый малыш
Скажений гудзик• 14 июля 2023
У меня первая девочка,хотя все пророчили мальчика,но я все покупала нейтральное,не люблю розовое,блестки и тп,аж тошнит на младенцах это видеть. Не было ни токсикоза,ничего,вообще не замечала беременность. Во вторую прочувствовала все,токсикоз,рвоты,апатия,еле ходила. В итоге - девочка,хотя все было опять уверены в мальчике,даже один раз на узи сказали,что мальчик. Извините,но пенис или вагина никак не влияет на ваше состояние при беременности
Дона Ко Ко• 14 июля 2023
Я вчора була теж на УЗД, стать ну геть не видно, пуповина між ніг і схрещені ніжки, лікар декілька спроб робив подивитись, але сказав можливо хлопчик. Ну якщо що, буду я одна в чоловічому раю, бо вже маю двох
Гомосноб• 14 июля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Ми планували другу дитину разом зі своїм гінекологом, гінеколог завіряла що має полюьому вийти дівчинка от тому я і не можу поки прийняти той факт що у мене все ж таки буде син
Сюди написала щоб отримати пораду щодо фото з самого узі, і взагалі можливо узі просто помилилось я не знаю
На фото хлопчик. Я мама двох хлопчиків, але я все життя з дитинства хотвгсобі хлопчика Кірюшу. Коли народила зрозуміємо зосу пагодок обов’язково братиків. Так і думала що вони дружити будуть, разом багагссого робити. Так і є. Хоча різниця майже 4 роки вийшла. Їм завжди є що робити, де б вони не були.
Доречі донька в мене також є уже. Різниця 3 роки з середнім. Та ж хлопці з нею неохоче грають і беруть в свої ігри. Можу сказати вона частіше окремо.
Тож я вас від щирого серця вітаю. Нехай ваші хлопці будуть дружніми, це неймовірний подарунок.
MacOS-ница• 14 июля 2023
Я одна вижу там морского конька?
100pudov• 14 июля 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
И эти люди ещё что то советуют🤦‍♀️
Удалено администрацией...
Пишу вірші, дорого• 14 июля 2023
Ответ для100pudov
Удалено администрацией...
Боже, ещё и х@@@о какое🤦‍♀️
100pudov• 14 июля 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
И эти люди ещё что то советуют🤦‍♀️
Удалено администрацией...
Пишу вірші, дорого• 14 июля 2023
Ответ для100pudov
Удалено администрацией...
Теперь я полностью уверена в том, кто такие люди и почему они так пишут.
100pudov• 14 июля 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
Удалено администрацией...

Пишу вірші, дорого• 14 июля 2023
Ответ для100pudov
Удалено администрацией...
Ну по вам видно,вы себя уже показали во всей красе!