Eвгеній-56• 14 июля 2023

Не знаю чі ушиб чі перелом пальця

Грав в футбол, не правильно зловив мяч, після чого палець почав боліти, але рухати пальцем можу проте іноді больно, ще він трохи посинів та опух
*Allusya*• 14 июля 2023
Зробіть рентген пальця у травмпункті. Скоріш за все ушиб.

Olga480• 14 июля 2023
Микротрещина может быть. Смажьте гелем .
kanni• 14 июля 2023
Без рентгена не определить перелом / трешина или ушиб.
Блондинка_в_розовом• 14 июля 2023
Если посинел и опух, скорее всего перелом. Возможно, трещина. Точно только по рентгену определят.
viter33• 14 июля 2023
При переломі - синіє. Сильно синіє.Сильніше, ніж на фото.
Тому швидше за все - вивих
Але краще зробити рентген
П.С. Сам і ламав і вивихав пальці- гандбол
Molochay• 14 июля 2023
На перелом не похоже ,отека нет
nezhinka• 14 июля 2023
Я ходила восени з переломом п´ятої плюсневої кістки на нозі 2 тижні. Медикині зі швидкої переконливо пояснювали, що перелому бути не може, бо я рухаю ногою, стаю на неї, не синє, без набряку... Результат - кістки зрослись неправильно. Тому тільки рентген, і чим швидше, тим краще.