Дама-мадама• 15 июля 2023
Поделитесь проверенным рецептом кабачкового пирога.
Буду благодарна.
Дама-мадама
• 15 июля 2023
Ответ длятянитолкайка
Только рулет делаю постоянно. Быстро и вкусно
С какой начинкой рулет?
тянитолкайка• 15 июля 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Я теж щойно поставила пекти рулет, вперше, не знаю чи вийде)))
Вийде. Печу через день
АБВГДэшница• 15 июля 2023
Ответ длятянитолкайка
Я сырок плавленый, часнок, сметанка и помидор
можно немного укропа в такую начинку подкрошить.
тянитолкайка• 15 июля 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Можна, когда есть.
тянитолкайка• 15 июля 2023
Ответ дляСлобожаночка
За яким рецептом ви робите той рулет?)
Кабачки 500 г, потерти на терку, посолити. Потім збити два три яйця, три ложки муки, трохи сметани, сіль, перець. Віджати воду з кабака, змішати і випікати на пергаменті. Повно відео в ютубі
Слобожаночка• 15 июля 2023
Ответ длятянитолкайка
Дякую!
ОдинРазНадетое• 15 июля 2023
Ответ дляДама-мадама
А с творогом можно сделать начинку в рулет?
Можна, буде смачно, особливо якщо в творог добавити зелені, якщо любите
ОдинРазНадетое• 15 июля 2023
Ответ дляДама-мадама
На рахунок кабачкового пирога, згадала тут раніше давали рецепт кабачкової піци тут гляньте https://sovet.kidstaff.com.ua/question-997145
В мене не було вдома помідорів і йти до магазину не хотілось, зробила з сиром в силіконовій формі - вийшов як пиріг. Сиру не шкодуйте + базилік і ще трохи молотого перчику я добавляла.
Якщо робити це на камні для піци, чи в металевій формі, то вийде як піца, а в силіконовій формі виходить пиріг :)) швидко і смачно