Джем Шакіри• 15 июля 2023

Я розплакалась на свій день народження

від радості. Мій чоловік та дитина просто розчулили мене і я плакала. Вони зробили мені подарунок, дуже старалися. Замовили для мене тортик, подарували гарну золоту прикрасу, багато косметики, букети троянд, солодощів, а ч розплакалась від чашки де були наші фото ( колажі). Всі подарунки розмістили і обсипали кімнату пелюстками троянд.
Вони дуже старалися, мене порадувати. Дочка приготувала конкурси та квести. Звісно, це не юбілей і не кругла дата, але кожного року вони радують і дивують мене.

Сьогодні говорила з чоловіком, він говорив, що коли я розплакалась, що аж сам пустив сльозу. Ви колись плакали на своєму дні народженні?
Психологічка• 15 июля 2023
да, плакала
когда меня на мое 18 летие изнасиловали и я шла домой и понимала, что моя жизнь біла ДО и После

Чижик Пижик• 15 июля 2023
Щиро рада за Вас. Але щастя любить тишу
Цікавий писочок• 15 июля 2023
Я плачу последние годы на каждый др. Вообще ужасный день, так же как предновогодние дни, как 14 февраля и 8 марта
ИНЬэтовамниЯНЬ• 15 июля 2023
Я не сентиментальная
Вся в кредитах• 15 июля 2023
Никогда не плачу