Любительница• 15 июля 2023

Хто робив волоскові апаратну техніку перманентного макіяжу??

Дуже хочу зробити, варто?
Морожена_курка• 15 июля 2023
Я послухаю. Дуже хочу
Але свої волоски є, мабуть легку пудру додам і все
автор Любительница • 15 июля 2023
Ответ дляМорожена_курка
Я послухаю. Дуже хочу
А як процедура з легкою пудрою називається?
MashaizDusha• 15 июля 2023
Я проходила курси апаратного, але пудрового.
Зі слів майстрині (викладачки) волоски - то робота дуже ювелірна. Вона сама не робить. А пудру більше людей вміють робити. Просто той волосок апаратно вирісувати тоненько дуже важко. І рука має стояти добре, і машинка й ігли й краска - все має бути підібрано ідеально. Тільки на мікроблейдінг не йдіть, він спочатку виглядає супер але потім будете з шрамами ходити.
Морожена_курка• 15 июля 2023
Ответ дляЛюбительница
Пудрове напилення брів
Морожена_курка• 15 июля 2023
Ответ дляMashaizDusha
А на волоскову техніку до кого йти? Київ
Дивлюся роботи Сологуб. Вражає
MashaizDusha• 15 июля 2023
Ответ дляМорожена_курка
Дивлюся роботи Сологуб. Вражає
я не в курсі зараз, кілька років тому навчалася й з того часу цим не займалася. Якщо чиїсь вам роботи подобаються - чого б не піти?
Я обожнюю як виглядає комбінація волоскового й пудри.
Кокосиха• 15 июля 2023
У меня волосковые брови. Пудра на их фоне - убогость.
Делайте, но у хорошего мастера. У меня увы кожа очень плохо берет пигмент, понадобилось 3 процедуры. И не ведитесь особенно на новую технику гиперреализм, она на самых поверхностных слоях делается, а потому сходит быстро и фиксируется процентов на 15 от того что вы видите на фото сразу после процедуры.
Морожена_курка• 15 июля 2023
Ответ дляКокосиха
В кого робили, якщо не секрет?