Внучка Данилова с песней Кайф .
Слушали уже?
Ответ дляlecaa
аххххх биографию то ДЕДУШКИ почитайте! И фото молодые- С КЕМ И ГДЕ! Просто честная порядочная биография!
Не переубедите)
Я всегда буду восхищаться людьми, стоящими на ступеньку выше от управляемой массы.
Есть лохи, и есть кукловоды. Все просто. Если уж брать пример, то лучше со вторых.
Ответ дляMetelitsa
Колись давно...)))) був у нас прем´єр Фокін, колишній комуняка.
За кошти діда його внучка Маша Фокіна сподівалася стати успішною популярною співачкою)))
Найняли продюсера, здається Клімашкенка Дмитра, якому було іме одно з яким матеріалом працювати - аби платили і випустили декілька кліпів.
Не вистрелило!
Навіть на не надто вибагливому нашому ринку 15-річної давнини)
Це Маша Фокіка 2 0 ???
Не вистрелило!
Це Маша Фокіка 2 0 ???
Ви читаєте мої думки
. Одразу про Фокіну згадала))) Цікаво, що місяць назад вийшов кліп, а там в неї ще багато кліпів раніше знятто, але тільки зараз про це почали говорити.
Ответ дляmarion_p
Ви читаєте мої думки
Ото грошей вбухано ..
І ніщо її не зупиняє, продовжує грати роль популярної співачки (ротом) ща гроші діда....
Ps. Давно бачила ту Машу Фокіну у Світському житті. Вже тоді вона здалась мені наркоманкою...
Ответ дляMetelitsa
Не вистрелило!
Це Маша Фокіка 2 0 ???
Не вистрелило!
Це Маша Фокіка 2 0 ???
Ну Фокина откровенно хоть симпатичная была и не похожа на бегемота в джинсах .
Ответ дляmar minor
Зря этот миллион на рекламу потраченную в ЗСУ не отдали .. Даниленки вот это зря
Я так вангую, що Данілов скаже, що то прабабуся з прадідусем онучці дали гроші на кліп. Вони ж всі такі, в них грошей немає, а маєтки і автопарки купують мами, бабусі, тещі і т.д.
Ответ дляelenze66
Да кто их слушать то будет .. ЗСУ которые инвалидами приходят … Или народ которого 🤢от них..
Семицветка• 15 июля 2023
Ответ дляMetelitsa
Не вистрелило!
Це Маша Фокіка 2 0 ???
Не вистрелило!
Це Маша Фокіка 2 0 ???
А Фокину помню. И Климашенка
этот было миллион лет назад. Я тогда ещё телек смотрела)
svetlapanna• 15 июля 2023
Ответ дляMetelitsa
Не вистрелило!
Це Маша Фокіка 2 0 ???
Не вистрелило!
Це Маша Фокіка 2 0 ???
Теж згадала про Машу Фокіну чомусь)))