Отчебучкина• 15 июля 2023

Кому як допомогла схема-терапія?

Чи дійсно дієвий метод психотерапії? Читаю, що глибинні негативні переконання та купу всього можна пропрацювати за невеликий обсяг часу. У кого який досвід був з цим методом, поділіться, плііз)
Все буде Україна• 15 июля 2023
Ну так воно доведено вже, що КПТ, схема-терапія це дієві методи (чи не єдиний метод, дієвість якого доведена). Далі залежить від психолога і самого клієнта, чи готовий він працювати, змінюватися та дотримуватися порад психолога.

автор Отчебучкина • 15 июля 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Так, це я читала. Питаю саме про особисті враження і досвід. Кому які запити допомогло вирішити за який термін?
Все буде Україна• 15 июля 2023
Ответ дляОтчебучкина
Я займалася самотерапією. Мені допомагає.
Це швидий вид терапії. 10 сеансів і буде результат.
Всех в сад• 15 июля 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Откуда эту готовность брать? Будет меня ещё кто-то жизни учить
Все буде Україна• 15 июля 2023
Ответ дляВсех в сад
Ну вот..)
Всех в сад• 15 июля 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Ну вот..)
Ну типа я раз в 1,5-2,5 года переживаю психологическую смерть. Что мне может сказать эта женщина, если она не имеет такого опыта? Отобрать у меня способность выживать?
Всех в сад• 15 июля 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Ну вот..)
На самом деле очень стремно, что вылечат не так и не то. Обсуждала это с психологами. Они согласны, что может и не стоит прорабатывать что-то. Если одна проблема компенсирует другую, то, убрав одну, можно получить неожиданный негативный результат. Плюс надо буде заново адаптироваться к жизни

автор Отчебучкина • 15 июля 2023
Ответ дляВсех в сад
У вас цікавий досвід, але він не по темі.
автор Отчебучкина • 15 июля 2023
Хотілось би дочекатись тих, хто саме схема-терапію проходив.
автор Отчебучкина • 15 июля 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Що таке самотерапія? Як він працює?
Всех в сад• 15 июля 2023
Ответ дляОтчебучкина
Що таке самотерапія? Як він працює?
По книгам самопомощи скорее всего