Указка• 15 июля 2023

Чи можна підтримувати фігуру в гарному стані, якщо регулярно плавати

2-3 рази на тиждень, хвилин по 45
Чи все таки потрібен фітнес?
Ну що ви, мамо!• 15 июля 2023
Ні, не можна.

СкиниУскачи!• 15 июля 2023
Клочкова колись по півдня тренувалась і плавала. То хіба у неї була гарна фігура?
Борода• 15 июля 2023
Думаю, это индивидуально. Для меня работают только силовые
автор Указка • 15 июля 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Ржу
Ну принаймні для судин корисно, так говорять
А мені їх зміцнити треба, то думаю може ще й фігурі толк буде
Борода• 15 июля 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Интересно, где она сейчас. Я б и не вспомнила, если б не вы
СкиниУскачи!• 15 июля 2023
Ответ дляБорода
В Криму ніби десь була
Дама_с_караваем• 15 июля 2023
Смотря как вы питаетесь и какой обмен веществ
Для меня мало нагрузки
ША! я прийшла!• 15 июля 2023
2-3 рази на тиждень по 45 хвилин - це тільки щоб кінцівки не забули, як рухатися))) якщо з достатньою швидкістю, то трохи кардіо.
Помаранчова душа• 15 июля 2023
45 хвилин плавати важко, якщо плавати, а не стояти. 2. Плавати потрібно правильно, а не тримаючи голову вертикально. 3. Залежить від того, якого результату Ви прагнете. Особливо не схуднете, але для осанки, для хребта, суглобів - басейн однозначно краще за силові. Якщо добре плавати, то і втомитися можна більше, ніж у залі.

Дама_с_караваем• 15 июля 2023
И если вы плаваете брассом, то пресс почти не участвует
navariya• 15 июля 2023
Ответ дляУказка
Ржу
Смотря, как плавать...(каким видом, сколько км..)
Пишу вірші, дорого• 15 июля 2023
Пол часа плавания дает те же 150 калорий, что и дорожка. Это у меня
наКоблучках• 15 июля 2023
Это и есть фитнес. В сочетании с ПП отлично для фигуры.
ДеньгиНеСдаю• 15 июля 2023
Да, и кожа будет хорошая.
автор Указка • 15 июля 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Да, и кожа будет хорошая.
Реально ви помічали ефект?
Сито для думок• 15 июля 2023
Що я бачу, то це покращення постави однозначно, особисто у мене проходять болі в поясниці. Також це підтягує тіло, якщо правильно харчуватися, то підтримувати фігуру можна.
ДеньгиНеСдаю• 15 июля 2023
Ответ дляУказка
Реально ви помічали ефект?
Эффект очень хороший, только нужно именно плавать с нагрузкой, не отдыхать.
Мне нравится с доской для плавания, в ластах.
Кондуктор троллейбуса• 15 июля 2023
Плечи накачаете...