Life is Beautiful• 16 июля 2023

10 тис.- нормально за некваліфіковану роботу?

Жінці 50 років, Дніпро.
Є можливість щось краще зараз знайти?
Коли шукала, більше не було зп.
А тут всі пишуть, що більше заробляють...
inna5577• 16 июля 2023
Ответ дляСалт
Це взагалі не можна називати хорошою зарплатою (
Для доцента вуза дуже гарна зарплаьнч, моя плдруга 7-8 отримує, от де печаль

Салт• 16 июля 2023
Ответ дляinna5577
Я знаю зарплату в вишах, на жаль. Але це не означає, що це хороші зарплати. Вона не дуже збільшується з вислугою років, з отриманням ступеню. Для початку це нормальна зарплата, для життя - геть ні. Треба мати супруга або супругу з нормальною зарплатою для того, щоб жити.