kuskus• 16 июля 2023

Є в когось знайомі, які можуть допомогти взяти квитки на дефіцитний потяг?

--Елена--• 16 июля 2023
Що за потяг?
GaleTTa• 16 июля 2023
Тут є об´яви за певну плату купують квитки на ці дефіцитні потяги до Європи))
Odilie• 16 июля 2023
Спробуйте тут
https://www.kidstaff.com.ua/tema-18665783.html
автор kuskus • 16 июля 2023
Ответ для--Елена--
Що за потяг?
Київ-Відень
олена олена• 16 июля 2023
О, і таке буває
svett1981• 16 июля 2023
Ответ дляkuskus
Київ-Відень
А если в первый день продажи то в кассе с самого утра уже невозможно купить билеты на этот поезд?
tosja_80• 16 июля 2023
Ответ дляsvett1981
Уже с открытия билетов в кассе - остаются несколько верхних вразброс.. Пытались брать несколько дней, плюнули, поехали автобусом. Вернулись в совок какой-то с этими перекупами....
автор kuskus • 16 июля 2023
Ответ дляsvett1981
Я сьогодні приїхала без чогось сім, вже стояла черга з чоловік 12-15, через пʼять хвилин квитків не було
автор kuskus • 16 июля 2023
Ответ дляtosja_80
Ви теж хотіли взяти саме на цей потяг?
tosja_80• 16 июля 2023
Ответ дляkuskus
Ви теж хотіли взяти саме на цей потяг?
Да, до Вены нужно было
автор kuskus • 16 июля 2023
Ответ дляtosja_80
Да, до Вены нужно было
Ви в Києві намагались взяти? О котрій годині були на вокзалі, які у черзі?
tosja_80• 16 июля 2023
Ответ дляkuskus
Мы были первыми и вторыми . Открылись в 8 кассы и были уже остатки..... Билеты сливают ещё до открытия касс
tosja_80• 16 июля 2023
Ответ дляkuskus
В Харькове на вокзале
автор kuskus • 16 июля 2023
Ответ дляtosja_80
🤬
А яким перевізником їхали і скільки зайняла дорога до Будапешта?
svett1981• 16 июля 2023
Ответ дляkuskus
В этом поезде тоже 3 полки в купе? Не представляю как ехать на третьей. И почему они пишут прицепной вагон, он что один только?
galinka85• 16 июля 2023
я брала квитки Киів-Варшава (три рази), купувала тільки онлайн, продаж квитків відбувається за 20 днів(наприклад сьогодні 01,01 - продають на 20,01), я заздалегіть підготовувала дані щоб іх тільки треба було скопіювати (два квитки купити - ще той квест). Що можу сказати о 8*02 квитків вже не було.
Спробуйте і Ви, може зможете купити
tosja_80• 16 июля 2023
Ответ дляgalinka85
Спробуйте і Ви, може зможете купити
До Вены билеты онлайн не продают на этот поезд
tosja_80• 16 июля 2023
Ответ дляsvett1981
Только один вагон, поэтому его и продают перекупам
автор kuskus • 16 июля 2023
Ответ дляgalinka85
Спробуйте і Ви, може зможете купити
На цей потяг квитки лише в касах, на Варшаву-лише онлайн
автор kuskus • 16 июля 2023
Ответ дляsvett1981
А де ви бачите таку інформацію?
автор kuskus • 16 июля 2023
Ответ дляtosja_80
Взагалі то, -це свинство
tosja_80• 16 июля 2023
Ответ дляkuskus
А де ви бачите таку інформацію?
Я видела видео про этот поезд-вагон, там действительно 3 полки в купе. Они низкие, т.е. только лежать, сесть при опущенных полках верхних не получится
автор kuskus • 16 июля 2023
Ответ дляtosja_80
Щось я вже перехотіла на ньому їхати…
svett1981• 16 июля 2023
Ответ дляkuskus
А де ви бачите таку інформацію?
Читала в интернете об этом поезде, просто удобно что сел в Киеве и без пересадок на месте. Интересно какая стоимость его сейчас
автор kuskus • 16 июля 2023
Ответ дляsvett1981
2700 дорослий квиток
Takamaka• 16 июля 2023
Ответ дляkuskus
🤬
Не хочете розглянути варіант потягом до Мукачево, а звідти електричка пряма до Будапешту?
На потяг Київ-Відень квитки взяти майже нереально.
Takamaka• 16 июля 2023
Ответ дляkuskus
Щось я вже перехотіла на ньому їхати…
Там ще дуже вузькі купе. Вагони здається австрійського виробництва лохматих років. Третя полиця - лізти драбиною 🤣
Місця в купе критично мало навіть для двох.

З плюсів лише рукомийник в купе.
Takamaka• 16 июля 2023
Ответ дляsvett1981
Два прицепных. Вы бы видели ту третью полку под самым потолком.
Takamaka• 16 июля 2023
Ответ дляkuskus
Взагалі то, -це свинство
Два вагони.
автор kuskus • 16 июля 2023
Ответ дляTakamaka
Та я вже взяла з Мукачева до Будапешта сидячі, але тепер до Мукачева нема чим доїхати,
залишились лише верхні місця, а в мене двоє дітей