Королева краси• 16 июля 2023

У сына повышено железо и билирубин в крови. Как понизить?

К врачу попадем не скоро, она в отпуске. Подскажите пожалуйста, что делать (((
Теща дочки• 16 июля 2023
йти до іншого лікаря
ДелайКак_Я• 16 июля 2023
Це треба щоб лікар дивився. Ви можете просто відрегулювати питний режим і харчування
Разгуляшка• 16 июля 2023
Залізо? Це ферритин, підвищений?
Він також є маркер запалення.
побольшомусекретику• 16 июля 2023
Вам нужен хороший гастроэнтеролог, узи брюшной полости
автор Королева краси • 16 июля 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Вот я и пришла за советом. Надо больше пить и исключить какие-то продукты?
автор Королева краси • 16 июля 2023
Ответ дляРазгуляшка
Залізо? Це ферритин, підвищений?
Він також є маркер запалення.
Нет, железо в венозной крови.
ДелайКак_Я• 16 июля 2023
Ответ дляКоролева краси
Достатньо пиття, це просто чиста вода, і здорове харчування без магазинних солодощів, фастфуду і смаженого. Фрукти тількі свіжі, овочів багато, свинину не їсти
БезВзяток• 16 июля 2023
На скільки підвищений ? Здати феритин, трансферин, АЛТ АСТ . Дивитись в динаміці . Дитині скільки років?
БезВзяток• 16 июля 2023
Треба виключити поки що гемосидероз і гемохроматоз ( проявляється в більш дорослому віці , але може бути випадковою знахідкою до клініки , генетичне захв . ) Білірубін підвищиться при Жильбера , але треба бачити фракції . І знову ж вік дитини .
Але якщо відхилення не значні , то не варто так хвилюватись.
автор Королева краси • 16 июля 2023
Ответ дляБезВзяток
Сыну 13.5 лет. Вот такая общая ситуация
автор Королева краси • 16 июля 2023
Ответ дляБезВзяток
Моноциты и лимфоциты тоже не норма((( не болел, ничего не принимал крайние полгода так точно.
БезВзяток• 16 июля 2023
Ответ дляКоролева краси
Сыну 13.5 лет. Вот такая общая ситуация
Не хвилюйтеся , нічого страшного . Думала там значно підвищене , це практично в нормі . Перездайте через 2-3 місяці . Цей аналіз говорить про контакт з вірусом , але клінічно проявів може і не бути . Можливо десь горло трохи червоне , не придав значення . Але ніяких обмежень по харчуванню і серйозних хвороб тут немає .
Стриптизерка• 16 июля 2023
Ответ дляКоролева краси
А вы не думаете, что надо быстрее действовать? Желтизны кожи, глаз нет?
парИла я парИла• 16 июля 2023
В стационаре сливали кровь людям, но там ещё и гемоглобин высокий был.
автор Королева краси • 16 июля 2023
Ответ дляСтриптизерка
Нет. Никаких жалоб нет
автор Королева краси • 16 июля 2023
Ответ дляБезВзяток
Дуже щиро дякую вам. Заспокоїли.