Малая Налегке• 16 июля 2023

Хто виселяв через суд квартирантів, розкажіть як було?

Хто таке робив, підкажіть, що і як проходило і скільки зайняло часу в сумі?
Мадам Тю-лю-лю• 16 июля 2023
Ответ дляШкала Радощів
Вони ніде не працюють і цілий день там сидять ще і закривають двері на засув зсередини
Это их проблемы, дверь можно и выбить. Взвывайте полицию и говорите, воры, вам главное в квартиру попасть.
Думаю дверь легче будет поменять.
Ксерокопия ночи• 16 июля 2023
Ответ дляШкала Радощів
Мені теж цікаво. Мама пустила квартирантів на квартиру діда. Переселенці з дітьми. За комуналку. А зараз перестали платити і комуналку і виїжджати відмовляються мовляв вона їх з дітьми не зможе вигнати. Поліція сказала самі розбирайтеся.
О))
’Чого не берете з дітьми’))

Якщо мама хозяйка по документах то хай визиває службу і міняє замки.
ГейСюда• 16 июля 2023
Ответ дляАлина-1240
Есть собственник и есть люди без прав на жилье.в этом вся суть,степени родства там и не нужно
Полиции все это вообще неинтересно
Это не уголовное, а гражданское производство
Значит надо• 16 июля 2023
Ответ дляШкала Радощів
Вона в цнап мала подати їх дані на відшкодування комуналки.
По 900 гр в місяць за кожну особу.
Алина-1240• 16 июля 2023
Ответ дляГейСюда
Полиции все это вообще неинтересно
Как это не уголовное?)захватить самоволкой чужое жилье)))
Шкала Радощів• 16 июля 2023
Ответ дляЗначит надо
По 900 гр в місяць за кожну особу.
Навряд чи вона цим займалася, так пустила типу на деякий час пересидіти поки знайдуть житло і роботу
Алина-1240• 16 июля 2023
Ответ дляГейСюда
Полиции все это вообще неинтересно
С полиции если не слазить и попусков не давать,то она кстати прекрасно начинает работать,тут вы зря
Ду да ду да ду• 16 июля 2023
Ответ дляШкала Радощів
Заплатите полиции. И все порешают
Ну шо не так?• 16 июля 2023
Ответ дляШкала Радощів
В мене було аналогічно. Я в приватному порядку домовилася з дільничним- 10 хв і справа вирішилася
Значит надо• 16 июля 2023
Ответ дляШкала Радощів
То пропадають ці гроші.порахуйте,скільки мама втратила.
Може,квартиранти через це і не платять,бо знають що держава відшкодовує
Але треба власника квартири для оформлення
Колишня муза• 16 июля 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Налоги со сдачи квартиры платите?
Я не автор, але напишу для таких, як ви. Уже двічі у мене потенційні квартиранти питали про податки і їх дуже цікавило, чи плачу я їх. Оскільки мій чоловік ФОП, то додатково прописати кведи він може, просто ми це не робили. Я сказала, що якщо їм це дуже важливо, то все робимо за законом, не проблема. Але тоді абсолютно все, як в Європі переписуємо, під час виселення вони здають все як було до заселення, оформлюємо все у нотаріуса як офіційний договір і в разі чого, я звертаюсь до суду та паралельно до місця основної роботи. У одних виявилось, що основної роботи нема (ага, їх теж цікавили мої податки), інші чомусь передумали. Не даєте чому?
ГейСюда• 16 июля 2023
Ответ дляАлина-1240
Вы удивитесь, но такой статьи нет
Есть кража с проникновением. Но к ситуации она не относится
ГейСюда• 16 июля 2023
Ответ дляАлина-1240
Исчо раз, такие вопросы НЕ В КОМПЕТЕНЦИИ ПОЛИЦИИ
Хоть год на них висите. Они не имеют таких полномочий.
Басноплетка• 16 июля 2023
Ответ дляКіма кепка
Розкажіть, до речі, як це робиться. Можливо ви знаєте, раз так впевнено запитуєте. Бо я готова, але як це оформити? Через ФОП? Чи як?
Можете не яерез ФОП. Раз на рік подаєте декларацію в податкову, платите 19,5% податок (якщо не помиляюсь)
Колишня муза• 16 июля 2023
Ответ дляШкала Радощів
У вас один вихід відрізати їм електроенергію. Підключити назад може тільки власник.
Шкала Радощів• 16 июля 2023
Ответ дляКолишня муза
А Ви знаєте скільки потім за підключення потрібно платити?))
Колишня муза• 16 июля 2023
Ответ дляШкала Радощів
Точно не більше, ніж місячна оплата за оренду та борги за комуналку
Бабо-лебідка• 16 июля 2023
Ответ дляШкала Радощів
вірно сказали - міняє замки і бай-бай
Сільський ансамбль• 16 июля 2023
Ответ дляКіма кепка
Я від такого ну дуже далека. Як робити звіт? Куди? Десь є форма/коза?
раньше были консультационные отделы при налоговой.как сейчас не знаю.
ГейСюда• 16 июля 2023
Ответ дляКолишня муза
Эм, а разве у нас не так? Вот можно просто испортить всю мебель в квартире и ничего за это не будет?)
Басноплетка• 16 июля 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
В Испании нельзя выселить,...а
У мене батько знайомої і в Іспанії іиселив. Прийшов, коли їх не булр, всі лахи викинув, замки змінив, доньку з сином в квартиру. Його, щоправла депортували, але ту тьотку назад вселити вже не мали права. А він в Україні змінив чи то паспорт, чи то пріщвище і повернувся за кілька років. Бойовий дядько
Алина-1240• 16 июля 2023
Ответ дляГейСюда
При желании,сюда можно приписать и мародерство,и мошенничество,и захват чужого имущества)
Колишня муза• 16 июля 2023
Ответ дляГейСюда
Ні, не буде. З договором без нотаріуса можна тягатися довго і нудно, хто б що не стверджував. Більшість квартирантів самі зарплату в конвертах отримують, але їх дуже хвилюють податки інших))).
ГейСюда• 16 июля 2023
Ответ дляАлина-1240
Блин, ну не пишите уже ерунду
Вы и изнасилование можете приписать
Но в полиции не идиоты сидят
пу_пугренчик• 16 июля 2023
Ответ дляШкала Радощів
Поговорить с участковым, дать денег может чтоб помог.
Алина-1240• 16 июля 2023
Ответ дляГейСюда
Блин, ну не пишите уже ерунду
Вы и изнасилование можете приписать
Но в полиции не идиоты сидят
Почему же ерунда?)придет к вам кто то домой,и осядется там,или в вашу машину сядет и выходить не захочет?)
Платье Длинное бальное• 16 июля 2023
Ответ дляШкала Радощів
было 500 грн. за газ дорого.
ГейСюда• 16 июля 2023
Ответ дляАлина-1240
Я вам уже написала точку зрения закона. Выселение только через суд
Свои примеры и фантазии оставьте себе
Автор сдает жилье за деньги, а не просто так
tanya_217• 16 июля 2023
Просто викликаєте поліцію і пред´являєте документи на квартиру.
Квартиранти мають довести право знаходиться у приміщенні, а я к ні то на вихі. Ви міняєте замки(а бажано і двері, щоб були міцними і залізними).
Все🥰
Алина-1240• 16 июля 2023
Ответ дляГейСюда
Свои примеры и фантазии оставьте себе
Документов на сдачу нет.следовательно по закону договора нет.а в квартире чужие люди.это по закону