Мао_Мяо• 16 июля 2023
Фарба для взуття
Доброго дня.
Може хтось з власного досвіду може порекомендувати якісну БІЛУ фарбу для взуття? Щоб не облазила. Треба оновити колір кількох пар кросівок.
Дякую
пу_пугренчик• 16 июля 2023
Я отнесла сапожнику и он покрасил мне белые босоножки носок. Не знаю чем и какая краска, но держится больше года.
Мао_Мяо
• 16 июля 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Дякую. Я запитувала майстра, сказав дорого. І дешевше купити нові, ніж у нього фарбувати.
пу_пугренчик• 16 июля 2023
Ответ дляМао_Мяо
Зависит ещё и от материала обуви.
Мои босоножки натуральная кожа, но я тоже не сразу нашла сапожника который согласился сделать покраску
Мао_Мяо
• 16 июля 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Зависит ещё и от материала обуви.
В мене шкіра. Ви в якому місті?
Мао_Мяо
• 16 июля 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Николаев
Дякую. Думала в моєму. Дякую, що поділилися досвідом