Файна дівка• 16 июля 2023

Книги на 6-7 років

Порадьте книжки, які підходять і для читання дитині, і щоб вона сама читала
Говорю відверто• 16 июля 2023
Тематика яка? Детектив, казка, фентезі?

Darysha• 16 июля 2023
Всеволод Нестайко «Пригоди у лісовій школі»
Тюрюнь_Тюнь• 16 июля 2023
В 6-7 років дитина багато не прочитає. В наш час були пригоди малого вовчика - великі букви і короткі строчки. Думаю, зараз теж подібне є і новіше.
Говорю відверто• 16 июля 2023
Ответ дляDarysha
Це топ! Погоджуюся
Простецкая• 16 июля 2023
скажу так дуже довго намагалися привчити читати україескою.. якось не йшло. Зараз в Німечині і читає німецькою книги по типу дитячих історій, наче з життя але по дитячому. Цікавий формат подачі.Йде дуже легко. Тепер буду щось подібне українською шукати.
GaleTTa• 16 июля 2023
Подивіться серію коміксів в видавництві Ранок. Багато зображень, мало тексту і по мотивах популярних мультфільмів. Ось наприклад нашла таку у сина.
Ще нам сподобалась серія Банда піратів
Говорю відверто• 16 июля 2023
Ответ дляПростецкая
Рекомендую з цієї тематики книжки видавництва ІРІО. Біографії відомих особистостей, але в напівхудожньому стилі. Дуже класні. Дитячі

Готова до другої• 16 июля 2023
Моя у 5-6 років гарно читала книжки з клубу дісней, там по мультикам, гарний шрифт, великі картинки, якраз на 2-3 рази вистачало. Якщо дівчинка, то ще серії про джуді муді та айсейдору мун. З 7ми років вже побільше, пригоди в лісовій школі, Аля у недоляндії, теородори з васюківки, гаррі поттер і топчик ’киці-мандрівниці’, вона їх вже разів по 6 прочитала.
автор Файна дівка • 16 июля 2023
Ответ дляDarysha
Обожнює з 5 років )))
Valechka-mk• 16 июля 2023
Нестайко - супер. Я дочке купила все его книги в начале 3 класса и с этих книг началась любовь к чтению.
Простецкая• 16 июля 2023
Ответ дляГоворю відверто
Дякую, пішла шукати.