Огірок та Помідорчик• 16 июля 2023
Порадьте, як набрати вагу і відновити режим харчування?
Побувала у дієтолога. Дефіцит маси -- 10-15 кг, вона розписала поради щодо харчування, але занадто багато нудної інформації, яку важко постійно враховувати при побудові раціону. Порадьте, хто стикався з дефіцитом ваги, як досить швидко і ефективно набрати дефіцит маси тіла?
Робот Вертер• 16 июля 2023
У меня у сестры была нервная анорексия. Вес она набрала без какой-либо специальное диеты, просто начала есть нормально на фоне лечения.
До него считала, что пища не переваривается как надо, исключала сама себе из рациона продукты, что они ей не подходят.
Набрала вес очень быстро, от 38 кг до 60.
Огірок та Помідорчик
• 16 июля 2023
Ответ дляРобот Вертер
Дякую за відповідь. Тобто по суті вона харчувалася інтуїтивно?
Сметчица• 16 июля 2023
Я когда-то худела с тренером в группе, рядом со мной набирала вес девушка: питание по режиму, подсчет калорий и физическая нагрузка и обязательно режим. Только норма калорий у нас была разная.
Робот Вертер• 16 июля 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Нет. Это было проявление психической болезни.
Играю_на_кларнете• 16 июля 2023
Я. Набрала після вагітності коли стала годувати грудьми. Заздрю собі до
При цьому харчуюся як і раніше.
ПП-шница• 16 июля 2023
Я это делала с помощью диетолога, профицита калорий и занятий с тренером в зале для набора мышечной массы. Это сложно, но возможно)
Огірок та Помідорчик
• 16 июля 2023
Ответ дляПП-шница
Дякую. Певно, доведеться таки прислухатися до рекомендацій дієтолога. Думала, що є якийсь ’чудо-рецепт’ швидкого і простого набору маси, певно це по-дитячому якось...
Огірок та Помідорчик
• 16 июля 2023
Ответ дляНаша взяла
Вам треба постійно їсти на вашу норму калорій,щоб не було дефіциту.
Не можу стільки їсти, як вона мені розписала. Чотирьохразове харчування, і порції такі, що мені їх тяжко осилити. Важко себе заставити, звикла вже їсти один-два рази в день, і то не щодня... А тут важливо дотримуватися стабільності. Треба якось себе дисциплінувати.
Наша взяла• 16 июля 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
А скільки вам років,може ви ще набирете свою вагу.
Огірок та Помідорчик
• 16 июля 2023
Ответ дляНаша взяла
Вже 27, організм давно сформувався.
Наша взяла• 16 июля 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Вже 27, організм давно сформувався.
Ну,то ви ще молода.Мені 33,теж дефіцит такий як у вас,я дуже худа і висока, на мою вагу навіть вагітність не вплинула.Але я не парюся,моя вага не заважає мені нормально жити
Огірок та Помідорчик
• 16 июля 2023
Ответ дляНаша взяла
Дякую вам за відповідь і увагу до мого запитання. Чи можна спитати, який у вас зріст і вага? В мене зараз 39 і 164, (звісно, я невисока, і це має значення), сподіваюся в найближчий час поліпшити пропорції. Можливо, порадите щось дієве?
Наша взяла• 16 июля 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Я від вас ваща,в мене зріст 173,вага зараз 47 кг,а була і 42 відразу після пологів,і 40 пам´ятаю було.Вам якщо хочете набирати,то це тільки їсти вашу норму калорій,як вище і писали.А ви все життя,така худенька,чи ви в зв´язку з чимось втратили вагу?
Огірок та Помідорчик
• 16 июля 2023
Ответ дляНаша взяла
Дякую. Раніше була повніша, 44-47, і почувалася здоровою, був хороший апетит. Якось поступово за останні кілька місяців зникало бажання їсти, могла не їсти дві-три доби взагалі, дискомфорту не було, на працездатність не впливало, тільки взимку відчула, що постійно мерзну. Ну і ззовні почала виглядати гірше, обличчя осунулося, руки як гілочки. А так загалом почуваюся добре.
Не будь КакСвета• 16 июля 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Значить недостатньо навантаження, невірний режим - як налагодите, то будете хотіти їсти. Про режим правильно тут підкреслили, адже їсти ви повинні у чіткій відповідності до сну і навантажень. Це дійсно складна задача, мабуть складніша за схуднення, бажаю вам справитися!
Наша взяла• 16 июля 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Ну то у вас,мабуть якись невроз,або тривожностіь,тому вам і їсти не хочеться.Мені здається,вам треба в цьому напрямку покопатися
Огірок та Помідорчик
• 16 июля 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Спасибі за добрі побажання! Режим фізичної активності, як не дивно, досить серйозний, постійно кручуся як білка в колесі. Дієтолог рахувала за якимись спеціальними формулами і авторитетно зауважила, що нормальна вага для моєї тілобудови -- 50-55. Гадаю, що вона все ж трошки помиляється, просто не хотіла з нею сперечатися. Можливо, що побудований нею раціон саме тому не зовсім правильний і надміру завантажений. Їсти по 4 рази на день це все ж трошки занадто, на мою думку...
Огірок та Помідорчик
• 16 июля 2023
Ответ дляНаша взяла
І в цьому напрямку діяла, зверталася до психолога. Є надмірне перевантаження, і моральне, і фізичне, але тут нічого не вдієш -- моїх обов´язків ніхто, крім мене, виконувати не буде.
Наша взяла• 16 июля 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Ну то може,вам якесь заспокійливе попити,мені здається, якщо ви ’заспокоїтесь ’,то і вага ваша до вас повернеться
Огірок та Помідорчик
• 16 июля 2023
Ответ дляНаша взяла
Приймаю флуоксетин. В питаннях харчової поведінки не діє, на жаль.
Не будь КакСвета• 16 июля 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Ніні, 4 не занадто, все залежить від витрачених калорій, можливо її розрахунок мав на увазі більші навантаження - регулярні силові справи, наприклад. Я більше про співвідношення - сон/їжа/спорт. Важливо розуміти що і за який час до і після треба робити, аби спожита їжа засвоювалася правильно і дефіцит був не те що мінімізований, а повністю виключений.
Допоможіть знайти• 16 июля 2023
Головне, не набирайте вагу булками і швидкими вуглеводами, по принципу: я худа, мені все можна їсти. Був період, коли при зрості 160 см важила 37 кг, то крім харчування почала займатися з вагою, вдома. Це додало рел´єфності тілу.
woman Warrior• 17 июля 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Так фигню она вам расписала, еще и деньги небось взяла за это.
Нужно питаться дробно.
Часто пропускаюют завтрак, а этого нельзя делать, и как вариант-первой едой чашку супа куриного, он запускает номальную работу желудка.
Специально есть высококалорийное и жирное не нужно, будет плохо.
нужно мясо, птица, паста, бананы на ночь.
Нужно питаться дробно.
Огірок та Помідорчик
• 17 июля 2023
Ответ дляwoman Warrior
Нужно питаться дробно.
У тому раціоні якраз і є багато фруктів, овочів, білого м´яса. Але я вже відвикла таке їсти, мені чашка бульйону з сухариком це нормальний прийом їжі. М´ясо, фрукти не хочу, нема бажання все це їсти... А пасту тим більше, як взагалі все борошняне.
woman Warrior• 17 июля 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
В таком случае я не пойму, что вы хотите.
Волшебной пилюли нет.
Точнее, есть в временным эффектом и и далекоидущими последствиями.
Вам да, нужен суп белыми тостами , вялеными помидорами, авокадо, паста, мясо и рыба, небольшими порциями.Шоколад.Бананы на ночь.
Но вы ничего не хотите, а само не выйдет.
Волшебной пилюли нет.
Огірок та Помідорчик
• 17 июля 2023
Ответ дляwoman Warrior
Волшебной пилюли нет.
Я намагаюся себе змусити їсти все це корисне і потрібне. Хочу бути здоровою. Організм відвик від такого харчування, звик по суті голодувати, тому трошки важкувато себе змушувати. Думала, може є якісь типу швидкі рецепти набору маси, якісь секрети, але саме вже бачу, що це погана ідея.
woman Warrior• 17 июля 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Правильно, поэтому нужно запустить то, что разбудит аппетит.
Попробуйте хотя бы куриный бульон с мясом и макаронами, тостами.Он хорошо запускает, если начинать с него день.
woman Warrior• 17 июля 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
4 не много, если порции не такие, как расписали автору.
Я иногда смотрю на диеты, которые рекомендованы для сброса веса, так я такой объем не в силах в себя запихнуть.