adamdavid• 16 июля 2023

Вы считаете нормой выставить такое фото?

Подруга выставила серию таких фото. Милая девчонка, но взгляд падает туда... мне кажется перебор. Сама дочки не имею но не выставила бы такое..хотя голых детей кто-то выставляет.. я сама своих малых голую попу фоткала но мне кажется это немного другое..может я чо не понимаю))
delphoto
Результат:
вже голосів: 64
48 (75%) Не норма
16 (25%) Норма
KateFrosty• 16 июля 2023
Фото саме так? Без голови?
HupBaHa• 16 июля 2023
фото мечта педофила
автор adamdavid • 16 июля 2023
Ответ дляKateFrosty
Фото саме так? Без голови?
С головой естественно. Но серия фото где именно половой орган ну очень выделяется
Ксения_ksen• 16 июля 2023
На радість педофілам,дрочерам
KateFrosty• 16 июля 2023
Ответ дляadamdavid
Я би не звернула уваги, якщо б побачила повне фото.
Nataliiazp• 16 июля 2023
Ответ дляKateFrosty
Фото саме так? Без голови?
А с головой чтоб и не фантазировал?
иркин• 16 июля 2023
Навіщо ви обрізали фото? Тепер падає око туди, куди ви запланували.
иркин• 16 июля 2023
Фото нормальне, ваші комплекси - ні.
HB_girl• 16 июля 2023
Ответ дляиркин
Фото нормальне, ваші комплекси - ні.
Тут раніше давали посилання на форум педофілів. Так вони полюють в соцмережах саме за такими фото. Комплекси тут нідочого.
Elengo83• 16 июля 2023
Фото норм для нормальниз людей. Але правильно вже сказали - ’мечта педофіла’. Якби в мене буле дочка, я б не виложила...
KateFrosty• 16 июля 2023
Ответ дляNataliiazp
А с головой чтоб и не фантазировал?
Да звідки ж я знаю хто про що б фантазував. Своє враження я написала вище
Fashion_besties• 16 июля 2023
Это не нормально что вы притащили фото чужого ребенка на форум.
С педофилами все ясно. Но откуда у вас такая зацикленность на этом?
Kot_v_meshke• 16 июля 2023
А в реале фото не
такое крупное? Возможно, подруга не обратила внимание?
Elena755• 16 июля 2023
Ответ дляКсения_ksen
На радість педофілам,дрочерам
Вы думаете педофил зайдет смотреть фотки какой-то тетки одной на миллион и ее ребенка? Зачастую фото вообще закрыты, т.е. только для друзей.
Nataliia• 16 июля 2023
А где фото?
ShellyBelly• 16 июля 2023
Просто Ви обрізали фото,тому кидається в очі те,що кидається. Завжди були,є я будуть люди хворі на всю голову, які вбачають в цьому якийсь сексуальний підтекст. Вони були і 50 років тому,просто про це ніхто не говорив і не загострював увагу. Не знаю як реагувати. Для мене це саме звичайне фото дитяче,але розумію,що живемо в такі часи,що я, мабуть,все ж не виставила, лишила такі фото для дуже вузького кола,тобто сім´ї
Tory_Victory• 16 июля 2023
Фото уже не открывается
постою_послушаю• 16 июля 2023
Нет фото, автор
iryna _b• 16 июля 2023
Так что там было ?
Veronika_100k• 16 июля 2023
Нет, не выложила бы. В сети куча педофилов поганых
иркин• 16 июля 2023
Ответ дляHB_girl
А автор вирішила заощадити час педофілів і допомогти?
иркин• 16 июля 2023
Ответ дляiryna _b
Так что там было ?
Дитина в купальньнику, у якої видно верблюжу лапку.
Ксения_ksen• 16 июля 2023
Ответ дляElena755
Так,думаю саме так,колись була тема тут і скріни сайтів тих збочинців,в мене волосся дибки ставало-звичайні фото діток,підлітків або на пляжі або просто маечка трусики і вони це обговорюють з подробицями що це дитина його знайомої,сестри,коханки та навіть жінки і вони мріють що і як будуть робити з дитиною коли в них буде до неї доступ,а мала мов не скаже нічого,бо він її іграшку купить..де кіберполіція на такі ті сайти хз(
Прокофіївна• 16 июля 2023
Не открывается фото
Janeke_in_UA• 16 июля 2023
Не считаю нормой выставлять фото чужих детей или обсуждать чужие поступки.
Elena755• 16 июля 2023
Ответ дляКсения_ksen
Не знаю. У меня таких нет знакомых..
Ксения_ksen• 16 июля 2023
Ответ дляElena755
Не знаю. У меня таких нет знакомых..
Ну в мене теж немає,але Ви думаєте що в них на лобі це написано?скільки випадків коли дружина не здогадується навіть що чоловік-відчим робить з її дитиною
постою_послушаю• 16 июля 2023
Ответ дляVeronika_100k
Так их и на пляжах полно, и в лагерях детских бывают, к сожалению. Я фото не успела посмотреть, но если человек вообще постит фото детей в интернет, то фото в купальнике это просто такое же фото, как и любые другие фото ребенка
Abrado• 16 июля 2023
В мене знайома виставляє сторізи про те як вона до проктолога ходила і які аналізи поздавала. Я думаю, що оголене фото, то таке... а взагалі, що хотять, хай виставляють, то їх діло.
постою_послушаю• 16 июля 2023
Ответ дляElena755
Не знаю. У меня таких нет знакомых..
Вы нормальная вообще? Типа те мамы, дети которых попадают в лапы этим ублюдкам, прям знали какие у них знакомые и ничего не предприняли? А вот вы не такая?