Подруга выставила серию таких фото. Милая девчонка, но взгляд падает туда... мне кажется перебор. Сама дочки не имею но не выставила бы такое..хотя голых детей кто-то выставляет.. я сама своих малых голую попу фоткала но мне кажется это немного другое..может я чо не понимаю))
Результат:
вже голосів:
48 (75%)
Не норма
16 (25%)
Норма
KateFrosty• 16 июля 2023
Ответ дляadamdavid
С головой естественно. Но серия фото где именно половой орган ну очень выделяется
Я би не звернула уваги, якщо б побачила повне фото.
Nataliiazp• 16 июля 2023
Ответ дляKateFrosty
Фото саме так? Без голови?
А с головой чтоб и не фантазировал?
KateFrosty• 16 июля 2023
Ответ дляNataliiazp
А с головой чтоб и не фантазировал?
Да звідки ж я знаю хто про що б фантазував. Своє враження я написала вище
Fashion_besties• 16 июля 2023
Это не нормально что вы притащили фото чужого ребенка на форум.
С педофилами все ясно. Но откуда у вас такая зацикленность на этом?
ShellyBelly• 16 июля 2023
Просто Ви обрізали фото,тому кидається в очі те,що кидається. Завжди були,є я будуть люди хворі на всю голову, які вбачають в цьому якийсь сексуальний підтекст. Вони були і 50 років тому,просто про це ніхто не говорив і не загострював увагу. Не знаю як реагувати. Для мене це саме звичайне фото дитяче,але розумію,що живемо в такі часи,що я, мабуть,все ж не виставила, лишила такі фото для дуже вузького кола,тобто сім´ї
Ксения_ksen• 16 июля 2023
Ответ дляElena755
Вы думаете педофил зайдет смотреть фотки какой-то тетки одной на миллион и ее ребенка? Зачастую фото вообще закрыты, т.е. только для друзей.
Так,думаю саме так,колись була тема тут і скріни сайтів тих збочинців,в мене волосся дибки ставало-звичайні фото діток,підлітків або на пляжі або просто маечка трусики і вони це обговорюють з подробицями що це дитина його знайомої,сестри,коханки та навіть жінки і вони мріють що і як будуть робити з дитиною коли в них буде до неї доступ,а мала мов не скаже нічого,бо він її іграшку купить..де кіберполіція на такі ті сайти хз(
Janeke_in_UA• 16 июля 2023
Не считаю нормой выставлять фото чужих детей или обсуждать чужие поступки.
Ответ дляКсения_ksen
Не знаю. У меня таких нет знакомых..
Ксения_ksen• 16 июля 2023
Ответ дляElena755
Не знаю. У меня таких нет знакомых..
Ну в мене теж немає,але Ви думаєте що в них на лобі це написано?скільки випадків коли дружина не здогадується навіть що чоловік-відчим робить з її дитиною
постою_послушаю• 16 июля 2023
Ответ дляVeronika_100k
Нет, не выложила бы. В сети куча педофилов поганых
Так их и на пляжах полно, и в лагерях детских бывают, к сожалению. Я фото не успела посмотреть, но если человек вообще постит фото детей в интернет, то фото в купальнике это просто такое же фото, как и любые другие фото ребенка
постою_послушаю• 16 июля 2023
Ответ дляElena755
Не знаю. У меня таких нет знакомых..
Вы нормальная вообще? Типа те мамы, дети которых попадают в лапы этим ублюдкам, прям знали какие у них знакомые и ничего не предприняли? А вот вы не такая?