Подруга выставила серию таких фото. Милая девчонка, но взгляд падает туда... мне кажется перебор. Сама дочки не имею но не выставила бы такое..хотя голых детей кто-то выставляет.. я сама своих малых голую попу фоткала но мне кажется это немного другое..может я чо не понимаю))
Результат:
вже голосів:
48 (75%)
Не норма
16 (25%)
Норма
Ответ дляпостою_послушаю
Вы нормальная вообще? Типа те мамы, дети которых попадают в лапы этим ублюдкам, прям знали какие у них знакомые и ничего не предприняли? А вот вы не такая?
А чего вы сразу на личности переходите? Давно в бане не были?
Да, есть те, кто не обращают внимание, кто у них в друзьях, познакомились и сразу в друзья в соцсетях, я - да, фильтрую.
Ответ дляКсения_ksen
Так,думаю саме так,колись була тема тут і скріни сайтів тих збочинців,в мене волосся дибки ставало-звичайні фото діток,підлітків або на пляжі або просто маечка трусики і вони це обговорюють з подробицями що це дитина його знайомої,сестри,коханки та навіть жінки і вони мріють що і як будуть робити з дитиною коли в них буде до неї доступ,а мала мов не скаже нічого,бо він її іграшку купить..де кіберполіція на такі ті сайти хз(
Я теж пам´ятаю це
постою_послушаю• 16 июля 2023
Ответ дляElena755
Да понятно уже ваше мнение- они сами виноваты
Байрактарочка• 16 июля 2023
Ответ дляКсения_ksen
Тут ще була тема про танцювальну школу, і фото в інстаграмі там були ну капєц - прям для педофілів, дівчата всі в тілесних купальниках, все видно, фоткали іх в «раскорячку».
А потім в тему прийшли власники цієї «танцювальної школи» і ще тут погрожували всім за обговорювання.