Області пітьми• 16 июля 2023

Скільки ви готові заплатити за памятник для рідної людини

Svitlo_• 16 июля 2023
Ответ дляПампушечка
Бур´ян та пам´ятник до чого?
Підіть на кладовище і подивіться.

Оля_с_киркою• 16 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Я не проти. Хто буде утримувати всі ці кладовища? От по правді рельного життя, а не вашого і мого бажання. Мені теж особисто найбільше подобається такий варіант як ви написали. Як втілити в реальність?
А хто утримує в містах парки, сквери, двори? Он постійно ходять в мене по місту комунальники з газонокосилками і стрижуть всюди траву. То що заважає владі виділити ще одного двірника з газонокосилкою на цвинтар? Це дуже просто вирішується на справді.
Пампушечка• 16 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Підіть на кладовище і подивіться.
На що? На пам´ятник? Ходила,бачу, плити та бур´яни
Svitlo_• 16 июля 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
І таких бугорків по кладовищу хватає. Джунглі прямо. І це при живих дітях
І буває, при дітям, яких батьки всім забезпечили при житті, плюс лишили великий спадок.
Пампушечка• 16 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
І що? Це на щось впливає?
Svitlo_• 16 июля 2023
Ответ дляОля_с_киркою
В селах і смт ніхто не ходить і в парках, їх там просто немає, а цвинтар є в кожному селі.
Ща как дам• 16 июля 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Интересно, кто поставил неадекватные смайли к посту Вашему... совсем люди того
Дурних людей вистачає, що ж зробиш.
Написала, якщо комусь цікавий порядок цін. Поки пам´ятаю цифри.
Біля самого Лісового кладовища нам називали цифри 100-120 тис за цей обсяг робіт. Це БЕЗ понтів, прямі плити + цоголь + плато (щоб не осипалось)

Любов при житті і, за можливості, привести до порядку могилу рідних людей - не виключають одне одного. Тут на порадниці, як відпустка за 3 тис уе на тиждень - так норма, а як пам´ятник за 1.5 тис уе - так понти і марнотратство ...

Svitlo_• 16 июля 2023
Ответ дляПампушечка
На могили без пам´ятників.
Дуболом• 16 июля 2023
Ответ дляПотринділиця
Вы бы хотели, чтобы Ваши дети тратили такие деньги на памятник для своих родителей?Я думаю, что Вы бы предпочли, чтобы они эти деньги потратили на себя или своих детей.Вам бы как родителю было бы это куда приятнее, чем ненужный камень на могиле.
Ну ви ж врахрвуйте покоління ваших батьків і іх пріоритети. Я, як і баго тих хто тут відписував, не розумію оцих здоровенних плит, клумб і плиточок. Але мої батьки тільки й говорять про те шо сусідку досі батькам пам´ятники не зробила, самі по кладовищах ледь не щомісяця їздять прибирати. А бабусина сусідка так переживала шо буде без пам´ятника, що поставила подвійний на покійного чоловіка і ще живу себе з фото, написами, і внуку приказцвала зробити гравіювання дати смерті лише. Отаке от.
В Києві є стихійне кладовище тварин, навіть там є гранітні пам´ятники. Ментальність і поняття цікава штука
Svitlo_• 16 июля 2023
Ответ дляПампушечка
І що? Це на щось впливає?
Зі спадку сотні тисяч доларів не можна 500$ -- виділити?
Пампушечка• 16 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
На могили без пам´ятників.
Пам´ятник не означає,що немає бур´янів.
Пампушечка• 16 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Для чого? Щоб що?
Ванна Тазиковна• 16 июля 2023
Ответ дляПампушечка
І що? Це на щось впливає?
Це означає, вибачте за слово, що срати вони хотіли на своїх батьків і на їхні могили.
Ща как дам• 16 июля 2023
Ответ дляОля_с_киркою
не знаю, як у вашому місті, у Києві, Лісове кладовище (одне з найбільших) - на половині могил, і на дорозі, і між рядами - трава по пояс. Не знаю, чи займається адміністрація кладовища, але точно не його благоустроєм.
Svitlo_• 16 июля 2023
Ответ дляПампушечка
Пам´ятник не означає,що немає бур´янів.
Не означає. Сама вчора була на кладовищі - на могилах батьків - теж бур´ян. Та вирвати на могилі з пам´ятником бур´ян - діло 10 хв. А привести в порядок просто могилу заросшу і розгрібану собаками, розмиту водою - значно тяжче.
Пампушечка• 16 июля 2023
Ответ дляЩа как дам
Я тиждень тому була на Південному, під Києвом. Все в бур´янах після дощів. Видно,що востаннє там рвали бур´яни після паски
Ванна Тазиковна• 16 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
І ще й той бур´ян з занедбаної могили розростається на сусідні.
Диви яка я пава!• 16 июля 2023
Ответ дляЩа как дам
Дурних людей вистачає, що ж зробиш.

Полностью поддерживаю. Да и сами видите, что памятники у всех почти. И нормальная это традиция. У нас на Северном кладбище 71000грн за скромный но симпатичный памятник. Как у большинства. Очень мало могил с крестами. Не представляю, как при жизни можно любить человека и жлобиться на памятник. Сюр какой-то
Svitlo_• 16 июля 2023
Ответ дляПампушечка
Для чого? Щоб що?
Щоб коли онуки попадуть на кладовище - вони не проходили мимо, бо стидно признатись, що ось ці заросші бугорки - могили їхніх бабусь з дідусями.

Чарівна патика• 16 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Ну в кожного своє розуміння, що повинно стояти - в когось хрест, а в іншого - ні в якому разі не хрест.
У верующих крест
Svitlo_• 16 июля 2023
Ответ дляЧарівна патика
У верующих крест
І у атеїстів може бути хрест. До віри в Бога, що стоїть на могилі немає жодного відношення.
Kusalochka• 16 июля 2023
Ответ дляПотринділиця
Я бы хотела, а что не так? Извините, но треш какой-то. Не дай бог, чтобы у моих детей была такая жизнь, что памятник - это проблема.
Ща как дам• 16 июля 2023
Ответ дляKusalochka
не дай Боже, щоб для моїх дітей 1-2 тис уе були величезною непідйомною сумою ...
Kusalochka• 16 июля 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Так и есть.
Ласковая_львица• 16 июля 2023
Не знаю
Надеюсь мне на памятник никто ничего не потратит, ибо нахрен он нужен
Чарівна патика• 16 июля 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Надо при жизни , а не после
Ванна Тазиковна• 16 июля 2023
Ответ дляЧарівна патика
Надо при жизни , а не после
В таких людей і при житті, і після
Чарівна патика• 16 июля 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
В таких людей і при житті, і після
Вот как раз и нет, одна сплошная показуха
Зоркая Зорро• 17 июля 2023
Ніскільки, вважаю це непотрібним
Зоркая Зорро• 19 июля 2023
Ответ дляЗначит надо
Это хорошо в теории, но когда похоронены самые родные хочется что бы они не как бомжи лежали, памятники дорогие и дешевле альтернативы нет все из гранита и за кучу денег, сама плита тысяч 10, остальное работы , гравировки и т.д , разве что крест поставить
Їх немає вже, вони мертві, лежать залишки трупів, то не рідні. Все у вас в голові. Цим ви не покращите їх стан, не зробите їм приємно...