Застряла• 17 июля 2023
Есть тут те, кто предпочитает не брать биометрический паспорт?
По разным причинам, по религиозным или по другим своим каким-то убеждениям? Можете написать почему Вам не нравятся биометрические паспорта? И почему лучше от них отказываться. Знаю, многие люди отказываются. Мне интересны мотивы. Надеюсь , обсуждение такой темы не запрещено?
Щепотка_совести• 17 июля 2023
Ответ дляПопадалочка
Вклеюють. Але треба зробити чітко у відведений термін.
нет
Кому там слова не давали• 17 июля 2023
Ответ для-Ань-
Не написано в пластиковому паспорті, що ви громадянка України.
Написано: УКРАЇНА ПАСПОРТ ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ. Все капслоком. Капслоком (всі букви великі) в Україні пишуться назви фірм. Тобто на ваші ПІБ відкрито фірму, зареєстровану в Америці? Інформація дублюється англійською мовою...
Прізвище, ім´я, по батькові по правилам української мови пишуться з великої букви - перша буква велика, всі інші букви маленькі.
Україна - теж тільки перша буква велика, а всі інші маленькі.
І якщо в паперовому паспорті-книжечці на першій сторінці є графа ’Підпис власника паспорта’ і там стоїть мій підпис, то в пластику - просто закарлючка в самому низу, без пояснень що це за закарлючка і що означає. Ви навіть не власниця цього шматка пластику!
Я конечно понимаю, что у вас с чтением так себе. Есть графа громадянство. Почитайте внимательно.
Мадам Подлинник• 17 июля 2023
Ответ дляcherry_colibry
Близкая подруга руководитель банка настойчиво рекомендовала продолжить бумажный. Не помню почему, там было много терминов, что-то с документами связано. Короче с пластиком может быть много волокиты если какие-то вопросы с банком, больше бумаг собирать, одним словом им выгоднее пластик.
Ваша подруга явно не молода. Мракобесие какое. Там одна бумага нужна с пропиской. Выдают в цнапе и то это раньше было сейчас в дие всё есть
Ответ дляТреба ось так
Ну ви як маленька, чесне слово. Є захищені сервери, є резервні копії, є врешті-решт і паперова первинна документація.
Один глюк може статися. Але це буде тимчасове явище. І все можна відновити. А за велииикого бажання ті ваші папірці також нічого не вартуватимуть.
Навіщо цим забивати собі голову?
Так, є захищені сервери. А ви знаєте, хто ці сервери захищає? Знаєте, кому ці сервери належать?
Ви впевнені, що ваші персональні дані захищають ваші друзі, а не вороги?
Ви знаєте, що український бюджет розкрадають, величезні суми привласнюють? Уже з´являються заяви офіційних осіб, що треба відмінити готівку, щоб були тільки електронні гроші (щоб обламати корупцію).
Просто будуть красти по-іншому: нажмуть кілька кнопочок - і у вас у власності немає майна. Ви ніщебродка - так на сервері написано. А ще вчора було написано, що ви власниця квартирки, машинки і клаптику землі на цвинтарі.
До речі, уже зараз в документах на майно пишуть, що ви маєте право власності на... Не власність ви маєте, а право власності!
Подтяжка• 17 июля 2023
Ответ дляВсе знаю від і до
Если сервера рухнут или свет пропадёт на длительное время, то получившие биометрические паспорта, станут лицами без гражданства, что согласуется с термином ’апатрид’.
Позже в ВР ещё какой-то дополнительно закон приняли, сейчас не вспомню уже какой, но нашла в Гугле статью адвоката Богатир Володимира Вікторовича, который опровергает все опасения, ну мы то знаем, как наши адвокаты к власти свою лояльность проявляют и часто многое недоговаривают из собственных соображений.
Не пишіть те, чого не знаєте
Сервери захищені, ніхто не стане особою без громадянства
Я працювала у компанії, яка займалась Пз та обладнанням для біометричних документів
Подтяжка• 17 июля 2023
Ответ для-Ань-
Я знаю))) там нормальні професіонали і рівні захисту космічні
cherry_colibry• 17 июля 2023
Ответ дляМадам Подлинник
это правда )) ей 52
на дию тоже пенится )
Треба ось так• 17 июля 2023
Ответ для-Ань-
От через подібні нісенітниці, які ви копіпастите і маємо що маємо. У коли справді проблеми є - то всі ржуть і радять шапочки з фольги надіти. Яскравий приклад - мітинг адвоката Гумірова і як його пересрали оті всі живі люди в шапочках від стахіва. Ще й сепаратизм розводили у чатах. Заклики до повалення державного устрою. Під мелодії часів срср. Ну зовсім не видно звідки вуха стирчать.
Тому я для себе обрала ’якщо що’ - скористаюсь корупцією. Але з такими от на одному полі срати не сяду.
Треба ось так• 17 июля 2023
Ответ дляПодтяжка
Не пишіть те, чого не знаєте
Ви таким нічого не доведете. Там раша вата в голові.
Кава з перцем• 17 июля 2023
Ответ для-Ань-
На цьому сайті багато інформації.
сайт роспропаганды?
Кому там слова не давали• 17 июля 2023
Ответ для-Ань-
А як у вас з читанням? В пластику є графа громадянство - там не написано громадянство, там написано Україна.
И что? Это означает, что гражданство Сомали?
Кому там слова не давали• 17 июля 2023
Ответ для-Ань-
Україна - це навза країни, а не громадянство!
Я вважаю, що нав´язуючи пластикову картку замість паспорта, людей втягують в чергову аферу.
В загранпаспорте тоже пишут Украина в графе гражданство. И какая афера по вашему? Лишить гражданства людей? Всех? Смысл?
Бабулька• 17 июля 2023
У меня книжечка, удобно, что в обложке сразу и код кладу.
Теперь получила права, вот в среду загранник.
Уже два пластика.Можно и книжечку поменять, тем более, что в дие книжечка не вариант.
Ответ дляКому там слова не давали
Зробити українців мігрантами в Україні - безправними особами.Прочитайте хоча б Конституцію України:
Що там пишуть про людей, що про громадян (не громадян УКРАЇНИ), а що про осіб.
Не против• 17 июля 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Просто не хочу. Я динозавр,привыкла к книжке.)) У ребенка пластик
В першу чергу ви жінки, особистості. І так говорити на себе...це рівень малоосвідченності та вузького кругозору. Впевнена, що в туалеті у вас замість трави рулон туалетного паперу. Тож не протирічте собі
Кому там слова не давали• 17 июля 2023
Ответ для-Ань-
Бред. Если человек мигрант, он может спокойно уехать в другую страну.
Ответ дляПодтяжка
Тому ви нічого не зможете зробити, коли там на сервері все перепишуть і позбавлять вас всього майна. Будете примусово працювати за тарілку супу. А не зможете працювати - вас утилізують (все законно, по новим законам).
Подтяжка• 17 июля 2023
Ответ дляТреба ось так
Та Да, я вже зрозуміла))
Кому там слова не давали• 17 июля 2023
Ответ для-Ань-
Вам бы это профильного врача посетить...
Подтяжка• 17 июля 2023
Ответ для-Ань-
Ви розумієте, що як сервери захищені, то вони захищені і від людей? І процедура «переписати» - то це не Вася сів і від фонаря щось там пише
Подтяжка• 17 июля 2023
Ответ дляТреба ось так
До речі, Стахів - ліпший кореш/колега стрємоусова. Може хоч це дасть зрозуміти, звідки ноги ростуть у цього всього
Ответ дляПодтяжка
А якщо штучний інтелект запустять і він вийде з-під контролю - то людству капець. Роботи знищать людей, як недосконалих шкідливих істот.
Треба ось так• 17 июля 2023
Ответ для-Ань-
Його вже запустили.
Ви - одна з жертв цього.
Кому там слова не давали• 17 июля 2023
Ответ для-Ань-
Так будь-яка людина спокійно може уїхати в іншу країну. Якщо по законам.
Ці всі ’невипуски’ і дискримінація людей за статевою ознакою - незаконні.
Сейчас идёт война, так что все законно. Женщины у нас пока не воюют. Или хотите и их послать, что бы не было дискриминации? Или вы из неоднозначников?