Застряла• 17 июля 2023

Есть тут те, кто предпочитает не брать биометрический паспорт?

По разным причинам, по религиозным или по другим своим каким-то убеждениям? Можете написать почему Вам не нравятся биометрические паспорта? И почему лучше от них отказываться. Знаю, многие люди отказываются. Мне интересны мотивы. Надеюсь , обсуждение такой темы не запрещено?
ТочноБудет• 17 июля 2023
Не хочу менять каждые 10 лет , еще и платить за это

-Ань-• 17 июля 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Сейчас идёт война, так что все законно. Женщины у нас пока не воюют. Или хотите и их послать, что бы не было дискриминации? Или вы из неоднозначников?
В Україні не йде війна. Війна неофіційна. Всього лиш воєнний стан, а не стан війни.
А за кілька годин до оголошення воєнного стану, оголосили надзвичайний стан і не скасували. Тобто зараз одночасно 2 стани - воєнний і надзвичайний. А це незаконно: в усіх законах пишуть про надзвичайний АБО воєнний стан. Або надзвичайний, або воєнний. Одночасно обидва не можуть бути!
Кому там слова не давали• 17 июля 2023
Ответ для-Ань-
Ясно, на нас не нападали.
-Ань-• 17 июля 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Жінки теж ’беруть участь у збройному конфлікті’. Не треба дискримінації, воювати мають ті, хто вибрав це своєю професією.
В статті 17 Конституції України вказано, що ’Оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності покладаються на Збройні Сили України.
Забезпечення державної безпеки і захист державного кордону України покладаються на відповідні військові формування та правоохоронні органи держави, організація і порядок діяльності яких визначаються законом.’
Подтяжка• 17 июля 2023
Ответ для-Ань-
А якщо штучний інтелект запустять і він вийде з-під контролю - то людству капець. Роботи знищать людей, як недосконалих шкідливих істот.
Ясно
Барабасиха• 17 июля 2023
Ответ дляТреба ось так
Ну ви як маленька, чесне слово. Є захищені сервери, є резервні копії, є врешті-решт і паперова первинна документація.
Один глюк може статися. Але це буде тимчасове явище. І все можна відновити. А за велииикого бажання ті ваші папірці також нічого не вартуватимуть.
Навіщо цим забивати собі голову?
Вона не ’маленька’, вона ідейна. Усю рашемаячню тут штовхає
Гопница-Советчица• 17 июля 2023
Ответ дляНе против
В першу чергу ви жінки, особистості. І так говорити на себе...це рівень малоосвідченності та вузького кругозору. Впевнена, що в туалеті у вас замість трави рулон туалетного паперу. Тож не протирічте собі
В мене дирка в землі😆і лопух.
Вам погано? Як хочу, так себе і називаю
Единорог помог• 17 июля 2023
Ответ дляШмоточницаца
Чіпують людей.
Я не шуткую. У нас був випадок. Дитині виповнилося 14 років, а мама проти картки- паспорту.
Довга історія, але дитині видали ’ книжечку’
в якому році?
-Ань-• 17 июля 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Ясно, на нас не нападали.
Офіційно так і получається. Тому що якби напали - то в Україні оголосили б стан війни. А поки що всього лиш воєнний стан - це загроза нападу (не напад!).
Може все, що зараз відбувається, офіційно оформлено як спільні воєнні навчання України, Росії і США. Або спільні воєнні навчання України і США на території України. А Росію не запросили, то вони самі приперлись:

Усатая полосатая• 17 июля 2023
Ответ для-Ань-
Зробити українців мігрантами в Україні - безправними особами.Прочитайте хоча б Конституцію України:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр#Tex...
Що там пишуть про людей, що про громадян (не громадян УКРАЇНИ), а що про осіб.
Женщина, вы не правы. даже не понимаете, какую околесицу несете.
-Ань-• 17 июля 2023
Проблема в тому, що люди не знають свої права. Не знають закони України, навіть Конституцію ніколи не читали.
Люди погоджуються на все, що їм пропонують внутрішні вороги українського народу. У людей поступово відбирають права і навішують нові обов´язки.
Це і паспортів стосується, і електронних журналів та електронних підручників в школі (якщо ви не знаєте, дітям не видають паперові підручники, а тільки посилання на електронну версію), і підміна медичної допомоги на медичні послуги, і заміна міліції на поліцію і т.д.
Діти уже не учні, а здобувачі освіти. А вчителі не вчать, а надають освітні послуги.
Усатая полосатая• 17 июля 2023
Ответ для-Ань-
Ну теперь точно сомнений нет...
-Ань-• 17 июля 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Конституція України, стаття 34:
’’Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір.’’
ХуАнита• 17 июля 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Це коли таке було? Чия прописка була потрібна в спадкову справу? Відкривала спадкову справу у нотаріуса в квітні, ніхто такого не вимагав і не завертав
завжди. якщо паспорт-книжка, то прописка там і додатково нічого не вимагають, якщо ід-картка - необхідно докласти копію в с/с
Мамина корзиночка• 17 июля 2023
Ответ дляРадостина
Яким чином?
Вводять чіп?
да, прямо в затылок, подкожно. я не шучу.
-Ань-• 17 июля 2023
А тепер порівняйте статтю 34 Конституції України, з новим законопроектом, який нам пропонують вороги українського народу з Верховної Ради:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3325237
Законопроект 9223 від 19.04.2023. За критику влади в інтернеті планують саджати в тюрму строком від 5 до 7 років. Бажано з конфіскацією майна.

https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/41788
Напланетянка• 17 июля 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Ясно, на нас не нападали.
Та причем здесь ’ не нападали’, речь о том,что в законодательстве полная неразбериха с этой войной, ее по документам и нет. Поэтому и принимаются законы ущемляющие права людей, начинают с поднятия тарифов и т.д.
Весёлая морковка• 17 июля 2023
Ответ дляХуАнита
Чию? Померлого?
ХуАнита• 17 июля 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Чию? Померлого?

ні. логічно б подумали, напаркуа нотаріусу паспорт і прописка померлого. єдиний документ померлого - свідоцтво про смерть. (і правовстановчі документи на його ім´я, власником якого майна він є).
а от спадкоємців так - в заяві вказуються піб і місце реєстрації, на підтвердження цієї заяви є ксеропії документів на підтвердження фактів - паспорту, прописки і коду

Галя-краля• 17 июля 2023
Ответ дляШмоточницаца
Чіпують людей.
И куда чип вставляют ?
Пасхальний тролік• 17 июля 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Але ваші дані в реєстрі залишилися
Мои данные везде есть, и что? Биометрию я не сдавала. Зато паспорт теперь бессрочный, с пропиской и заполненный от руки, не капсом
Пасхальний тролік• 17 июля 2023
Ответ дляВся в кредитах
В усіх потрібних документах: в паспорті книжечкою, в ід-паспорті. будь ласка
На английском там написано nationality вместо citizenship, что является ошибкой и не означает гражданство
Платье Длинное бальное• 17 июля 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Та нічого.який смисл цієї епопеї?
Пасхальний тролік• 17 июля 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Та нічого.який смисл цієї епопеї?
Для меня есть смысл. Я не хочу пластик с чипом, который не даёт никаких прав, не хочу быть мигрантом на своей земле. Почитайте разъяснения юристов
Платье Длинное бальное• 17 июля 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Ок .Термін дії ЗП до 2026 .А потім як будете оформляти ?
Пасхальний тролік• 17 июля 2023
Ответ дляГаля-краля
И куда чип вставляют ?
В айди есть чип, для вас это новость? Через смартфон он подтягивает данные в дию
Пасхальний тролік• 17 июля 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Действие чего? Не понятно
Платье Длинное бальное• 17 июля 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Действие чего? Не понятно
Не біометричного закордонного.
Пасхальний тролік• 17 июля 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Не біометричного закордонного.
Я говорила про обычный внутренний. Загран если просрочится, то менять не буду
Платье Длинное бальное• 17 июля 2023
Ответ дляПасхальний тролік
А якщо буде потрібно за кордон?