Застряла• 17 июля 2023

Есть тут те, кто предпочитает не брать биометрический паспорт?

По разным причинам, по религиозным или по другим своим каким-то убеждениям? Можете написать почему Вам не нравятся биометрические паспорта? И почему лучше от них отказываться. Знаю, многие люди отказываются. Мне интересны мотивы. Надеюсь , обсуждение такой темы не запрещено?
Нетутешня• 17 июля 2023
Ответ дляБарабасиха
Не знаю, что у автора комментария,лично у меня в Дие никакого паспорта кроме заграничного нет. Только едокумент. И опции добавить паспорт-книжку тоже нет
вот и у меня, удивило.
Но автор коммента пропал

ХуАнита• 17 июля 2023
Ответ дляВ танке
Не хочу по причине того, что с пластика далеко не во всех установах считывают данные. И надо таскать этот листик, который еще и время от времени надо обновлять (прописку). Может, обновление касается только мужчин. Но вижу у мужа вечно затяганная эта бумажка даже в файле. Обновление делал раза 3. И даже банк требует время от времени бумажку приносить. Сразу пишу, что не Киев. А то сейчас начнётся на тему везде автоматом считывается. Нет. Совсем не везде
підтверджую ваші слова. у нотаріусів нічого не зчитується. а необхідна копія прописки у спадкову справу. завертали уже кучу народу без цієї бумажки. були й такі, що не мали її. поки отримували пропустили термін для подання спадщини. пішли тепер до суду просити продовжити.
Амбасадор щастя• 17 июля 2023
Ответ дляЗастряла
Бентежить. замислилась, може не треба було. Ось питаю в людей, щоб зрозуміти. Бо що щас коїться к світі, не все зрозуміло. Як на мене то якійсь бардак. Хоча б узяти той ковід. Багато вспливае зараз різної протилежної інформаї, багато людей жалкують що поробили ті еплення, бо отримали не хороші побічні реакції. А хто щось не гарне тоді пичав про ті щеплення, то їх висміювали тоді
Вся моя сім´я і знайомі робили щеплення, ні у кого нічого не вспоило. Добре, що побороли ковід, вакцина одна з причин цього
Госпожа_тамагочи• 17 июля 2023
Ответ дляНе служанка
Рано радуетесь. Опять рашка троллей набрала, пошла волна нет е-паспортам, нет налогам. Теперь каждый день под анонимами по 100 тем будет.
я заметила
и темы одна тупей другой
Платье Длинное бальное• 17 июля 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Поменяла через суд на бумажный. Зачем - моё личное дело. Отвечать на тупые вопросы тут не хочу
Але ваші дані в реєстрі залишилися
Вся в кредитах• 17 июля 2023
Ответ дляБіле пальто
В каком документе указано, что вы гражданин Украины? Спасибо
В усіх потрібних документах: в паспорті книжечкою, в ід-паспорті. будь ласка
Біле пальто• 17 июля 2023
Век принёс уроки всякие, но один — венец всему: ярче солнца светят факелы, уводящие во тьму’...
Біле пальто• 17 июля 2023
Ответ дляВся в кредитах
Спасибо
Платье Длинное бальное• 17 июля 2023
Ответ для-Ань-
Звичайно платно. Кожні 10 років платити Міграційній службі, щоб дозволили українцям пожити в Україні в якості мігрантів ще 10 років.
Зараз за 400 гривень оновлюють пластик.
За 450.

Напланетянка• 17 июля 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Чим чіпують і як? В мене теж такий паспорт, ніхто мене не чіпував. Сфотографували і підпис поставила.
И вы по всем базам электронным. А чип есть в самом паспорте внутри задней страницы твердого переплета
Это в загране биометрическом
Весёлая морковка• 17 июля 2023
Ответ дляХуАнита
Це коли таке було? Чия прописка була потрібна в спадкову справу? Відкривала спадкову справу у нотаріуса в квітні, ніхто такого не вимагав і не завертав
Напланетянка• 17 июля 2023
Ответ дляБіле пальто
ID карта (также ID паспорт, пластиковый паспорт Украина)
Паспорт Украины в форме айди карты – это единственный вариант внутреннего паспорта, который сейчас выдает Государственная миграционная служба Украины.

Мы мигранты в Украине?
Мигранты да...
Не являемся полноценными гражданами,к сожалению
cherry_colibry• 17 июля 2023
Близкая подруга руководитель банка настойчиво рекомендовала продолжить бумажный. Не помню почему, там было много терминов, что-то с документами связано. Короче с пластиком может быть много волокиты если какие-то вопросы с банком, больше бумаг собирать, одним словом им выгоднее пластик.
Треба ось так• 17 июля 2023
Ответ для-Ань-
’І я не маю що приховувати’. Прям як Клаус Шваб обіцяє: ’У вас ничего не будет, но вы будете счастливы.’
Електронні підручники, електронні бази, електронні документи... Це все можна підправити, переписати. Або може бути збій в системі. 1 глюк - і у вас уже нема майна, зато є великі борги; ваші діти уже не ваші діти - в системі якісь інші особи вписані в графу батько/матір.
В паперові документи складніше внести зміни.

Там де зручно, там небезпечно. А там де безпечніше - там не дуже зручно.
Спеціалісти з інформаційної безпеки проводять анологію з переходом дороги: ви можете перейти дорогу в будь-якому місці - це зручно, але небезпечно. А можете перейти дорогу по переходу - це значно безпечніше, але не зручно - треба шукати перехід.
Ну ви як маленька, чесне слово. Є захищені сервери, є резервні копії, є врешті-решт і паперова первинна документація.
Один глюк може статися. Але це буде тимчасове явище. І все можна відновити. А за велииикого бажання ті ваші папірці також нічого не вартуватимуть.
Навіщо цим забивати собі голову?
Треба ось так• 17 июля 2023
Ответ дляЗастряла
И я пойду спать. Спасибо за беседу. Надеюсь, еще пообщаемся в этой теме. Хочется , чтобы ее не прикрыли, а то тут некоторые не любят подобные обсуждения
Насправді тема цікава. Але часто вона потопає під потопом абсолютних нісенітниць.
Це як з ковідлоістерією було. Я намагалась гуртуватись для законного відстоювання своїх конституційних прав. Боже мій, куди я тільки не вступила при цьому Моя нервова система того не витримала просто.
Треба ось так• 17 июля 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Після переходу на електронні гроші рано чи пізно чіпують всіх. Є таке біблійне пророцтво
Прям біблійне
Мавка• 17 июля 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Тепер, коли фото роблять не птІчка вилітає, а чіп.
-Ань-• 17 июля 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
В смысле не мають папірчик? А как они живут? Получают зарплату, пенсию итд? Везде требуют код вместе с паспортом.
Люди без кодов имеют право на учет по имени – наша правовая позиция подтверждена и Конституционным и Верховным Судами:
https://nasledie77.wordpress.com/2023/06/19/люди-б...
-Ань-• 17 июля 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Не було вакцин выд ковіду! Були експериментальні препарати, які можливо колись стануть вакцинами (якщо успішно пройдуть випробування), а може так і залишаться експериментальними препаратами.
Це не вакцинація від ковіду, а великий медичний експеримент. Навіть українські суди це підтверджують!
Рішення суду від 28.12.21.
Всі уколи ’щеплення’ від К-19 під публічною назвою ’Вакцина від К-19’ знаходяться в стадії клінічного дослідження і є частиною медичного експеримента в Україні.
Іллічівський міський суд Одеської області
Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21
https://web.archive.org/web/20220107152208/https:/...

МОЗ не може примусити отримати укол від К-19, так як вакцинація можлива ТІЛЬКИ ЗАРЕЄСТРОВАНИМИ ПРЕПАРАТАМИ. Ніхто не може бути звільнений! Зарплату за період відсторонення нарахувати! Наказ про звільнення анулювати!
Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21
Липовецький районний суд Вінницької області.
https://web.archive.org/web/20220124171035/https:/...

Карантина юридично в Україні нема.
Поліція - це приватна компанія, яка надає послуги; має код ЕДРПОУ, номер КВЕДа і ’здійснює комерційну діяльність’..
На поліцейських було покладено обов´язок всім говорити, щоб не носили маски.
Ті, хто примушують одягати маску, підлягають кримінальному переслідуванню.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21
Зіньківський районний суд Полтавської області.
https://web.archive.org/web/20211217141019/https:/...
Тут вам одразу консультація юриста, адвоката, поліцейського, прокурора і судді в одному документі. ОФІЦІЙНОМУ ДОКУМЕНТІ.

Ссилки на Єдиний державний реєстр судових рішень.

Svitlo_• 17 июля 2023
Ответ дляТреба ось так
Прям біблійне
Як людина, що декілька раз перечитала Біблію, можу з гарантією 100% сказати, що такого пророцтва немає.
Мадам Подлинник• 17 июля 2023
Ответ дляПроработник
А конспирология? )) Есть люди, у которых до фига свободного времени. А безделье, как известно, мать пороков.
Не там ещё интеллект имеет значение
-Ань-• 17 июля 2023
Ответ дляБіле пальто
Спасибо
Не написано в пластиковому паспорті, що ви громадянка України.
Написано: УКРАЇНА ПАСПОРТ ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ. Все капслоком. Капслоком (всі букви великі) в Україні пишуться назви фірм. Тобто на ваші ПІБ відкрито фірму, зареєстровану в Америці? Інформація дублюється англійською мовою...
Прізвище, ім´я, по батькові по правилам української мови пишуться з великої букви - перша буква велика, всі інші букви маленькі.
Україна - теж тільки перша буква велика, а всі інші маленькі.
І якщо в паперовому паспорті-книжечці на першій сторінці є графа ’Підпис власника паспорта’ і там стоїть мій підпис, то в пластику - просто закарлючка в самому низу, без пояснень що це за закарлючка і що означає. Ви навіть не власниця цього шматка пластику!
Мадам Подлинник• 17 июля 2023
Ответ дляЗастряла
Что Вас настораживает? Меня что-то волнует, но что не могу себе внятно объяснить, мне тоже недавно надо было менять, я не захотела, тоже фотку вклеила, проблем с этим не возникло , вклеили без проблем. Не принуждали брать биометрический. Но скоро ребенку получать паспорт. Тут будет уже сложнее. От биометрического отказаться можно только через суд, чтобы выдали бумажный. Знаю, многие проходят эту процедуру и берут детям бумажные. Мне интересны мотивы. Кто может написать, почему люди стараются брать бумажный?
О давно такого бреда на советчице не было.
-Ань-• 17 июля 2023
Людина, громадянин, особа, громадянин України, громадянин УКРАЇНИ - це все різні терміни!
Треба ось так• 17 июля 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Вакцина - одна з причин множинних смертей від інфарктів.
Seehund• 17 июля 2023
Ответ дляБіле пальто
В паспорте, что за глупый вопрос?
Щепотка_совести• 17 июля 2023
Ответ дляШмоточницаца
Чіпують людей.
Я не шуткую. У нас був випадок. Дитині виповнилося 14 років, а мама проти картки- паспорту.
Довга історія, але дитині видали ’ книжечку’
можно хранить паспорт с чипом под кроватью,так они точно не отследят,проверено
Мадам Подлинник• 17 июля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ахаха))
Давненько таких тем не было. Спасибо, поржала
Помните старые добрые времена с темами про плоскую землю и луну)) прям ностальжи.. как же хорошо мы плохо жили
Треба ось так• 17 июля 2023
Ответ для-Ань-
Я серед ваших цих ’живих людей’ в одному чаті зустрічала таке
Заява
Я, Сидоренко Марія Петрівна, заявляю себе ЮРИДИЧНОЮ особою

Ой, досі ржу до колік.
Щепотка_совести• 17 июля 2023
Ответ дляЗастряла
можно источник статистики по видам паспортов?люди берут бумажный из других соображений