Гл. Амурная• 17 июля 2023
Изменил муж. Посоветуйте таблетки, убирающие чувство тревоги
Всем доброе утро! Изменил муж, решила простить и жить дальше. Теперь сопровождает постоянное чувство тревоги и страха. Посоветуйте, пожалуйста, таблетки, чтоб убрать тревогу. Возможно кому-то помогли какие-то препарати. Сил нет так жить....
Щебетуха• 17 июля 2023
Ответ дляРусланка з гілки
Атмосфера в сім´ї може стати набагато краще після примирення. Донька зростатиме з батьком, а не з матір´ю одиначкою або чужим дядьком- вітчимом. Якщо автор прийняла рішення залишитися з чоловіком, значить були на те причини. Діти виграють в цьому випадку.
а у автора на фоні постійного стресу вилізе якась гадость..Зато потім чоловік молодим орлом побіжить до нової жінки,бо ця ’зламалась’. Хоча він і так бігав... А дочка бачить це відношення, сприйме за норму,а потім найде собі такого ж козла.
Щебетуха• 17 июля 2023
Ответ дляГл. Амурная
Моя подруга ушла от мужа с дочерью, однако очень тяжело пережила, дочь до сих пор не прощает мать за неполную семью
одне питання- а дитина знає правду, що батько гуляв? тут 100% мати вирішила ’поберегти ’дитину.
Чучело-Мяучело• 17 июля 2023
Скільки вам років? Ви працюєте? Як чоловік себе зараз поводить?
Ніякі таблетки не допоможуть, будете довго згадувати і мучитись.
Я жалкую, що простила. Краще було розлучитися та будувати нове життя. Зараз вже пізно і немає змісту. Хоча, мабуть все можливо.
Одяг та сумки• 17 июля 2023
Ответ дляПацака-задирака
С похмелья в разы хуже, ну и советы
а ваш совет какой? поязвили - полегчало надеюсь
Козачка• 17 июля 2023
Ответ дляРусланка з гілки
так-так, терпили вони такі)))) навіть як і в ліжку з коханкою застане, то скаже ’очам своїм не вірю’, утреться і сидітиме далі
Козачка• 17 июля 2023
Ответ дляПросто красавица
Вы не правы, простить на словах и не закатывать видимых скандалов, не значит отпустить ситуацию и жить хотя бы как раньше.
та самообман це. Людська пам’ять - не вінда, котру можна просто переустановити, вбивши попередню версію. Але якщо жінка розуміє, що сама по собі вона нуль, то буде показово мохнатку на британський хрест рвати, аби показати всім, і в першу чергу собі, що ’стало набагато краще’)
Козачка• 17 июля 2023
Ответ дляГл. Амурная
це ви так себе переконуєте і шукаєте підтвердження власному рішенню? Вчорашня тема теж Ваша?
Козачка• 17 июля 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Мій малий взагалі не страждав. Чому ви вирішили, що дитині нічим буде зайнятися, як тільки сидіти і ридати за татком-блядуном?
бо мамка буде ридати-страдати, а дитина - копіювати, тому напевно.
Козачка• 17 июля 2023
Ответ дляШалена невинність
Ну і нашо вам такий муж. Якщо нема бажання або не готові ділити дитину, хату і майно то можна сказати : Вася, ти мені і так остопиздів, давай жить як сусіди, я давно хочу найти собі нормального мужика, тіки Люсю сюди не води, щоб дитину не травмувати. З цих пір тратьте гроші ( його бажано теж)на себе і дитину,змініть імідж, поїдьте кудись
Невидимка• 17 июля 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Если есть источник беспокойства, гилазепам до жо… Несколько месяцев назад мы проходили с сыном обследования - МРТ, КТ, анализы всякие. Чтобы не свихнуться от переживаний, пила гидазепам. Эффект для меня 0. Как только обследование прошли и ничего серьезного не нашли, я успокоилась. Может у меня такая реакция на гидазепам, но вообще его не поняла
это у вас реакция, мне отшибало всю тревогу нафиг
Козачка• 17 июля 2023
Ответ дляПацака-задирака
90% отцов забивают на детей после развода
точнісінько так само, як і забивають без розлучення
Козачка• 17 июля 2023
Ответ дляAllein74999
Чувство тревоги не уйдет до тех пор, пока вы не начнете доверять человеку, а вы врядли начнете после такого. Постоянный страх и неуверенность в том, что ситуация не повторится. Таблетки не нужны, нужна свобода жить, жить без того, на чье поведение приходится оглядываться каждый раз.
+10000000, ось основне - довіра, котра знищена
Козачка• 17 июля 2023
Ответ дляЗабула що?
В крепкой семье возможна измена?
Не задавайте незручних питань))))) як одна тут писала, ’муж изменил нечаянно’))))
Козачка• 17 июля 2023
Ответ дляДама-мадама
Подрастете - узнаете)))))) не все в жизни «концами» меряется
Звичайно, ще міряється банальною побутовою проституцію))))
Козачка• 17 июля 2023
Ответ дляПацака-задирака
Да, не палятся умные. А если палятся, то для того, чтобы жена выгнала сама.
.... або мають дружину за коврик біля ніг, бо знають. що нікуди не дінеться
Козачка• 17 июля 2023
Ответ дляМиззери
Логичнее ему бром подмешивать )
.... пурген краще і надійніше)))) ще можна касторку))))
Козачка• 17 июля 2023
Ответ дляМиззери
А я не представляю как не спалится когда это долго длится , вот честно
Это разве что работа со свободным графиком и то… по закону подлости муж приедет на работу к жене за чем-то а ее нет , а вечером она ответ чит была на работе
Я б точно быстро спалилась со своим везением 🤣
коли люди живуть, як сусіди, то елементарно. але коли дійсно є почуття, то таке відчувається відразу, чисто на підсвідомому рівні, не треба і ’долго длится’
Козачка• 17 июля 2023
Ответ дляОце фіфа
Та потерпите два месяца.
Вы ж вчера уже тему создавали?
Зачем себя так мучить?
Вы ж вчера уже тему создавали?
Зачем себя так мучить?
теж впізнали автора? Сподобався вчорашній аншлаг, вирішила сьогодні повторити?
Козачка• 17 июля 2023
Ответ дляПацака-задирака
Жить в разводе, мусоля воспоминания - путь к здоровью
А для чого їх мусолити?
Козачка• 17 июля 2023
Ответ дляЩебетуха
тут явна маніпуляція дитиною і мамка-піськострадаліца. Нормальні люди в свої дорослі розбірки дітей не втягують і не використовують, як зброю, одне проти одного
Пацака-задирака• 17 июля 2023
Ответ дляЩебетуха
Он изменял не ребёнку
Ответ дляБідося
Ну это уже зависит от привычек семейной пары. Конечно, в браке где муж или жена зорко следят за передвижением партнера, сложно сделать шаг влево) Но мне кажется, такое в длительных браках нечасто. Зачем так впиваться друг в друга, прожив лет 10-15-20?
Хз зачем, у меня муж такой еще и чувствует меня очень сильно на расстоянии
Перша леді колгоспу• 17 июля 2023
Ответ дляГл. Амурная
Дети есть?
Це потім вилізе дуже серйозними хворобами ...
Ви не простили. Постійний страх та тривога - це дуже погано. Вам треба піти від нього. Якщо немає свого житла,то дайте собі декілька місяців,зберіть гроші і йдіть.
А запах живіть для себе. Ніякого прання та готовки для нього. І ніякого сексу. Бо буде бридко і відчуття провини з´явиться
Перша леді колгоспу• 17 июля 2023
Ответ дляГл. Амурная
Сомневаюсь, что у них все закончилось, во всем вижу подвох, переживаю, ревную. Хотя повода вроде и нет, сама себя накручиваю
Повод есть. Он Вас уже предал
Пацака-задирака• 17 июля 2023
Ответ дляКозачка
А куда она денется, просидев в декрете 15 лет?
Перша леді колгоспу• 17 июля 2023
Ответ дляГл. Амурная
Мій ображався перший рік. Потім зрозумів мене. І все ок. З батьком спілкується.