Едимнаморе• 17 июля 2023
Ви зараз купили б квартиру в Україні? Ціни ростуть на житло
Лорка-хлорка• 17 июля 2023
Да, конечно. Иначе в чем держать? Деньги давно фиатные, т.е. это фантики, которые по-любому обесцениваются. И без разницы какую валюту взять. Тот же доллар в 2000 году и сейчас - это два разных доллара по покупательной способности.
witch writter• 17 июля 2023
нет..потому что в любой момент в облом городе жилья может не стать.
и Украину разваливают с каждым днём всё больше, и конца пока не видно.
Гл. Амурная• 17 июля 2023
Автор, це правда?
Я не розумію, як можуть зростати ціни на житло в країні де війна
Lydmila408• 17 июля 2023
Ответ дляГл. Амурная
Автор, це правда?
Це мабуть ріелтор пише.
Опрос .
ПоЗиТиВнАя• 17 июля 2023
Ответ дляГл. Амурная
Автор, це правда?
Ну, на пример, цена может расти в тех городах, куда переезжают люди из пострадавших регионов. И спрос порождает предложение
Спасу мир• 17 июля 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Только если пострадавшие пострадали на голову. Вот только тогда в воюющей старне можно хотеть купить.
Смайликівна• 17 июля 2023
Ответ дляСпасу мир
Люди купують, бо гроші знецінюються, житло дорожчає, а за кордон більшість чоловіків невиїзні, та й не у всіх вистачить грошей придбати житло за кордоном.
Светка-пипетка• 17 июля 2023
Ответ дляГл. Амурная
Автор, це правда?
Як не дивно. Троє наших добрих знайомих купили собі по квартирі. Обласний центр. Двоє розширились в межах свого міста, інші переїхали з прикордонної території. Лише одні купили житло трохи по заниженій ціні, так як господарі виїхали ще до війни і думали продавати чи ні. І ось надумали що вже точно не повернуться. Інша всі варіанти були по звичайних цінах, достатньо високими як для війни
успокойте_Меня• 17 июля 2023
Якщо люди планували купити, збирали на житло не один рік, чому б не купити. Життя- це тут і зараз. Що було- минуло, що буде - нікому не відомо. Безпека, впевненість у завтрашньому дні- це ілюзія, яку наш мозок створює для нашого спокійного існування
Рогнеда Карповна• 17 июля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Друзі купили на Києві трьошку. До цього 13 років знімали, гроші вже були зібрані, шукали новобудову, що б підходила.
Трапилась хороша ціна і взяли
Весела пiсенька• 17 июля 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Трапилась хороша ціна і взяли
На Києві...
ВсеЧетко• 17 июля 2023
Звичайно ні, для життя на підходить, як капіталовкладення - може зникнути в один момент
Ответ дляГл. Амурная
Автор, це правда?
Львів, Франківськ, Закарпаття - зросли і відчутно, в доларах в т.ч.
І новобудови активно будуються та продаються; з нормальним розташуванням та прозорими дозвільними документами - ціни 1000дол./кв.м.(Львів). Розкуповують активно.
Але - троє знайомих продали у Києві, Львові та Ужгороді. В Україну вже не повернуться((
Рогнеда Карповна• 17 июля 2023
Ответ дляВесела пiсенька
На Києві...
На Оболоні спочатку написала, потім відредагувала, але не все
Доставучая• 17 июля 2023
Якщо людина не планує виїзжати чому вона не купе квартиру якщо є можливість? У нас в ЖК хтось продає, хтось купує. Навіть в Миколаєві люди квартири купують, я мовчу вже про більш безпечні міста
ЖующаЯКонфету• 17 июля 2023
Чтобы жить - купила бы. Чтобы вложить деньги - нет.
Квартиры не дорожают, просто предложений мало. И висит этот неликвид годами. Если появляется что-то по адекватной цене, продается достаточно быстро. Это относительно спокойный город, но не Киев и не западная, там, возможно, другая ситуация.
РокерША• 17 июля 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Собираюсь продавать квартиру в Киеве. Налетай!
Район, год постройки, метраж , этаж, ценв
РокерША• 17 июля 2023
Ответ дляГл. Амурная
Автор, це правда?
Очень даже в Киеве вкладывают деньги люди с Харькова
Звездолётчица• 17 июля 2023
Ответ дляviter33
О! Ріелтор тут сам спалився !
Львів - ціни в оголошеннях, стоять справді високі, так є, але вряд чи то власники так ставлять, новобуди - таки щось викупають, і то 100% лиш переселенці, вторічка - реально продати можна хіба з дисконтом мінус 30-40% , і то як повезе,, пустуючих чи в оренді але на продаж - купа...
Ужгород - там таки є рух, активно приватний сектор йде, купля, продаж,, ціни ринкові
Хмельницький - печаль, д#па, і глибока, кому терміново продати - віддають за половину.
В цілому, по всій західній, народ виїзджає активно, безповоротно (НЕ на соціалки), і активність в рази зросла порівняно з минулим роком,, особисто знаю багато родин, котрі виїхали чи якраз готуються, далеко НЕ бідні, а продати нерухомість якраз проблема, з комерційною - ще більша.