Светка-пипетка• 17 июля 2023
Мій городець - помідори. Як Ваші?
Дощі замучили, почала фітофтора з´являтися. А такі красунчики вимахали. Як боретеся з цією напастю? Я таким засобрм обробила, ледве між дощами вікно впіймала.
Первоклашка Я• 17 июля 2023
Знаю що густо насадила. То в мене очі завидющі, руки загребущі, а місця багато нема
Мідним купоросом обробляти.
Борщичок• 17 июля 2023
Не хочу вас расстраивать но если она уже появилась это не поможет. Разве что вы всё время до обрабатывали именно им. И будете это делать после каждых осадков.
Борщичок• 17 июля 2023
Мои помидорчики грустят, тоже или фитофтора или вершинная гниль прицепилась. Я плюнула, замахалась уже бегать всё обрабатывать, то капусту сожрать пытаются, то картошку. То болячка прицепится. Кустов много, что то точно вырастет.
Светка-пипетка
• 17 июля 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Мідним купоросом обробляти.
Від фітофтори купорос? У Вас шикарні, тьфу-тьфу.
Светка-пипетка
• 17 июля 2023
Ответ дляБорщичок
В минулому році врятувала, було ще запущеніше, до морозів зеленіли, вимахали по 1,8 м.
Борщичок• 17 июля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
О, тогда хорошо) я просто не доверяю биопрепаратам. Свои плантации ридомилом брызгала, но это ещё месяц назад наверное было, до всех дождей .
Первоклашка Я• 17 июля 2023
А вы їх ще чимось підживлюєте? Азот на початку, калій-магній коли цвіте та завязується??
Светка-пипетка
• 17 июля 2023
Ответ дляБорщичок
Мені агроном в минулому році порадив, я просто проти хімії. Я скептично віднеслася, але спробувала. Залишала їх на місяць без нагляду, то повернувшись - не впізнала, вони за вересень дощовий вимахали.
Светка-пипетка
• 17 июля 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Ні, лише попіл вносила той же калій.
Первоклашка Я• 17 июля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Раз ситуація повториться то почитайте як садити-доглядати помідори. Коли і чим обробляти та підживлювати
Доктор Хаос• 17 июля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Ні, лише попіл вносила той же калій.
Они очень чахлые. Навоз давно вносили?
Светка-пипетка
• 17 июля 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Нічим на підживлюю. Я ж на дощі не вплину. А як садити-доглядати знаю.
Первоклашка Я• 17 июля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Ні, лише попіл вносила той же калій.
Калій потрібен вже коли цвіте і плоди утворюються.
А як тільки посадили потрібен азот для нарощування зеленої маси. Це перегній, добриво з трави, мы газонні травою мульчували.
Ще добре добриво з дріжджів, мені порадила продавець де я розсаду купувала.
Первоклашка Я• 17 июля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
А до чого дощі до добрива? Та навіть бы й сухі гранули розсипати, дощем розчиняться.
Светка-пипетка
• 17 июля 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Якраз зелена маса шикарна, я листя і траву щороку прикопую, вони перегнивають там
Светка-пипетка
• 17 июля 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Не хочу хімії. Гранули лише трояндам, гортензія, лаванді розсипаю. Яка краса, тиша.
Нічний дожор• 17 июля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Это сейчас у вас?
Оце фіфа• 17 июля 2023
Мои лежат на земле, фоткать темно уже. Подвязать надо было и опору, теперь уже поздно, что будет не знаю.
рукиЖимолости• 17 июля 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Мідним купоросом обробляти.
Гарнющі!
рукиЖимолости• 17 июля 2023
У мене пре зелена маса більше ніж треба, пасинків купа, стебла товсті, хоча я азотного нічого не давала, чому так - загадка. Від фітофтори обробляла один раз квадрісом, один - біопрепаратом, один - сироваткою з водою і йодом. Поки зелені, а там побачим
Первоклашка Я• 17 июля 2023
Ответ длярукиЖимолости
Гарнющі!
Тьфутьфу
На наступний рік вирішила в половину меньше садити, але вести в 3 стола і працювати над більшою врожайністю. А то так вимахали довгі ліани а гілочка з квітками на метровій висоті тільки-но.
Первоклашка Я• 17 июля 2023
Ответ длярукиЖимолости
У вас гарні я б не сказала що у вас прям багато зеленої маси. Почитайте про жирування помідор.
А вы пасинкуєте?
Светка-пипетка
• 17 июля 2023
Ответ дляНічний дожор
Это сейчас у вас?
Так, сиджу кайфую, обожнюю, коли все росте, зеленіє, родить.
Первоклашка Я• 17 июля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
То у вас полуниці лише цвітуть?
Светка-пипетка
• 17 июля 2023
Ответ длярукиЖимолости
Красивенні, тьфу-тьфу.
Первоклашка Я• 17 июля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Я ще похвастаю ліліями своїми, якщо ви не проти