Светка-пипетка• 17 июля 2023
Мій городець - помідори. Як Ваші?
Дощі замучили, почала фітофтора з´являтися. А такі красунчики вимахали. Як боретеся з цією напастю? Я таким засобрм обробила, ледве між дощами вікно впіймала.
Светка-пипетка
• 17 июля 2023
Ответ дляПервоклашка Я
То у вас полуниці лише цвітуть?
Це вже другий раз. Вона в мене до морозів родять, діти 5 місяців їдять полуницю. Минулої зими було тепло, то всю зиму цвіла.
Первоклашка Я• 17 июля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Ого, клас
Светка-пипетка
• 17 июля 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Я ще похвастаю ліліями своїми, якщо ви не проти
Не проти, звичайно. Шикарні!!!
рукиЖимолости• 17 июля 2023
Ответ дляПервоклашка Я
У вас гарні я б не сказала що у вас прям багато зеленої маси. Почитайте про жирування помідор.
А вы пасинкуєте?
Сьогодні викинула листя і пастнків три відра на цій ділянці. Оце ж в три стволи, в основному, й веду. Свекор як побачив, мало не зомлів, бо він вважає, шо має бути лише один, а мені так не подобається)
Про жирування я читала - пишуть, що все через надлишок азоту, а звідки він в мене міг взятися, як я ні дріжджами, ні кропивою, ні зеленим коктейлем не підливала, компосту, перегною, курнику в мене не було, щоб дати при посадці. Я підлила гуматом калію, але ж там нема перекосу в бік азоту. Та шось буде)
рукиЖимолости• 17 июля 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Гарні! Це скільки років ви не викопували?
Первоклашка Я• 17 июля 2023
Ответ длярукиЖимолости
Ой та кожен рік пересаджую бо робили ремонт на ділянці все їм місця не знайду. І півонія бідна також кожен рік на новому місці ніяк не зацвіте.
Первоклашка Я• 17 июля 2023
Ответ длярукиЖимолости
Та у вас не жирують, нормальні . То в мене баобаби поворостали
Первоклашка Я• 17 июля 2023
Ответ длярукиЖимолости
А дріжжі то азот?
рукиЖимолости• 17 июля 2023
Ответ дляПервоклашка Я
А такі пишні, наче давно не викопували. То там багато цибулинок просто в одному місці?
рукиЖимолости• 17 июля 2023
Ответ дляПервоклашка Я
А дріжжі то азот?
Просто перерахувала, що нічим не підливала, що спрямоване саме на ріст маси
Первоклашка Я• 17 июля 2023
Ответ длярукиЖимолости
Так.
Первоклашка Я• 17 июля 2023
Ответ длярукиЖимолости
А дріжджі то на ріст зелені?
Просто ніде не зустрічала ждя чого саме дріжджі, а от розколотила зараз, але на зелень то мені не потрібно, і так вже вимахали нівроку
рукиЖимолости• 17 июля 2023
Ответ дляПервоклашка Я
А дріжджі то на ріст зелені?
Так, дріжджі для маси, не для плодів!
Неновая почта• 17 июля 2023
Ответ дляОце фіфа
Мои лежат на земле, фоткать темно уже. Подвязать надо было и опору, теперь уже поздно, что будет не знаю.
Ничего страшного не будет, некоторые выращивают врасстил, но выше шансы заболеть. Но и сейчас подвязать не поздно, у меня некоторые падают. переплетаются с другими, сложно, но я распутываю и подвязываю
Светка-пипетка
• 18 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Я так, півтора тижні тому піднімала, підв´язувала, бо ливень прибив до землі, вимазав грязбкою їх. Я розсаду черіків саджала лежачи, близько один до одного, бо вона висока і тонка вимахала, така нещасна була, але вся прийнялася і зав´язалися помідорчики, мені її подарували жмут. Моя мама вирощує багато помідорів, то ніколи не підв´язує, ящиками через день збирає, буває і фітофтора поражає,, але і нам вистачає, по 200-300 л томатного соку закриває.
Неновая почта• 18 июля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Да, можно и лежа выращивать, у меня просто места мало, если они лягут, вообще кубло будет, поэтому подвязываю
Светка-пипетка
• 18 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
І в мене мало, тому підв´язую, хоч і морочливо.
Нічний дожор• 18 июля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Так, малі кайфують.
Вот и я на клубнику обратила внимание, а какой это сорт?
Светка-пипетка
• 18 июля 2023
Ответ дляНічний дожор
Не знаю, на жаль. Самій цікаво.
Лиса Патрикевна• 18 июля 2023
Ответ дляОце фіфа
Те саме. Не було часу поставити шпалеру, Помідорки чері, а тепер туди не влізти. З підживлення, прикопую осіннє лисття кожного року і біовідходи з кухні. Ще хмелевою закваскою для випікання хліба підживлювала(продукт бродіння), дуже воно все йде в ріст виявилося від неї