Светка-пипетка• 17 июля 2023

Мій городець - помідори. Як Ваші?

Дощі замучили, почала фітофтора з´являтися. А такі красунчики вимахали. Як боретеся з цією напастю? Я таким засобрм обробила, ледве між дощами вікно впіймала.
автор Светка-пипетка • 17 июля 2023
Ответ дляПервоклашка Я
То у вас полуниці лише цвітуть?
Це вже другий раз. Вона в мене до морозів родять, діти 5 місяців їдять полуницю. Минулої зими було тепло, то всю зиму цвіла.
Первоклашка Я• 17 июля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Ого, клас
автор Светка-пипетка • 17 июля 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Я ще похвастаю ліліями своїми, якщо ви не проти
Не проти, звичайно. Шикарні!!!
автор Светка-пипетка • 17 июля 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Ого, клас
Так, малі кайфують.
рукиЖимолости• 17 июля 2023
Ответ дляПервоклашка Я
У вас гарні я б не сказала що у вас прям багато зеленої маси. Почитайте про жирування помідор.
А вы пасинкуєте?
Сьогодні викинула листя і пастнків три відра на цій ділянці. Оце ж в три стволи, в основному, й веду. Свекор як побачив, мало не зомлів, бо він вважає, шо має бути лише один, а мені так не подобається)
Про жирування я читала - пишуть, що все через надлишок азоту, а звідки він в мене міг взятися, як я ні дріжджами, ні кропивою, ні зеленим коктейлем не підливала, компосту, перегною, курнику в мене не було, щоб дати при посадці. Я підлила гуматом калію, але ж там нема перекосу в бік азоту. Та шось буде)
рукиЖимолости• 17 июля 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Гарні! Це скільки років ви не викопували?
Первоклашка Я• 17 июля 2023
Ответ длярукиЖимолости
Ой та кожен рік пересаджую бо робили ремонт на ділянці все їм місця не знайду. І півонія бідна також кожен рік на новому місці ніяк не зацвіте.
Первоклашка Я• 17 июля 2023
Ответ длярукиЖимолости
Та у вас не жирують, нормальні . То в мене баобаби поворостали
Первоклашка Я• 17 июля 2023
Ответ длярукиЖимолости
А дріжжі то азот?
рукиЖимолости• 17 июля 2023
Ответ дляПервоклашка Я
А такі пишні, наче давно не викопували. То там багато цибулинок просто в одному місці?
рукиЖимолости• 17 июля 2023
Ответ дляПервоклашка Я
А дріжжі то азот?
Просто перерахувала, що нічим не підливала, що спрямоване саме на ріст маси
Первоклашка Я• 17 июля 2023
Ответ длярукиЖимолости
Так.
Первоклашка Я• 17 июля 2023
Ответ длярукиЖимолости
А дріжджі то на ріст зелені?
Просто ніде не зустрічала ждя чого саме дріжджі, а от розколотила зараз, але на зелень то мені не потрібно, і так вже вимахали нівроку
рукиЖимолости• 17 июля 2023
Ответ дляПервоклашка Я
А дріжджі то на ріст зелені?
Так, дріжджі для маси, не для плодів!
Первоклашка Я• 17 июля 2023
Ответ длярукиЖимолости
Так, дріжджі для маси, не для плодів!
Халепа
рукиЖимолости• 17 июля 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Халепа
Зараз їм треба калій для наливу плодів
Неновая почта• 17 июля 2023
Ответ дляОце фіфа
Мои лежат на земле, фоткать темно уже. Подвязать надо было и опору, теперь уже поздно, что будет не знаю.
Ничего страшного не будет, некоторые выращивают врасстил, но выше шансы заболеть. Но и сейчас подвязать не поздно, у меня некоторые падают. переплетаются с другими, сложно, но я распутываю и подвязываю
автор Светка-пипетка • 18 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Я так, півтора тижні тому піднімала, підв´язувала, бо ливень прибив до землі, вимазав грязбкою їх. Я розсаду черіків саджала лежачи, близько один до одного, бо вона висока і тонка вимахала, така нещасна була, але вся прийнялася і зав´язалися помідорчики, мені її подарували жмут. Моя мама вирощує багато помідорів, то ніколи не підв´язує, ящиками через день збирає, буває і фітофтора поражає,, але і нам вистачає, по 200-300 л томатного соку закриває.
Неновая почта• 18 июля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Да, можно и лежа выращивать, у меня просто места мало, если они лягут, вообще кубло будет, поэтому подвязываю
автор Светка-пипетка • 18 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
І в мене мало, тому підв´язую, хоч і морочливо.
Нічний дожор• 18 июля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Так, малі кайфують.
Вот и я на клубнику обратила внимание, а какой это сорт?
автор Светка-пипетка • 18 июля 2023
Ответ дляНічний дожор
Не знаю, на жаль. Самій цікаво.
Лиса Патрикевна• 18 июля 2023
Ответ дляОце фіфа
Те саме. Не було часу поставити шпалеру, Помідорки чері, а тепер туди не влізти. З підживлення, прикопую осіннє лисття кожного року і біовідходи з кухні. Ще хмелевою закваскою для випікання хліба підживлювала(продукт бродіння), дуже воно все йде в ріст виявилося від неї
delphoto