Кундалина• 18 июля 2023

Доброе утро, страна! Кофеек уже заварили? Такой аромат доносится

с открытого балкона.
оксюморон• 18 июля 2023
Уже выпила 2 чашки 🤗

Идеальная оптимистка• 18 июля 2023
Пойду макароны варить и воду греть помыццо, 1,5 месяца нет воды
Анонім Секретар• 18 июля 2023
Нет, проснулась, за 20 минут собралась и пулей вылетела на работу. Чайки-кофейки уже на работе ) Ну и с коллегами потрещать само собой
После 18• 18 июля 2023
Ответ дляАнонім Секретар
👍🏼
Цигарний шланг• 18 июля 2023
2 кофе вкусных уже во мне. Слава хорошей кофемашине в декрете😍 а так, как всегда бессонная ночь с ребёнком, до первого кофе муж на руки малого, я умираю в кровати😅 потом шторы раздвинула, окно открыла, запах лета - кайф!
Я не чарівниця вам• 18 июля 2023
Добрий ранок!
Якраз смакую ☕😋❤️
УраганнаЯ• 18 июля 2023
Ага

автор Кундалина • 18 июля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Ага
Класс.А с чем сыр?
Рогнеда Карповна• 18 июля 2023
Вже й випила))
Якось так і живу• 18 июля 2023
Так) Всіх відправила по роботах, зробила каву, взяла шматочок сиру і насолоджуюсь) За вікном дощик, а мені, як і минулі півтора року, не треба на роботу...і від цього печалька
Барвіночка• 18 июля 2023
Доброго ранку, Країно звучить набагато краще💙💛 Каву якраз заварила)))
ША! я прийшла!• 18 июля 2023
Як раз п´ю перед ноутом))) Гейзерна кавоварка - це ВЕСЧЬ!
спальное место• 18 июля 2023
У меня кофейка не бывает. 2 чашки горячей воды, потом пп завтрак. Всю ночь ждала утра так как вчера вечером притарабанила домой вкуснейшие черешни
автор Кундалина • 18 июля 2023
Ответ дляБарвіночка
Так,вірно,Країно-Україно!
parele• 18 июля 2023
Муж варит, сижу жду)
УраганнаЯ• 18 июля 2023
Ответ дляКундалина
Класс.А с чем сыр?
З медовою горчицею.
БЦАшка• 18 июля 2023
Да.
Малая еще та• 18 июля 2023
Порадьте ароматну каву, не як не підберу зерно
Хочу в БАНю• 18 июля 2023
я снідаю на роботі, ніхто не заважає: я приходжу за годину і це мій релакс і медитація, можу навіть аромо паличку запалити. Проте , в мене сьогодні паскудний настрій - мій муж вночі отримав від мене все, що хотів, а підняти сраку з ліжка вчасно не зміг і не підвіз, бо запізнювався. А я знову добиралась пів дороги на маршрутці...
Я йому словами говорю, що мене таке відношення не влаштовує. А він потім пише з роботи смс: ну за що я вигріб?
омг, людоньки, невже крім слів, треба ще візуалізація для передачі даних?

автор Кундалина • 18 июля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
З медовою горчицею.
Дуже цікаво.Потрібно спробувать.
Щебетушка• 18 июля 2023
Не пʼю шкідливу каву. Зовсім непотрібна річ.
УраганнаЯ• 18 июля 2023
Ответ дляКундалина
Дуже цікаво.Потрібно спробувать.
Я взагалі люблю всілякі соуси. Хоча знаю, що смачно - то шкідливо. А що приносить задоволення - то аморально.