Пупуговка• 18 июля 2023
Ремонт своїми руками - таки можливий
Дівчата, тема так - для підбадьорення.
Я з тих, хто на найменший фронт робіт шукала робітника - щедро оплачувала послуги завжди.
За останні півтори роки дохід впав до мінімуму - але то дурниці.
Ну і вирішила сама обновити кімнату. Скажу чесно, розпочала минулого літа. Доки поклеїла багет новий на нестандартні кути , зіпсувала 8 шт - але таки ідеально вийшло. Не наважувалася, побілити стелю - все думала, що це вища математика.
Цього літа сказала собі - не заробила на майстра, давай сама.
Відео на ютубі творять чудеса. В результаті - кімната 29 м готова , зроблений коридор теж великий за метражем. Залишилося плінтус прибити - вивчаю роботу дрелем (поки боюсь)
мої фішки - раптом кому пригодяться
- фарбувати стелю супер легко щіткою на довгій палці - швидко, видно напрямок
- новенькі елементи зі штукатурки можна оновити за допомогою трафаретів (вибір величезний)
допишу пізніше)
мої фішки - раптом кому пригодяться
допишу пізніше)
Бува і таке• 18 июля 2023
Ответ длямаска Ілона
Грядки тоже нужно обрабатывать, тоже труд не из лёгких - посади, прополи, собери.... Моя спина выкручивается в другую сторону при одном упоминании....
Як я вас розумію.... вчора сама поливала, воду з річки носила відер 20, сьогодні рук підняти не можу.... а шкода праці, щоб все засохло..
Говорю відверто• 18 июля 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ви бачили скільки шпатель коштує нормальний від 1.5 тис грн.. а ще для малярки треба лазерний рівень дивитися чи стіни ріані..звісно можна робити самому ремонт але що то буде за ремонт то інше питання. Але в будь якому випадку краще його робити самоу чим не робити взагалі
У автора до цього вже був ремонт, як думаєте, їй знову треба стіни вирівнювати з рівнем)
Аристократка-тунеядка• 18 июля 2023
Ответ дляГоворю відверто
А ви знаєте як були зроблені ті стіни?? Думаю якість шпаклювання не менше Q4)
Доктор Варвар• 18 июля 2023
Ответ дляБува і таке
Жах, скважини чи колодязя немає?
Пупуговка
• 18 июля 2023
Ответ дляparele
12 лет назад сама почти полностью на первом этаже отделку сделала, от кафеля и ламината до шпаклевки и обоев. Поэтому понимаю Вас, тоже собой гордилась))
Но сейчас уже не готова на такие подвиги, мастера шуршат.
дякую)
якщо чесно, у мене вже алергія на майстрів
- їх стільки було.
І що цікаво , як тільки розуміють, що жінка одна - моментально сідають на шию. Ну а я з тих, хто завжди на ви та кава-чай-пиріжок .. теж сприймається, як слабкість замовника.
звичайно, були супер профі, але один зараз після війни з контузією важкою ( , інші закордоном
- їх стільки було. І що цікаво , як тільки розуміють, що жінка одна - моментально сідають на шию. Ну а я з тих, хто завжди на ви та кава-чай-пиріжок .. теж сприймається, як слабкість замовника.
Пупуговка
• 18 июля 2023
Ответ дляГоворю відверто
ось вірно) все було вже виведено - я лиш косметику ваяю))
Трейдер кріпти• 18 июля 2023
Ми практично все самі, прямо з коробки будинку. Просто не люблю людей чужих в хаті. Якщо одна людина може, то і інші зможуть
Пупуговка
• 18 июля 2023
гарного дня дівчата! сьогодні у мене релакс - так як 3 дні коридор робила.
хочу сьогодні вперше в житті за свої 45+ засолити огірочки ( бо теж магазини спонсорувала)
ось тут надихнулася
Бува і таке• 18 июля 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Жах, скважини чи колодязя немає?
є, але город далеко, а річка метрів 20, тому і ношу
Бува і таке• 18 июля 2023
Ответ дляПупуговка
ось тут надихнулася
Покажіть таки фото свого ремонту, мені цікаво дуже
Пупуговка
• 18 июля 2023
Ответ дляБува і таке
я Вас просто підтримаю - нехай урожай вробить рясний та смачний
Ответ дляПупуговка
дякую)
- їх стільки було.
Мне на шею сесть сложно, очень неудобно там будет))
Нашла кусочки фото, здесь практически все своими руками сделано, кроме потолков натяжных, гипсокартона и дверей. 12 лет как-то простояло, и косяков особо не видно. Они есть, конечно, но кто ж признается?))
Пупуговка
• 18 июля 2023
Ответ дляБува і таке
ну так що показувати) білі стіни, двері темні. Дивани коричневий меланж , декор обдумую - планую свої вінтажні шовкові хустинки в рамки взяти .
У юску куплю рамки великі та підкладу поролон.
Бо у багетній майстерні нарахували 600+ грн
за 1 шт
Обновить комнату легко можно и самим. Покраска и багет это вообще легко (если потолок ровный). Плинтус тоже легко, если пол ровный.
Но своими силами невозможно сделать проект ремонта(те кто делает без проекта это совсем другой уровень выходит в конце), нормально провести трубы в стенах, проводку всю сделать и расчет какие мощности нужны, чтобы технику тянуло, нормально заложить все коммуникации (в т.ч. интернет кабель к будущему месту ноутбука и телевизора), место и выводы под стиралку и посудомойку и т.д.
Мальчижка• 18 июля 2023
Автор,вітаю! Вы большая молодец,очень рада, за вас, это такой кайф жить с новым ремонтом. Не вздумайте тут что-то доказывать и фото выставлять,люди,которые фукают на отсутствие фото,не умеют радоваться в принципе и фото им нужны только для новой порции яда. Не представляю, сколько вы сил потратили, это огромная работа ,пусть теперь вас радует!
Забрала і не сказала• 18 июля 2023
Ответ дляtanya_217
Абсолютно все можна зробити самостійно. Питання тільки в часі. При відсутності досвіду і практики часу піде більше на вивчення питання. Звісно шо у майстра це займе менше часу бо майстер це робив вже 100500 разів
Бува і таке• 18 июля 2023
Ответ дляПупуговка
за 1 шт
можна з молдинга зробити
Оце так цабе• 18 июля 2023
Ответ дляПупуговка
за 1 шт
теж думала свої хустки оформити в рами, але переживаю чи не вигорять на світлі. Ви не цікавились тим питанням?
Дайте подуться• 18 июля 2023
Ответ длянеДоПриличий
Что бы Вы зафукали и запал пропал?!
У меня такое впечатление что одни ходят сюда кормиться негативом, а вторые с удовольствием им его предоставляют. Круговорот
в природе
Не зовсім так. Конкретні фото з прикладами та результатами дуже надихають. Нам зараз треба починати ремонт у спальні, але я ніяк не наважусь, бо немає розуміння що та як робити. Будемо наймати майстрів, але що робити та як 🤷♀️ ми навіть не визначились чи міняти підлогу, чи то стіни під покраску чи то шпалери.
Пупуговка
• 18 июля 2023
Ответ дляОце так цабе
вицвітають, але це з роками)
хотіла навіть Ліберті ’Дерево Життя’ оформити - але рами не знайду
ЯкаКраля• 18 июля 2023
Ответ дляПупуговка
аналогічно! захотілося, в першу чергу, взяти себе на слабо - зумію чи ні.
тепер розумію, що при великому бажанні таки можливо все.
А сколько денег потратили на ремонт, если не секрет? Ведь материалы тоже достаточно стоят, даже если и самой делать
Можу брикнути• 18 июля 2023
Авторко, ви молодець! Я зараз на балконі роблю невеличкий ремонт. Важко, бо без чоловіка не можу принести мішок суміші 25 кг, а він після роботи вже не має сил. 2 дні вже налаштовуюсь на фарбування стін.
Ловлю капці• 18 июля 2023
Ответ дляparele
Красотень у вас
Пупуговка
• 18 июля 2023
Ответ дляЯкаКраля
я по памяті пишу - мішок шпаклівки минулого року кг 20 - чесно не памятаю.
багет палок 20 по 15-20 грн не більше
що купила на цей рік
фронт робіт - фарбування стелі в 2 приміщеннях,
шпалери в 2-х
плінтус, багет
ну і біля вхідних дверей зробила цеглинки - ніколи не було, вже застаріла ідея, але захотілось)
грунтовка 120+ 140 (концентрат туту вигода в 4 рази)
шпаклівка 5 кг 120 грн
фарба матлатекс 7 л+7л+3 л = 750+750+420=2000
шпалери в кімнату наші 2800
в коридор 12 рулонів (ще мамі залишила 3,5) 3200 - тут брала на кідстаф - німецькі по 270 рулон. Виглядають бомба на стіні
2 шаблони цеглинок 290+300
шпатель 200+
сітка по пару гривень для затирки
спрей білий фарба
6000-7000 тис десь
ну і робота затягнула би більше в 2-3 рази.
Мені плінтус назвали ціну 70 грн за 1 погонний метр, а мені викласти 18 палок по 2,5 м
на днях буду сама пробувати - дрелька є, шурупуверт є, саморізи - купа.
ну і на плінтуси ще тис 2 десь
захисні кути на стіни ось тільки що знайшла в кладовій - ремонтники років 3 тому як з переляку накупили(
багет палок 20 по 15-20 грн не більше
що купила на цей рік
шпалери в 2-х
плінтус, багет
шпаклівка 5 кг 120 грн
шпалери в кімнату наші 2800
2 шаблони цеглинок 290+300
шпатель 200+
сітка по пару гривень для затирки
спрей білий фарба
6000-7000 тис десь
ну і на плінтуси ще тис 2 десь
Пупуговка
• 18 июля 2023
До речі, спрей-фарба в аврорі за 75 грн
викрутила розетки - вони слонової кістки відтінку були - не підходили. Спреєм пшик - і вуалі ідеально білі гладенькі поверхні
Пупуговка
• 18 июля 2023
Ответ дляtanya_217
ну в такі хащі я точно сама не полізу з комунікаціями)
я навіть не ризикую вимикачі світла змінити - теоретично все просто, але ну його