Пупуговка• 18 июля 2023
Ремонт своїми руками - таки можливий
Дівчата, тема так - для підбадьорення.
Я з тих, хто на найменший фронт робіт шукала робітника - щедро оплачувала послуги завжди.
За останні півтори роки дохід впав до мінімуму - але то дурниці.
Ну і вирішила сама обновити кімнату. Скажу чесно, розпочала минулого літа. Доки поклеїла багет новий на нестандартні кути , зіпсувала 8 шт - але таки ідеально вийшло. Не наважувалася, побілити стелю - все думала, що це вища математика.
Цього літа сказала собі - не заробила на майстра, давай сама.
Відео на ютубі творять чудеса. В результаті - кімната 29 м готова , зроблений коридор теж великий за метражем. Залишилося плінтус прибити - вивчаю роботу дрелем (поки боюсь)
мої фішки - раптом кому пригодяться
- фарбувати стелю супер легко щіткою на довгій палці - швидко, видно напрямок
- новенькі елементи зі штукатурки можна оновити за допомогою трафаретів (вибір величезний)
допишу пізніше)
мої фішки - раптом кому пригодяться
допишу пізніше)
Доктор Варвар• 18 июля 2023
Ответ дляк.Буланова
Ремонт должны делать специально обученные люди, это мое мнение. Недавно один такой мастер-самоучка покрасил мне стену, сейчас ищу мастеров, чтоб сделали это нормально.
Так автор не комусь робить, щоб їй могли висувати якісь притензії, а собі
Пупуговка
• 18 июля 2023
Ответ дляк.Буланова
звичайно, але, повірте, мої поклеєні білі шпалери без найменшого стику у видимих місцях, нічим не відрізняються від роботи хваленого майстра, який наробив купу косяків.
Доктор Варвар• 18 июля 2023
Ответ дляГигиенишвили
Ну а ваша писанина до чого? Ясно що ремонт можна самому зробити, і чолку самому можна підстригти собі і багато чого. Але який то вигляд має? Це треба бачити. Вам на листок накатати як робили не лінь, а фото додати лінь? Може там і гарно вийшло. А може срала мазала ліпила не хватало кізяків
Ну то й що? Їй у тому жити
из_под_тишка• 18 июля 2023
Ответ длянеДоПриличий
Что бы Вы зафукали и запал пропал?!
У меня такое впечатление что одни ходят сюда кормиться негативом, а вторые с удовольствием им его предоставляют. Круговорот
в природе
Просто хотелось посмотреть, что вышло.Никто бы не фукал,а так действительно выглядит как мечты вслух.
маска Ілона• 18 июля 2023
Ответ дляДоктор Варвар
У моєї мами так. Тільки вони почати не встигли. А зараз нема бажання. В коридорі стоять двері та шпалери, в кімнаті - плитка, унітаз
От шо-шо, а плитка и унитаз с ванной мы успели поставить. Осталось мелочь - потолок натянуть, двери заменить с коробками.... Но ничего не хочется. Постоянно мысли - нафига, а вдруг прилетит... Не, буду ждать или окончания войны, или .... вдохновения
к.Буланова• 18 июля 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Так справа ж не в претензіях, а в якості ремонту. Якщо якість не принципова, тоді можна і самому робити ремонт, ок
Пупуговка
• 18 июля 2023
Ответ дляГигиенишвили
блін, вийдіть з теми
я таких токсів обходжу десятою дорогою
Пані з калабані• 18 июля 2023
Ответ длянеДоПриличий
Ох, пишите, у меня ремонт еще с доковидных времен стоит, и деньги вроде уже есть, а желания нет. Но у меня самой не получится, надо электрика для рывка. Потолок натяжной, плитку на пол и ламинат. А потом тоже планирую сама. Ну что я обои не поклею, хотя подумываю просто стены покрасить. Хорошо еще что с заменой окон, дверей, сантехники, батарей и прочего успела.
А хорошо бы столько денег, что бы ключи отдал, а через месяца три в ремонт въехал и все идеально
’Просто’ стіни пофарбувати не вийде
Гигиенишвили• 18 июля 2023
Ответ дляПупуговка
блін, вийдіть з теми
я таких токсів обходжу десятою дорогою
Я буду ждать фотки
Пупуговка
• 18 июля 2023
Ответ дляПані з калабані
Щоб нормально приклеїти багет треба мати стуслу, потім обробити акрилом та пофарбувати. Щоб нормально пофарбувати стелю треба знати який валик та фарба потрібна і мати телескопічну ручку.
Загалом самостійний ремонт можливий, але.....
ось все це закупила і таки зробила ідеально) навіть на тупі кути нестандартні
маска Ілона• 18 июля 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ні
Просто грядки з квітами і дві полоски цибулі петрушки )))
Інше все травою поросло )
Грядки тоже нужно обрабатывать, тоже труд не из лёгких - посади, прополи, собери.... Моя спина выкручивается в другую сторону при одном упоминании....
Без образів• 18 июля 2023
Ответ дляПупуговка
є відео, де покроково все навчають - от чесно
я лише до електрики не лізу- бо фізику в школі знала так собі
Дайте хоч лінки на корисні відео
No problems• 18 июля 2023
Ответ дляПупуговка
блін, вийдіть з теми
я таких токсів обходжу десятою дорогою
Вы умница! очень интересно посмотреть роботу
Поддакиваю иногДА• 18 июля 2023
Скажу одне
Коли майстер нам робив кімнату з нуля 300 баксів взяв 15 років тому , то ця кімната і зараз ідеальна
А інші дві де я сама клеїла ліпила - то жахіття
Стіни криві
Обоі поцвіли багет відпав від бомбьожки пів стелі нема
І що тепер ?
Наймати майстра чи далі мені ліпити ті дві кімнати ?
Туди 15 років зайти страшно було після мого ремонту
Стіни криві
І що тепер ?
Говорю відверто• 18 июля 2023
Ответ дляГигиенишвили
То смисл в такій темі
Бла бла бла
Я вчора Мазератті кисточкою пофарбувала. Від оригінала не відрізнити. Фарбуйте, не бійтесь. Фарба Тікуріла
Бла бла бла
Ще класна Іякуріла)
Рекомендую!
маска Ілона• 18 июля 2023
Ответ длянеДоПриличий
Просто стены покрасить....
Наш ремонт начался с того, что побилась крышка от унитаза....
Доктор Варвар• 18 июля 2023
Ответ длямаска Ілона
Ви знаєте, у мене штори і карниз лежали років 1,5. Чоловік все обіцянками годував. Я нарешті його вмовила. Тепер вдома набагато затішніше, бо велике голе вікно було як бельмо. Треба жити, треба самому собі настрій створювати. Щоб були сили пережити все, що зараз відбувається
Пупуговка
• 18 июля 2023
Ответ дляБез образів
Дайте хоч лінки на корисні відео
я навчилася всьому ось тут - жінка на пальцях пояснює елементарне
а тут ідеї для творчих задумок
зараз полетять помідори про рекомендацію каналу з ворожої сторони(
а тут ідеї для творчих задумок
маска Ілона• 18 июля 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Настроение - от прилета до прилета.... Посмотрю на потолок в ванной - все, надо сделать..... Прилет - та ну нафик все.....
к.Буланова• 18 июля 2023
Ответ дляПупуговка
Я вірю в те, що бувають неблагополучні майстри та талановиті замовники, проте більша вірогідність поклеїти обої добре в досвідченої людини.
Я, наприклад, купила дорогі шпалери і не готова була експерементувати. Бо не вірю, що в людини, яка це робить вперше, це вийде ідеально
Пупуговка
• 18 июля 2023
Дівчата, я тему створила для підбадьорення когось - а перетворилася на знецінення чужої праці.
я не прагну доказати щось, та навчити
Аристократка-тунеядка• 18 июля 2023
Ответ дляПупуговка
а оця писанина типу з претензією на почуття гумору? ну такі собі потуги
Автор, більше за слова ваші сказали би фото
. Ви молодець що зробили ремонт але для якісного гарнрго ремонту треба досвід та багато дорого обладнання
Говорю відверто• 18 июля 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
З досвідом погоджуюся, з дорогим обладнанням, ні
Забрала і не сказала• 18 июля 2023
О, це круто! Я теж ремонт сама роблю, але просто тому що мені захотілося це спробувати зробити самостійно і отримати новий навик. Для мене це якийсь окремий кайф від розуміння шо можу шось нове для себе зробити.
На ютубі дійсно купа відосів з прикладами, що зробити це не важко. Головне мати час і натхнення.
Бува і таке• 18 июля 2023
Ответ дляТворю чудеса
Молодець. Я хочу дерев´яні двері перефарбувати- зараз вони лакові, хочу змінити на матово сірі. Теж вивчаю теоретичну частину робіт. Трохи боюся починати
Класно, мені вчора скинули в тему як круто вийшло з білих дверей, але то майстри робили, я а хочу сама, треба грубий слой фарби зняти, думаю з лаком це легше
Пупуговка
• 18 июля 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
аналогічно! захотілося, в першу чергу, взяти себе на слабо - зумію чи ні.
тепер розумію, що при великому бажанні таки можливо все.
Забрала і не сказала• 18 июля 2023
Ответ дляПупуговка
Абсолютно
Аристократка-тунеядка• 18 июля 2023
Ответ дляГоворю відверто
Ви бачили скільки шпатель коштує нормальний від 1.5 тис грн.. а ще для малярки треба лазерний рівень дивитися чи стіни ріані..звісно можна робити самому ремонт але що то буде за ремонт то інше питання. Але в будь якому випадку краще його робити самоу чим не робити взагалі
Доктор Варвар• 18 июля 2023
Ответ длямаска Ілона
Ви в Харкові?