Редиска Я• 18 июля 2023
Посоветуйте ирригатор
Чтоб не от сети, так как нету в ванной розетки
Мастер Класс• 18 июля 2023
Таким пользуюсь с апреля By Differ, нет нареканий вообще, классный. До этого у меня был проводной Waterpik
Рассказница• 18 июля 2023
Іригатор для порожнини рота ’Унівесальна сім´я’
SoWash Oral Irrigator Family Universal
Проточный, на кран.
SoWash Oral Irrigator Family Universal
Проточный, на кран.
ДА да да• 18 июля 2023
Ответ длявре_Динка
В моєму акумуляторному джептіку перестала тримати батарея. Тому не можу рекомендувати
У меня тоже был Джетпик, батарея очень быстро перестала держать заряд, приходилось заряжать через день.
Котомафия• 18 июля 2023
Ответ дляРассказница
SoWash Oral Irrigator Family Universal
Проточный, на кран.
SoWash Oral Irrigator Family Universal
Проточный, на кран.
Воду з крана можна тільки фільтровану.
...аяприкольная• 18 июля 2023
Ответ дляМастер Класс
Ватерпик не понравился?
...аяприкольная• 18 июля 2023
Ответ дляКотомафия
Нитка з йоржиками. І не треба цих шалених витрат.
Треба, якщо є проблеми. Йоржиками не всюди можна дістати залишки їжі.
Чи ви стоматолог?
Редиска Я
• 18 июля 2023
Ответ дляКотомафия
Не допомагає на жаль, через місяць вже каміння
Мастер Класс• 18 июля 2023
Ответ для...аяприкольная
Ватерпик не понравился?
Он нормальный, но там провод сантиметров 40, мне приходилось каждый раз брать удлинитель, плюс он сам размером с коробку киевского торта, неудобно было хранить
Грамотний хвіст• 18 июля 2023
Автор тут дівчина рекомендувала з Аліекспрес, я замовила, класний. Заряд теж тримає довго
Мені щойно трапився цей чудовий товар на AliExpress. Погляньте! US $21.02 61% Off | Oral Irrigator USB Rechargeable Water Flosser Portable Dental Water Jet 300ML Water Tank Waterproof Teeth Cleaner
Доречі в мене є waterpeak, то цей з Аліекспрес не уступає. Хочу собі ще один замовити, так як один вже й чоловіка присадила. У нас два санвузла окремі
Рассказница• 18 июля 2023
Ответ дляКотомафия
Воду з крана можна тільки фільтровану.
так, в мене фільтри на вході води в квартиру
Котомафия• 18 июля 2023
Ответ дляРедиска Я
Так це ж через склад слини.