Борець за гаманець• 18 июля 2023
Питання до тих хто проживає за кордоном
Чи допомагаєте ви своїм родичам або друзям?Часто помічаю тенденцію,що як лише люди перетнуть кордон одразу починають розповідати,які вони бідні,як їм важко тобто натякати щоб нічого у них не просили.Можливо не в усіх так.Цікаво почути вашу думку.
Ответ дляБорець за гаманець
Якщо є можливість чому б не допомогти іншим?А інші допоможуть ще комусь або тобі ж у складній ситуації...
Я даже хз кому помогать , в Украине друзья остались гораздо обеспеченные нас (мы не на пособие выехали , арендовать и работать) есть еще подруга с тремя квартирами 🤔
Двоюродный брат 29 летний 🤔
Khmelnichanka• 18 июля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
Ви шкодуєте копійок родичам і висилаєте на ремонт авто військовим?Хтось в ці казки повірить?
А чому не повірять?
Зараз багато хто обмежує себе в тих речах, від яких може відмовитись, задля того, аби пришвидшити Перемогу. Мої досить заможні друзі не ремонтують власну машину, обходяться автобусами, відпочинок скоротили вдвічі і обрали скромніший курорт) , і в цілому урізали саої витрати (не на найнеобхідніше, звісно, мова не про хліб) - саме для того, щоб постійно закривати потреби інших друзів, людей на фронті. Збір на автомобіль для військовихнаразі для них приорітетніший власного авто. Конкретно зараз, під час війни.
Борисфенка• 18 июля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
А що, військовим не треба? Дивна ви якась.
Не шкодую родичам, але й не Рокфеллер.
вкрации• 18 июля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
Чому тема про тих хто за кордоном?Бо у них більші доходи і можливості.Допомага звичайно не залежить від місця проживання.
Так и расходы выше...
Татьяна_М5• 18 июля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
Яка різниця на що людина просить позичити кошти?Якщо ви маєте таку можливість.Чи люди не мають права ремонтувати авто чи їсти помідори в Україні бо ви важко працюєте за кордоном?
Имеют конечно право, только не за мой счёт
Рубаю олівлє• 18 июля 2023
Маму з собою забрали, брат сам заробляє, на одного вистачає. Свекруха квартиру здає. Якби комусь треба було, допомагали б
Борець за гаманець
• 18 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Не шкодую родичам, але й не Рокфеллер.
Військовим допомагати потрібно,це навіть не обговорюється.Але ті люди які відмовляються допомагати родичам і військовим допомагають лише ’на словах’.
Борець за гаманець
• 18 июля 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Яка різниця чи гроші полежать певний час на рахунку чи допоможете наприклад брату?Чи нехай краще ходить пішки,але я грошей приеципово не дам,бо це ж наче за мій рахунок
...
Борець за гаманець
• 18 июля 2023
Ответ длявкрации
Так и расходы выше...
Так,комуналка відповідає 100% пенсії а кредити під 200% як вони там бідненькі виживають?
Борець за гаманець
• 18 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
А те, що є родичі-військові, для вас взагалі за межею розуміння?
До чого тут родичі-військові?Ви вже самі не знаєте,що вигадати....Родичі-військові це такі ж родичі як і не військові.
Борець за гаманець
• 18 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Бо комусь треба на ремонт, на машину, на що завгодно ще. Повертати ніхто не буде, звісно, ’бо там тривоги’.
А тривоги це по-вашому смішно?Поверніться і поживіть у постійних тривогах тоді будете розказувати...
вкрации• 18 июля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
Мне нужна пояснительная бригада ..что вы хотели этим сказать
Борисфенка• 18 июля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
А хто ж тоді буде допомогати, як я повернуся?
Реальна історія, до речі - дівчина з Київщини приїхала біженкою в Берлін з малою дитиною. Будинок вдома розтрощений, все засипано склом. Щомісяця отримує пособіє і шле чоловіку та брату в Україну по 100 євро.
При цьому безробітний чоловік ще й скиглить, щоб вона поверталася додому. Нема слів.
Борець за гаманець
• 18 июля 2023
Ответ длявкрации
Навіть з більшими витратами у людей за кордоном більше можливостей і простіше життя.Тому ваш пост про витрати-недоречний.
Борець за гаманець
• 18 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Вже скло до цього часу напевно прибрали.І її стосунки з чоловіком не ваша справа...
Борода• 18 июля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
Так в чем проблема выехать туда, где всё легко и просто, где куча денег остаётся на благотворительность несчастным и безработным (тех самых денег, которые просто падают с неба, чисто успевай собирать в мешок). Вот правда, зачем сидеть и страдать, если можно выехать и мгновенно начать помогать другим
Борець за гаманець
• 18 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Мені дивно з людей,які перебуваючи за кордоном, вважають тривоги чимось несерйозним чи засобом збагачення.
вкрации• 18 июля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
И в Украине у вас есть возможность, язык учить не надо
Борода• 18 июля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
Так уедьте подальше от тревог, и прекратите манипулировать. Противно
Борець за гаманець
• 18 июля 2023
Ответ дляБорода
Людяність не залежить від місця проживання.Можна із копійчаної зарплатою допомагати, а можна з мільйонами на рахунку ігнорувати усіх.
А навіщо страждати за кордоном якщо там життя ще складніше ніж в Україні і витрати непосильні?
Петриківна• 18 июля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
А у всіх хто за кордоном мільйони на рахунках?
Ідіть в депутатів питайте де ваші гроші і чому немає допомоги простим людям в складних ситуаціях. В них точно ті мільйони є, і ви за них голосували.
Люди за кордоном свої кошти заробили, а не вкрали як останні. І мають повне право розпоряджатись ними на свій розсуд.
Борець за гаманець
• 18 июля 2023
Ответ дляБорода
А ви зможете забезпечити перебування усім хто виявить бажання поїхати щоб не чути тривог?Або хоча б витрати на дорогу компенсувати?У людей різні причини залишатись у країні ’з тривогами’ і це не дає жодного права вам їх засуджувати.
Борець за гаманець
• 18 июля 2023
Ответ дляПетриківна
Отакі ’щирі’ українці...Звертайтесь до будь-кого лише не до мене...
Борисфенка• 18 июля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
Їхати назад під ракети? Ви ж вище стогнете, що тривоги слухати - це нелегко.
Борець за гаманець
• 18 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Ви ж стверджуєте,що тривогами українці лише маніпулюють,а насправді вони не страшні.То чого вам боятись?
Петриківна• 18 июля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
Моє звернення адресовано виключно вам і вашій претензії, що раз виїхав за кордон, то маєш віддати останнє, бо ти ж за кордоном, там манна небесна.
Я сама в праві вирішити кому і скільки допомагати.
Ваші дешеві маніпуляції залиште при собі.