ПироженкА• 18 июля 2023
Образив чоловік. Хочу подзвонити до свекрухи.
прошу пораду. Образив чоловік на рівному місці. В мене виникло велике бажання подзвонити до свекрухи і розповісти їй.
Доречі: квартиру і машину купили мої батьки, допомагають також у всьому. Чоловік постійно грає в компютерні ігри, працює віддалено, заробляє не багато. лінивий.
ЖонДуан• 18 июля 2023
Выгнать його та й по всьому! Чи ви сподіваєтесь що свекруха на нього вплине.
Творю чудеса• 18 июля 2023
Не треба
Самі розбирайтесь
У вас секс станеться сьоголні
А свекруха буде винна, бо подзвонить і вмішається після вашої жалоби
Муж и жена одна сатана
Два сапога пара
Самі розбирайтесь
У вас секс станеться сьоголні
Муж и жена одна сатана
Два сапога пара
Чтооооооооооо?• 18 июля 2023
А она причем? Вы ж такого выбрали .
Своим позвоните и выскажите - почему за такого замуж выдали!
Творю чудеса• 18 июля 2023
Ответ дляНадежда наш компас
И что его мама должна сделать? В угол поставит?
Думаю
Вона рада
Що здихалась тещі тестю синка такого ;)
Вона рада
Що здихалась тещі тестю синка такого ;)
Творю чудеса• 18 июля 2023
Ответ дляМандолина Бу
Краще женіть його віником до свекрухи
Ага
Нужен він їй
Вона рада здихатись тещі
Нужен він їй
Вона рада здихатись тещі
Ку-кусик• 18 июля 2023
А для чого?
Якщо все дійсно так погано, як ви написали, то просто розлучайтесь
Ку-кусик• 18 июля 2023
Ответ дляКнопус
звонить своему папе!! мой папа за меня кастрирует, утопит и т.д.
Ви кожний раз папі телефонуєте, як з чоловіком посваритесь?
Я супер-пупер• 18 июля 2023
Ответ дляКу-кусик
Мабуть ні, бо чоловік вже давно був би не чоловік
Спасу мир• 18 июля 2023
Детский сад.
И что она должна сделать после вашего звонка, мне интересно?
Кнопус• 18 июля 2023
Ответ дляКу-кусик
нет, я не ругаюсь с мужем и у меня второй брак. Но в первом браке были проблемы как у автора, мой отец популярно объяснил, что женщин и любимых девочек нужно уважать.