мистерЛяпсус• 18 июля 2023
Женщины-тарелочницы
Вот мужики во всех постах в инсте пишут, что нах нам бабы тарелочницы, баба должна быть ровней. Всё на пополам! Как вы к ним относитесь ?
Мексиканочка• 18 июля 2023
Ответ дляМрію про космос
Вас явно триггерит эта тема, и не по детски 😳
Удалено администрацией...
Кашка-маняшка• 18 июля 2023
Ответ дляМексиканочка
В чому подвійні? Що таке мдешники
Мізогіністи, які обзивають жінок, подвійні в тому, що за вас оплачує чоловік, свого роду теж’ тарєлочніца’, як виражаєтеся, а інших жінок за яких платять засуждуєте
Прокачую сідниці• 18 июля 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
у меня с мужем все пополам. это плохо?)
Да, не очень хорошо
Мексиканочка• 18 июля 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Чоловік оплачує за свою дружину, різницю бачите?
Непереможна• 18 июля 2023
Ответ дляМексиканочка
Колишні, в мене там кума, ми регулярно зустрічаємося з нею, вона розповідає, дивлбся в ФБ сторінки дівчат, цвкаво.
Тобто це сплєтні через треті вуха? Такий собі ’іспорчений телефон’ а-ля бабок на лавці ’як недочую, то добрешу’?
Так зразу б і сказали, ми б не витрачали час на ці фантазії на тему
Мрію про космос• 18 июля 2023
Ответ дляМексиканочка
Удалено администрацией...
Я уже сто лет в браке))) уже и не помню, как те свидания происходят
Мексиканочка• 18 июля 2023
Ответ дляМрію про космос
От і я теж, але і в мене булицікаві
Непереможна• 18 июля 2023
Ответ дляМексиканочка
Ви что думаете, что Вы тут одна в браке? Я Вас может удивлю, но тут, на мамском форуме, мы в основном все замужем)))
Мексиканочка• 18 июля 2023
Ответ дляНепереможна
Які фантазії на тему.
Непереможна• 18 июля 2023
Ответ дляМексиканочка
Які фантазії на тему.
Про перепетії життя співробітниць безробітної дами)))
Мексиканочка• 18 июля 2023
Ответ дляНепереможна
Так до чого тут тарєлочниця термін в цьому форматі шлюбу.
Мексиканочка• 18 июля 2023
Ответ дляНепереможна
Ааааа, якщо у вашому селі немає таких історій, то це не значить, що їх немає взагалі.
Кашка-маняшка• 18 июля 2023
Ответ дляНепереможна
Схоже що жінка нарцис, лише вона одна заслуговує хорошого ставлення, а жінки які ходять на побачення ні
Непереможна• 18 июля 2023
Ответ дляМексиканочка
При всьому. Бо в голові тих мужиків, що таке пишуть ’це состояніє душі’, а не сімейний статус. Так само як вони є жлобами, що будуть попрікати тарілкою супу хоч даму з побачення, хоч законну дружину. Бо це теж стан душі такий, такий рівень мислення.
Непереможна• 18 июля 2023
Ответ дляМексиканочка
Дитячий садок))
Просто на майбутнє собі запам´ятайте, що ті в кого нема роботи і співробітниць не мають)))
Мексиканочка• 18 июля 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Я теж ходила років 12 на побачення доки свого принца не зустріла.
Мексиканочка• 18 июля 2023
Ответ дляНепереможна
Таких мужиків видно за 1-3 побачення, навіщо за них заміж виходити
Непереможна• 18 июля 2023
Ответ дляМексиканочка
Ще раз Вас розчарую - він не принц
Мексиканочка• 18 июля 2023
Ответ дляНепереможна
Дитячий садок))
Ааааа, насмішили. Дуже рада, що немає роботи, а співробітниці є - так буває.
Непереможна• 18 июля 2023
Ответ дляМексиканочка
Так це ж Ви пропагандуєте заміж виходити, якщо обідом накормив. Бо тепер жінка винна за обід, а секс без шлюбу в порядної дами не можливий, тож....))))
Мексиканочка• 18 июля 2023
Ответ дляНепереможна
Ще раз Вас розчарую - він не принц
Вже король, так все вірно, дякую, що виправили. А я - його королева.
Непереможна• 18 июля 2023
Ответ дляМексиканочка
Ну так може бути лиш в тих, хто оперує термінами, значення яких не знає
Мексиканочка• 18 июля 2023
Ответ дляНепереможна
А чоловіки бувають у незаміжніх жінок? Ви доктор філологічних наук? Я економіст, соррі, непавильно висловилася. Дайте відповідь, будь ласка?
Мексиканочка• 18 июля 2023
Ответ дляНепереможна
Кекс можливий, але ж просто так, для кайфу, а не за рибку, чи кавку.
Непереможна• 18 июля 2023
Ответ дляМексиканочка
Секс. Це називається секс.
А в чоловіка вашого член.
А у Вас вагіна.
А в чоловіка вашого член.
А у Вас вагіна.
Мексиканочка• 18 июля 2023
Ответ дляНепереможна
До речі, в мене секс був авансом, а потім вже через деякий час чоловік в ресторані нагодував. Він мені вже багато років це згадує, сміємося.
Мрію про космос• 18 июля 2023
Ответ дляМексиканочка
У вас очень странные представления, а хотя-бы узнать как зовут за обедом😁 и понять тянет-нет
Непереможна• 18 июля 2023
Ответ дляМексиканочка
От я як відчувала, що ваш чоловік вам обіди, ним оплачені, роками згадує
Мексиканочка• 18 июля 2023
Ответ дляНепереможна
Ні, згадує, що я його до себе запросила на чай, а в мене навіть чаю вдома не виявилося, я пару днів, як прилетіла з відпочинку, зразу на роботу, а тут рман закрутився, я літала, який там чай купити. А він тааак чаю хотів, а я його так обламала ))). Дуже романтична історія і цікава, як на мене.
Мексиканочка• 18 июля 2023
Ответ дляМрію про космос
А чому зразу за обідом, а в кіно, велопрогулянка, пляж, ні?