мистерЛяпсус• 18 июля 2023

Женщины-тарелочницы

Вот мужики во всех постах в инсте пишут, что нах нам бабы тарелочницы, баба должна быть ровней. Всё на пополам! Как вы к ним относитесь ?
Непереможна• 18 июля 2023
Ответ дляМексиканочка
Ні, згадує, що я його до себе запросила на чай, а в мене навіть чаю вдома не виявилося, я пару днів, як прилетіла з відпочинку, зразу на роботу, а тут рман закрутився, я літала, який там чай купити. А він тааак чаю хотів, а я його так обламала ))). Дуже романтична історія і цікава, як на мене.
Думаю подальша дискусія не має сенсу. Ваша ’романтична’ обмовка все розставила на свої місця. Тож Вам чоловік,який роками згадує як він Вас 10 років назад обідом нагодував і інший непотріб із старттопіка, нам - достойні чоловіки, для яких оплатити обід дамі це норма, а не подвиг, про який треба все життя пам´ятати і нагадувати .
Светка-пипетка• 18 июля 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Мужики пишут в инстаграм?
Уже смешно.
Мамкины 19летние блогеры чтоли?
Мамка тільки на одну порцію салату в ресторані дала)
Мексиканочка• 18 июля 2023
Ответ дляНепереможна
Шкода вас, людина без почуття гумору - це жах для оточуючих.
Соображалочка• 18 июля 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Пополам -делят на двоих
Раздельный счет-каждый сам за себя
Ага, ясно)))).Мужики едят больше, чем я, поэтому делить счет в кафе ’пополам’ не стала бы.
Непереможна• 18 июля 2023
Ответ дляМексиканочка
Гумор - це коли смішно. А коли чоловік десяток років пам´ятає і нагадує як він за Вас в ресторані заплатив, то це не смішно, це страшно
Мрію про космос• 18 июля 2023
Ответ дляМексиканочка
А чому зразу за обідом, а в кіно, велопрогулянка, пляж, ні?
И в чем разница? За билеты и попкорн платить надо, за аренду великов тоже, на пляж тоже вина, фруктов купить
Соображалочка• 18 июля 2023
Ответ дляМексиканочка
Помиляєтеся, вж 10 років не працюю, мій ’жлоб’ мене забезпечує повністю, дякую йому. І поки діти не виростуть працювати не буду.
Слухайте, вже всім зрозуміло, що ви не жінка, а чоловік).
Який намагався розказувати ’от у часи моєї юності таких мерканитильних не було..’. А вік не захотіли казати. При цьому ’молода’. Яка молода буде таке писати?
Мексиканочка• 18 июля 2023
Ответ дляНепереможна
Чоловік нагадує, що я його запросила на чай до себе, а чаю не виявилося вдома в мене. Іноді питаю - ти будеш чай, а він говорить, я вже пішов якось на чай... ну ви не щрозумієте все рівно.
Мексиканочка• 18 июля 2023
Ответ дляМрію про космос
Різниця в тому, що так цікавіше. Яке вино на пляж?
Мексиканочка• 18 июля 2023
Ответ дляСоображалочка
Я жінка 1000%. Скільки Вам років скажіть, будь ласка?
Соображалочка• 18 июля 2023
Ответ дляМексиканочка
Я вам вище задавала питання щодо віку. Ви не відповіли. Раз так, то і я відповідати не буду.
А вашу позицію не підтримую. Ви робите висновки щодо усіх молодих, не маючи для цього підстав.
Непереможна• 18 июля 2023
Ответ дляМексиканочка
Ніхто Вас за язик не тянув називати секс з майбутнім чоловіком авансовим платежем за майбутній похід в ресторан за його рахунок. Як не викручуйтесь, але тим коментарем ви все про себе і свого чоловіка розкрили. От просто все.
Мрію про космос• 18 июля 2023
Ответ дляМексиканочка
Я люблю полусладкое, красное)
Мексиканочка• 18 июля 2023
Ответ дляМрію про космос
Я люблю полусладкое, красное)
А я біле сухе, але не на пляжі в 30 градусну жару.
Мексиканочка• 18 июля 2023
Ответ дляНепереможна
Бідненька ви 🙃. Тяжко вам живеться
Мексиканочка• 18 июля 2023
Ответ дляСоображалочка
Ні, що Ви, дуже багато молодих є достойних дівчат, вартих поваги, прям крутих, але ті, що стали предметом розмови в темі, на жаль, збільшилися. Ви молода?
Непереможна• 18 июля 2023
Ответ дляМексиканочка
Бідненька ви 🙃. Тяжко вам живеться
Мені якраз легко. Я не плачу сексом за ресторан,а мій чоловік (і не тільки чоловік) не згадує роками як заплатив за мою їжу. Гумор в нас це коли смішно і по-доброму. А ще молодь навколо мене чемна і розумна.
Тож і Вам того ж бажаю. Повірте, є в цьому світі і справжні чоловіки.
Мексиканочка• 18 июля 2023
Ответ дляНепереможна
Удалено администрацией...
Непереможна• 18 июля 2023
Ответ дляМексиканочка
Удалено администрацией...
Детский сад
Если это все ваши ’аргументы’, то прощайте
Мексиканочка• 18 июля 2023
Ответ дляНепереможна
Детский сад
Удалено администрацией...